Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

labas

pas mus bus permainos....
Atsakyti
Sveikos, oi kokios rimtos pas jus čia temos nuo pat ryto doh.gif

Laiminga, kokios permainos?
Atsakyti
o, pasirodo, nebaigus anos žinutės paskelbiau. nu,durinda, ne kitaip...

apie tas permainas oficialiai niekas nepasakė, bet tai kone vieša paslaptis.
na panašiai kaip tada, kai visi šnibždėjosi apie valdžios pasikeitimą, tai dabar apie vietos pakeitimą.
kitu atveju džiaugčiausi, bet ne šiuo. ofisas būsimas už miesto. susisiekimas.... tragedija. iš mano gyv.vietos su min. 3 persėdimais, dar reiktų pirkt kasdien mikriuko talonėlį, kuris net nežinau kiek kainuoja ....
ir esmė ta, kad jei tikrai iškels, daugelis mūsų atbyrės, nes ne visi tokie turtingi, kad mašinas nuosavas turėtų....
o kai kuriems kuras nekainuoja, mašina irgi valdiška, tai ko ne?
gi kaip ten sako, alkanas sotaus neužjaučia.

kol kas tai tik pletkų lygyje, nors įtariu tai tik dienų reikalas, kada paskelbs.

Atsakyti
Klausimas - kaip elgiatės, jei nueinate pas direktorių ir kalbatės kokiais tai reikalais, ar nešate kažkokį raštą tikrinti, žiūrėti ir jam kažkas paskambina. Ir ar laukiate ar išeinate? g.gif minutę galima palaukt..o jei vis kalba.. išeit? g.gif nors dar reikalai su juo nebaigti g.gif
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 07, 14:31)
Klausimas - kaip elgiatės, jei nueinate pas direktorių ir kalbatės kokiais tai reikalais, ar nešate kažkokį raštą tikrinti, žiūrėti ir jam kažkas paskambina. Ir ar laukiate ar išeinate? g.gif  minutę galima palaukt..o jei vis kalba.. išeit? g.gif  nors dar reikalai su juo nebaigti g.gif

Aš maždaug jaučiu kiek pokalbis svarbus ar ne, greit baigsis ar ne, ir šiaip kai kada galėčioau palaukti, kol atsilaisvins, bet mieliau laukiu už durų ar ieškau jau atsilaisvinusio.
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 07, 14:31)
Klausimas - kaip elgiatės, jei nueinate pas direktorių ir kalbatės kokiais tai reikalais, ar nešate kažkokį raštą tikrinti, žiūrėti ir jam kažkas paskambina. Ir ar laukiate ar išeinate? g.gif  minutę galima palaukt..o jei vis kalba.. išeit? g.gif  nors dar reikalai su juo nebaigti g.gif

išeinu ir paskui grįžtu, kai girdžiu kad nebekalba
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 07, 09:54)
o man nerimto patarimo reikia - nu niekaip nesugalvoju kaip gražiau skambėtų blush2.gif 
reikalas tas, kad dabar dirbu ne visas dienas (plius dabar egzaminai ir kt.) yra nemažai  dokumentų ant stalo, kurių negaliu perduoti žmonėms (serga, ar išvykę). bet jie turi būti ant stalo, nes jei jie ateina o manęs nėra mano stalo kolegė perduodam jiems pasirašyti. ir nesugalvoju ką rašyti skiltyje - "kam nukreipta" blush2.gif  kaip parašyti, kad jie yra ant stalo? doh.gif
jei kas turit minčių būčiau dėkinga 4u.gif


aš turiu tokį stalčiuką, bet ir šiaip kad nepamirščiau ant gretimo stalo kartais susidedu, ką kam atiduoti. Užklijuoju lipnų lipduką ant dokumentų ir jame surašau kas reikia, kam skirta, reikia parašo iš to ir to, ar pan.

QUOTE(_asamaM @ 2011 04 07, 10:21)
Įsakymų originalai tikrai ne į asmens bylas, į ten tik kopijos


į asmens bylas segu tik dokumentų kopijas, patvirtintas.

QUOTE(Cikas @ 2011 04 07, 10:41)
O kaip dėl darbo sutarčių, darbo pažymėjimų, medicinos knygelių? Kur jos segamos?  g.gif


atleisto darbuotojo sutarties originalas segasi į asmens bylą, po įsakymo apie atleidimą. Men. knygelėms turiu tokia dėžutę, pasibaigus darbo sutarčiai dedu atskirai, bet kol kas nei vienos nemečiau, nėra pas mus tiek daug darbuotojų, kai kurie dar ir grįšta atgal, tai vėl tą pačia paduodu. O šiaip turbūt reikėtų ir gi į asmens bylą įdėt. Darbo pažymėjimams ir gi turiu dėžutė, renku, kai prikaupiu, tada jau daro naikinimo aktą su komisija. Atleidus darbuotoją aš tą pažymėjimą su skylamušiu pramušu, o paskui kai jau naikinimo aktas surašytas, tuomeš sugrūdu į tą popieriaus naikintuvą, ar kaip ten jis vadinasi.

smile.gif+2011 04 07, 13:56-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 07, 13:56)

apie tas permainas oficialiai niekas nepasakė, bet tai kone vieša paslaptis.

kol kas tai tik pletkų lygyje, nors įtariu tai tik dienų reikalas, kada paskelbs.


Laiminga, suprantu tave, mums ir gi panašiai buvo, bet ačiū dievui taip ir liko pletkais. O būtų iškėlę iš vis į kaimų kaimą, jau dabar rajone randamės, o būtų perkėlę į totalų užkampį, kur jokie mikrai nė nevažiuoja, nuo pagrindinio kelio dar kokius 3-5 km reiktų pėstute pėdint. Darbas man nuo 7,30, tai kada reiktų keltis, kad spėtum nueit? Nu žodžiu, nesamonių nesamonė. O dėl tokių, kurie gauna valdišką kurą ir mašiną, tai ir gi tas pats, naglai labai, vieniems galima, o kitiems ne, tai tada tegu alga kelia, logiškai pamąsčius... užjaučiu tave, tikėkimės ir pas jus liks visa tai tik pletkų lygyje.

Labas rytas
biški šiandien nekokioj kondicijoj... pusę nakties su savim vokiškai prakalbėjau mintyse, perkaito galvelė, nes visą savaitę vertėjavau vokiečiams doh.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 08, 08:03)
į asmens bylas segu tik dokumentų kopijas, patvirtintas.

Kai darbuotojas atleidžiamas ir asmens byla atidedama archyvavimui - tas kopijas paliekate ar išimate ir išmetate? Asmens dokumentų kopijas tai palieku, o įsakymų kopijos? g.gif Juk originalai bus saugomi įsakymų bylose g.gif

Labas rytas 4u.gif Kaip padaryti abra-kadabra, kad jau baigtųsi ši darbo diena? biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas

aš verkt noriu, va kaip dangus rauda taip ir aš....

1.vėlavau į darbą.
2. direktorės kabineto apsauginės žaliuzės sugedo, nepasikelia.
3. dirikas surūgęs.
4. ir dar ta situacija, vakar nuo pietų nebuvo darbe. o va dabar pasikviečia ir sako, aš vakar spausdinau planus. sakau, kad nemačiau, kabinetas buvo užrakintas ir nieko neįleidau. tai mina tokia, lyg būčiau sugraužus aš tuos jo lapus.
5. kai pasakiau, kad ieškojo tokio asmens, nori interviu iš jo, tai klausiu ką daryt ir ką sakyt. tai vėl, lyg būčiau durnus klausimus uždavusi. nu bet man atrodo, geriau jau paklaust ar pasitikslinti, nei padaryt pagal save.

zizliuke, tas išsikėlimas visiškai nevilioja. žinoma, labai norint rasi būdų, kaip nusigauti. kooperuotis su kažkuo, kad paimtų pakeliui, atimt iš vyro mašiną....
na, bus kaip bus. tik tektų susitaikyt su žymiu algos sumažėjimu ir žinoma laiko pamažėtų....

ai, ir šiąnakt sapnai tokie buvo.... bobos rėkė ir rėkė ant manęs, galų gale dirikas pasakė "laiminga, nesugebi dirbt tai nedirbk".... tai ir nebedirbau. biggrin.gif trenkiau durim ir nx pasiunčiau visus.
tik kaži ko prabudau apsižliumbus.

na, pasiguodžiau, tai.... einu popieriukus kilnot.

ai, pas diriką neinu, jei jis kalba telefu, nebent extra atvejis. o jei jam paskambina - išeinu.
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 08, 08:17)
Kai darbuotojas atleidžiamas ir asmens byla atidedama archyvavimui - tas kopijas paliekate ar išimate ir išmetate? Asmens dokumentų kopijas tai palieku, o įsakymų kopijos?  g.gif Juk originalai bus saugomi įsakymų bylose  g.gif

Labas rytas  4u.gif Kaip padaryti abra-kadabra, kad jau baigtųsi ši darbo diena?  biggrin.gif


Asmens bylose būtinai turi būti visi su tuo darbuotoju susiję ir su jo darbu susiję dokumentai. Juk jei reiktų kada pasikelt dokumentus ir pažiųrėt, kas ir kaip buvo su tuo darbuotoju, nekilosi juk visų įsakymų ir nevartysi ieškodama.
Tai gi... dedate visu dokumentų kopijas į bylą, paskui užbaigiant, sudėliojate pagal chronologinę tvarką ir archyvuojate, nieko nereikia išmest. Kaip ir kitose bylose reikia daryti bylos apyrašą, gale segamas baigiamasis bylos lapas, surišama, ant raiščiukų klijuojasi lapelis: šiame dokumente sunumeruota ir surišta surišta ... tiek ir tiek lapų, dedami spaudas dokumentams ir archyvavusio asmens spaudas, parašas. Visa tai daryti būtina, kadangi asmens bylos yra ilgo saugojimo bylos.
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 08, 09:14)
Asmens bylose būtinai turi būti visi su tuo darbuotoju susiję ir su jo darbu susiję dokumentai. Juk jei reiktų kada pasikelt dokumentus ir pažiųrėt, kas ir kaip buvo su tuo darbuotoju, nekilosi juk visų įsakymų ir nevartysi ieškodama. Tai gi... dedate visu dokumentų kopijas į bylą, paskui užbaigiant, sudėliojate pagal chronologinę tvarką ir archyvuojate, nieko nereikia išmest. Kaip ir kitose bylose reikia daryti bylos apyrašą, gale segamas baigiamasis bylos lapas, surišama, ant raiščiukų klijuojasi lapelis: šiame dokumente sunumeruota ir surišta surišta ... tiek ir tiek lapų, dedami spaudas dokumentams ir archyvavusio asmens spaudas, parašas. Visa tai daryti būtina, kadangi asmens bylos yra ilgo saugojimo bylos.

Dėkui 4u.gif Daug aiškiau smile.gif Su tuo tikslu, kad patogiau, tai ir visi įsakymai (originalai), darbo sutartys, darbo pažymėjimai, kvalifikacijos tobulinimo pažymėjimai būdavo dedami į asmens bylas, o darbuotoją atleidus - viskas suarchyvuojama. Dabar supratau, kad blogai. Bent jau įsakymų originalus iš ten reikia išimti ir atskirai archyvuoti. Beje, ilgo saugojimo bylos saugomos 50 metų, ania?
Atsakyti
Sveikos 4u.gif

man šiandien ne penktadienis blink.gif nu kažkokia per daug darbo pilna diena g.gif o dar vienos kolegės nėra, tai aš šiandien jaučiuos kaip tikra viskodarė biggrin.gif blush2.gif (nuo kuklumo nemirštama ane tongue.gif blush2.gif ) doh.gif

dėkui už atsakymus 4u.gif

kas dėl biuro nepatogios vietos, tai mes ir esame visiškame užkampyje, atskirti nuo normalaus susisiekimo unsure.gif tai važinėjimas kerta per kišenę.. ypač dabar kai negaliu dar pati vairuoti.. o ten kur gyvenu kolegų nėra..tai dvigubas manęs vežiojimas skaudus kišenei.. doh.gif bet ką daryt.. g.gif

visoms skanių pietų 4u.gif
Atsakyti