Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

labas

kažkokia įdomi diena šiandien. neprisiverčiu dirbti.
viena pažįstama parašė,kad jos bosas ligoninėj, čia įlendu, irgi yra kas guodžiasi... tai kas čia dabar darosi tiems bosams???

Cikai, nelabai supratau ko klausi. ar iš anksto rezervuoja įsakymo nr?
ne. atneša įsakymą ir tiek. būna praeito mėnesio, arba praeitų metų. nu surandu kokį tarpą ir įgrūdu. tiek žinių.
šiaip jei direktorius tavo pusėje, tai sakyčiau personalės reikalas būtų rašyti įsakymus dėl darbo sutarčių ir pan. nes gi gaunasi sviestas sviestuotas, jei gali daryti tą darbą Tu, kam ji reikalinga?
ir ko kariauji su ja?

saulyteee, saugokis. nejuokas tie sumušimai.

žinai, Gorada, aš tai misliju, kad darysim mytą kur tais... o mudviejų diedai turės budėt skambučio ir galės parsivešt šiltas.... biggrin.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 04 04, 16:03-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 04, 16:03)
Cikai, nelabai supratau ko klausi. ar iš anksto rezervuoja įsakymo nr?
ne. atneša įsakymą ir tiek. būna praeito mėnesio, arba praeitų metų. nu surandu kokį tarpą ir įgrūdu. tiek žinių.
šiaip jei direktorius tavo pusėje, tai sakyčiau personalės reikalas būtų rašyti įsakymus dėl darbo sutarčių ir pan. nes gi gaunasi sviestas sviestuotas, jei gali daryti tą darbą Tu, kam ji reikalinga?
ir ko kariauji su ja?

Būtent to ir klausiau dėl rezervavimo. Sunki padėtis su tais įterpimais.

Su personale kariauju, kad ji man savo darbus primeta. Ateina šiandien: "Reikės įsakymą parašyti dėl DS...", aš: "Gerai, rezervuoju numeriuką". Ji blink.gif Būtent to tai nesitikėjo. Stovėjo apšalus ir išsižiojus gal pusę minutės, kol išlemeno: "Neturiu šablono", aš: "Atsiųsiu". Ji ir vėl blink.gif pusę minutės. Nesitikėjo tokio naglumo iš manęs, o man kažko tais pabodo būti dar ir jos asmenine sekretore. Štai jei ji nespėtų savo darbų atlikti, mielai padėčiau. O jei nenori dirbti, tegul atiduoda man DS, priėmimus ir atleidimus tikrai išmokčiau tvarkyti.

Nu va toks karingas pirmadienis pas mane blush2.gif

Seminare sužinojau, kad svečius netinka vaišinti saldainiais popieriukuose biggrin.gif MB komentaras: "Tai nešk jau išluptus" thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Cikas @ 2011 04 04, 17:45)
Seminare sužinojau, kad svečius netinka vaišinti saldainiais popieriukuose  biggrin.gif MB komentaras: "Tai nešk jau išluptus"  thumbup.gif

o tai kuom? ką prastumti nori?
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 04, 18:43)
o tai kuom? ką prastumti nori?

Tik saldainiais dėžutėse. Ir kai jau dėžutėje saldainių būna mažiau 1/3 - suvalgom pačios tongue.gif Atseit saldainių lupimo iš popierėlių šiurenimas blaško dėmesį susitikimo metu g.gif

Ir "palaidas" cukrus cukrinėje netinka g.gif Barstosi nešant nuo cukrinės iki puodelio.
Atsakyti
lotuliukas.gif tai kokia aš visa ne pagal etiketą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(krika @ 2011 04 04, 21:33)
lotuliukas.gif tai kokia aš visa ne pagal etiketą biggrin.gif

As irgi. Nu kad neskanus dezutese tie saldainiai. Nebent tie kriaukliniai, visi kiti feu. O gabaliniam ir znypliu reik... g.gif
Atsakyti
QUOTE(linamog @ 2011 04 04, 22:26)
As irgi. Nu kad neskanus dezutese tie saldainiai. Nebent tie kriaukliniai, visi kiti feu. O gabaliniam ir znypliu reik... g.gif

Dar buna cukrus vienkartiniuose pakuciuose. Tas ir rekomenduojamas biggrin.gif
O gabalini galima padet vietoj saldainiu dezutese. Paciulpimui biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Marla @ 2011 04 04, 22:44)
Dar buna cukrus vienkartiniuose pakuciuose. Tas ir rekomenduojamas biggrin.gif
O gabalini galima padet vietoj saldainiu dezutese. Paciulpimui biggrin.gif

lotuliukas.gif Butu super. Ir arbata i dubenelius ispilstyt. Sriubt ir uzsikandi cukrum. lotuliukas.gif
Atsakyti
Cikai, niekam nerūpi kaip ir kur įterpsiu įsakymą/sutartį... mano bėda, ne jų.
bet kažkaip man dzin tas įterpimas. ax.gif

vakar važiuojant namo mačiau avariją. nekoks jausmas.

norėjau dar kažką papasakot, alia mintis numušė sleep.gif

kažkaip šian ant pagundų patraukė.... mislinu kiba prašytis atgal...

kur _asamaM ?
Atsakyti
labas rytas 4u.gif
Cikai - kokiame seminare buvai, kaip vadinasi? 4u.gif blush2.gif

mano koja vis dar vietoj.. rolleyes.gif tik galėtų ir neskaudėt.. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 05 balandžio 2011 - 08:57
smile.gif+2011 04 04, 17:03-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 04, 17:03)
labas
žinai, Gorada, aš tai misliju, kad darysim mytą kur tais... o mudviejų diedai turės budėt skambučio ir galės parsivešt šiltas....  biggrin.gif

aga kada nors ciotkai butu. bet dabar pati sau koki savaites rimta susideliojau tai nu nafig... besavo univero dar ir sunu mokykla turesiu baigti biggrin.gif biggrin.gif
pirmadieni-treciadieni-penktadieni nuo 7, tai namie palei devinta tik busim. o kur dar namu ruosa, pietuku gaminimas, asmeninis gyvenimas lotuliukas.gif

QUOTE(Cikas @ 2011 04 04, 20:39)
Tik saldainiais dėžutėse. Ir kai jau dėžutėje saldainių būna mažiau 1/3 - suvalgom pačios  tongue.gif Atseit saldainių lupimo iš popierėlių šiurenimas blaško dėmesį susitikimo metu  g.gif

Ir "palaidas" cukrus cukrinėje netinka  g.gif Barstosi nešant nuo cukrinės iki puodelio.

nu del saldainiu tai etiketas etiketu, o man nesamone. kazkaip nepatogu nesti butu netgi jeigu ten tik du saldainiai suvalgyti... dar mano sefas laikosi "pirk preke lietuviska", tai as visad lietuvisku saldainuku pripirkus saldainine laikau. ant stalo konferencinej visada buna dezute su cukraus popieriniais pokeliais, kiekvienas imasi kiek reikia. o as atnesu po firmini puodeli ir lekstele, kurioje svarus sauksteliai - biski gaidiska, bet kad direktorius nenori kavos puodeliu rinkinio pirkti... jam reikia firminiu, o tie firminiai toki kaip namie -dideliokai ir be lekstuciu...

QUOTE(Marla @ 2011 04 04, 23:44)
Dar buna cukrus vienkartiniuose pakuciuose. Tas ir rekomenduojamas biggrin.gif
O gabalini galima padet vietoj saldainiu dezutese. Paciulpimui biggrin.gif

as is vaikystes turiu prisiminima, pas babyte seksicjoj visada budavo to sukraus gabaliukais... tai kartais isisukdavau...

smile.gif+2011 04 05, 09:33-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 05, 09:33)
kažkaip šian ant pagundų patraukė.... mislinu kiba prašytis atgal...

kazi apie ka tu cia blush2.gif

QUOTE(saulyteee @ 2011 04 05, 10:55)
mano koja vis dar vietoj..  rolleyes.gif  tik galėtų ir neskaudėt.. g.gif

uzjauciu, bjauru kai skauda...
Atsakyti
QUOTE(saulyteee @ 2011 04 05, 09:55)
labas rytas  4u.gif

Veiklos dokumentų rengimas, tvarkymas ir apskaita.

QUOTE(Gorada @ 2011 04 05, 10:33)

nu del saldainiu tai etiketas etiketu, o man nesamone. kazkaip nepatogu nesti butu netgi jeigu ten tik du saldainiai suvalgyti...

Man irgi nepatogu nešti į stalą jau pradarytą dėžutę su nuvalgytais kad ir dviem saldainiais. O jei kiekvienam svečiui va taip turėti po dėžutę - biškį brangokai tas etiketas mums kainuotų g.gif Ir toliau nešiu saldainius popierėliuose, lai traškinasi tongue.gif Cukrų turiu pokučiuose. Gabalinio irgi turiu, bet va žnyplių ne.

Savaitgalį ištisas dienas praleidom lauke, tvarkinėjom aplinką, tai ciucikui džiaugsmo buvo - išmatavo visas balas ir šiaip visus pakampius po 50 kartų apvaikščiojo, išuostinėjo biggrin.gif Biškį proto įgavo, seniau paleisdavom į kiemą, tai bėgdavo neatsisukdamas, kur akys veda. O dabar kad ir pabėga tolėliau, vistiek laikosi matymo akiratyje biggrin.gif
Atsakyti