Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

Labas rytas 4u.gif
aš reikalų su asmens bylomis neturiu 4u.gif
pas mus pakeitė telefonus doh.gif sumažino linijas ir t.,t. doh.gif tai jau dabar juokas ima kai nebesuprantam kam kas kaip turi skambint, kur kaip nukreipt, nu cirkas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 07, 09:03)
Kitas klausimas: asmens bylas sudarinėjate?

taip. kas susideda? na visokie diplomai, dokumentų kopijos, darbo sutartis ir pan., įsakymai kas liečia tą asmenį
Atsakyti
Cikai pasigooglink, daug info yra apie tai smile.gif

Tai vistik personalė permetė Tau darbų? Ar šiaip bendram išprusimui domiesi? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 07, 09:27)
taip. kas susideda? na visokie diplomai, dokumentų kopijos, darbo sutartis ir pan., įsakymai kas liečia tą asmenį

Dokumentų ir įsakymų kopijos ar originalai? Kopijos patvirtintos?

Kai atleidžiamas darbuotojas - asmens byla išardoma, ar ir segama tokia "pridėta"?
QUOTE(_asamaM @ 2011 04 07, 09:28)
Cikai pasigooglink, daug info yra apie tai smile.gif

Tai vistik personalė permetė Tau darbų? Ar šiaip bendram išprusimui domiesi? smile.gif

Googlinu ir kraunu į savo tuščią galvą viską biggrin.gif

Ne, personalė rami, nes dar nežino kas jos laukia. Gavau iš diriko visišką palaiminimą keisti tvarką, jei man taip atrodo teisinga ir tinkama. Tik jei jau keisti, turiu viską išsamiai išsiaiškinti, surasti klaidas ir padaryti geresnę sistemą biggrin.gif

Kadangi dar ir esu atsakinga už įmonės archyvą, bandau bent jau dokumentacijos planą išbaigti iki visiško aiškumo.
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 07, 09:36)
Dokumentų ir įsakymų kopijos ar originalai? Kopijos patvirtintos?

Kai atleidžiamas darbuotojas - asmens byla išardoma, ar ir segama tokia "pridėta"?

segu kopijas. netvirtintas.
kai darbuotojas atleidžiamas, kurį laiką palieku tą bylą tokią kokia buvo. bet aišku ją reikia ardyti. įdedu citatą iš susirašinėjimo su archyvare:
"Tau reikia susirinkti visas atleistų darbuotojų asmens bylas, įsakymus personalo klausimais ir darbuotojų asmens sąskaitų korteles (buhalterines, dėl atlyginimų). Jas reikia perrišti į viršelius su raišteliais (archyvuojamose bylose negali būti metalo, savaržėlių ir t.t.)
Asmens byla turėtų susidėti iš tokių dokumentų (rašau iš eilės, kaip turėtų būti verčiant bylą): prašymas dėl priėmimo, įsakymo dėl priėmimo kopija, visokie šviesti dokumentai susiję su to žmogaus asmenybe, kvalifikacija (paso, išsilavinimo, kursų ir pan. kopijos), prašymas dėl atleidimo, įsakymas dėl atleidimo, darbo sutartis. Asmens kortelę galima dėti po darbo sutarties arba po įsakymo dėl priėmimo."
Atsakyti
o man nerimto patarimo reikia - nu niekaip nesugalvoju kaip gražiau skambėtų blush2.gif
reikalas tas, kad dabar dirbu ne visas dienas (plius dabar egzaminai ir kt.) yra nemažai dokumentų ant stalo, kurių negaliu perduoti žmonėms (serga, ar išvykę). bet jie turi būti ant stalo, nes jei jie ateina o manęs nėra mano stalo kolegė perduodam jiems pasirašyti. ir nesugalvoju ką rašyti skiltyje - "kam nukreipta" blush2.gif kaip parašyti, kad jie yra ant stalo? doh.gif
jei kas turit minčių būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 07, 09:49)
segu kopijas. netvirtintas.
kai darbuotojas atleidžiamas, kurį laiką palieku tą bylą tokią kokia buvo. bet aišku ją reikia ardyti. įdedu citatą iš susirašinėjimo su archyvare:
"Tau reikia susirinkti visas atleistų darbuotojų asmens bylas, įsakymus personalo klausimais ir darbuotojų asmens sąskaitų korteles (buhalterines, dėl atlyginimų). Jas reikia perrišti į viršelius su raišteliais (archyvuojamose bylose negali būti metalo, savaržėlių ir t.t.)
Asmens byla turėtų susidėti iš tokių dokumentų (rašau iš eilės, kaip turėtų būti verčiant bylą): prašymas dėl priėmimo, įsakymo dėl priėmimo kopija, visokie šviesti dokumentai susiję su to žmogaus asmenybe, kvalifikacija (paso, išsilavinimo, kursų ir pan. kopijos), prašymas dėl atleidimo, įsakymas dėl atleidimo, darbo sutartis. Asmens kortelę galima dėti po darbo sutarties arba po įsakymo dėl priėmimo."

Štai čia man ir kyla daugiausiai neaiškumų karsta.gif Nu nedašunta, nor galvą į sieną daužyk doh.gif

Pas personalą yra: Įsakymai personalo klausimais (ir registras), Įsakymai atostogų klausimais (ir registras), darbuotojų visi prašymai, asmens dokumentų kopijos, darbo sutartys (ir registras), darbo pažymėjimų registras. Taigi, įsakymai registruojami ir jų originalai segami į darbuotojų asmens bylas. Pasibaigus metams išsirenku atleistų darbuotojų asmens bylas ir jas suarchuvuoju pagal abėcėlę. Bet gi blogai darau!!! Pagal mane, iš viso turi gautis kokios 6 papkutės pagal registrus atskirai g.gif
Atsakyti
Įsakymų originalai tikrai ne į asmens bylas, į ten tik kopijos
Atsakyti
QUOTE(_asamaM @ 2011 04 07, 11:21)
Įsakymų originalai tikrai ne į asmens bylas, į ten tik kopijos

kiek zinau praysmo originalai, o isakymo tik kopijos.
Atsakyti
QUOTE(Gorada @ 2011 04 07, 10:32)
kiek zinau praysmo originalai, o isakymo tik kopijos.

O kaip dėl darbo sutarčių, darbo pažymėjimų, medicinos knygelių? Kur jos segamos? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 07, 10:09)
Pasibaigus metams išsirenku atleistų darbuotojų asmens bylas ir jas suarchuvuoju pagal abėcėlę. Bet gi blogai darau!!! Pagal mane, iš viso turi gautis kokios 6 papkutės pagal registrus atskirai  g.gif

pagal metus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 07, 10:48)
pagal metus  4u.gif

Na taip, pagal metus. Bet jei 2009 metais buvo atleisti 54 darbuotojai, tai jų asmens bylas į papkutę siūvu pagal abėcėlę smile.gif
Atsakyti