Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

na kokia kvaila diena. tiesiog, irzlumo įsikūnijimas aš.

saulyte, o jūs ten kur esat, didelis pastatas ir daug laisvo vietos jame ir prie autostrados nu nevisai, bet.... ?
kiba ten pat ir mumis nori atgrūst unsure.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 04 08, 13:54-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 08, 13:54)
na kokia kvaila diena. tiesiog, irzlumo įsikūnijimas aš.

saulyte, o jūs ten kur esat, didelis pastatas ir daug laisvo vietos jame  ir prie autostrados nu nevisai, bet....  ?
kiba ten pat ir mumis nori atgrūst  unsure.gif


nea, mes esame soduose biggrin.gif blush2.gif giliuose soduose, nuosavame name doh.gif artimiausia stotelė maždaug už 1,5km..o gal už 1km.. g.gif

ką tik vėl apsižioplinau doh.gif bet ne savoj srity..bet jau taip norėjau mokėt tuos darbukus daryt.. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 08, 10:26)
Beje, ilgo saugojimo bylos saugomos 50 metų, ania?


tikrai taip 4u.gif
Atsakyti
Labas rytas 4u.gif

Kaip savaitgalis? smile.gif

Aš nuo pat ankstaus pirmadienio ryto su darbiniais klausimais. Ar teisingas parašymas: "Keičiu sutarties punktą pažymėtą Nr. 12.1.ir išdėstau jį sekančiai: " g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 11, 07:47)
Labas rytas  4u.gif

Kaip savaitgalis?  smile.gif

Aš nuo pat ankstaus pirmadienio ryto su darbiniais klausimais. Ar teisingas parašymas: "Keičiu sutarties punktą pažymėtą Nr. 12.1.ir išdėstau jį sekančiai: "  g.gif

"Keičiu sutarties punktą Nr. 12.1.ir išdėstau jį taip: "

apie "sekantis" http://www.vlkk.lt/lit/2962
Atsakyti
Laba rytelį. Pasilabinu ir vėl prie darbo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizliuke: 11 balandžio 2011 - 08:00
laba visoms 4u.gif
ramu čia....

mane šiandien tinginukas valdo doh.gif
o darbų yra.. g.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 11, 08:20)
"Keičiu sutarties punktą Nr. 12.1.ir išdėstau jį taip: "

apie "sekantis" http://www.vlkk.lt/lit/2962

Ačiū. Taip viską ir išdėsčiau smile.gif

A ko tokios tylios? Dirbat? Miegat? Tingit? unsure.gif
Atsakyti
Na paskutinėm dieniom kiek matau nieks nebendrauja.. bet man labai reikia patarimo.. verysad.gif
situacijų neaiškinsi, kiek man pridirbio mano bendradarbė kol manęs nebuvo doh.gif
klausimas tas - Įsakymų registravimo žurnalas.
Pildžiau, užpildžiau. Pabaigusi, pamačiau kad kolegė jau tuos įsakymus įregistravo du lapai į priekį blink.gif t.y.paliko du lapus tuščius....
Ir dar po minutės atlekė, ir išpėšė du įsakymus, tipo jų nereik registruot blink.gif o aš jau suregistravau.. blink.gif prie pasikartojančiu įrašų parašiau - laikyti negaliojančiu.. ką daryti su tais įrašais kurių visai apie tuos įstatymus neturėjo būti? blink.gif truputį korektorium užpaišisu (pagrindinės būstinės admin.taip rekomendavo) bet dabar toj vietoj reik kažką parašyt..gal kokiį nukreipimą padaryti į tuos įrašus už keliu lapų? nežinau ką daryti g.gif

reikalas tas kad ji praleido kelis įsakymus.. ir tipo sakė, tuščius lapus paliko kad aš pabaigčiau registruot..bet kam reikėjo tada du galinius užregistruot..už kelių lapų..palikt tokius tarpus ...nu nesumąstau..

žodžiu kokį nukreipimą parašyt?ar nuorodą?...

unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 13 balandžio 2011 - 10:49
perrašyčiau į naują žurnalą viską ir be klaidų g.gif neišmanau unsure.gif
Atsakyti
nelabai susigaudau, kol akivaizdžiai nematai. Bet jei ir tie du nereikalingi, tai ir prie tų rašyk, kad laikyti negaliojančiais. O tie, kurie turėjo būti kažkur įterpti, tai ir įterpk. Aš tam reikalui, kai registruoju bet kokį raštą ar įsakyma visada palieku dviejų eilučių tarpus, kad prireikus galėčiau ką reikia įterpti. Įterptajam įsakymui ar raštui suteikiu prieš tai einančio dokumento numerį, dedu tašką ir vienetuką. Tarkim, prieš tai buvo 10, tai įterptasis gauna 10.1 numerį. jei jų daugiau, tada 10.2 ir t.t.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zizliuke: 13 balandžio 2011 - 13:19
Su numeracijom ten viskas gerai.

Tiesiog dabar atsiverti tą žurnalą ir viena pusė (kairė tvarkinga) o dešinėje du įrašai su prierašu (laikyti negaliojančiu) ir vienas įrašas , kurio visai neturi būti. Tada tam lape dar lieka daug vietos. Bety tada verčiam lapą ir ten du įrašai jau galiojantys. Tai reikalas tas, kaip apiformint tą lapą? ką prrašyt korektoriuas vietoje? g.gif (dabar jau gailiuos, kad tryniau doh.gif )
naujo žurnalo imt negaliu.
nežinau ką sugalvot.. verysad.gif
Atsakyti