Įkraunama...
Įkraunama...

Viskodara

Sveikos 4u.gif

na o aš bandysiu pirmadienį grįžt į darbą...nes sesija jau prasideda man... tai tenka ir į darbą grįžti. tik po sesijinio laikotarpio vėl teks grįžt į reabilitaciją. 4u.gif
na manau bu"linksma" po tiek laiko grįžus biggrin.gif

visoms darbingo linkusio penktadienio 4u.gif
http://www.youtube.c...feature=related 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyteee: 01 balandžio 2011 - 14:01
QUOTE(Lera @ 2011 04 01, 08:34)
O ar verta dabar įvedinėt kokias tai naujoves? Paskui, kai išeisi gali būti, kad vėl bus kaip buvę... Nors gal...
Kaip tavo beibis laikos? O tu pati? 4u.gif

Na nežinau, gal tiesiog noriu savo pakaitinei palikti "tvarkingą" darbo vietą, kad perduodant jai visą turtą ir man būtų aišku, ir jai g.gif

Beibis gerai. Aš irgi gerai. Pora mėnesiukų liko iki vasaros ir lafa biggrin.gif

smile.gif+2011 04 01, 08:57-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 01, 08:57)
Cikai, pas mane įsakymai irgi atsikirti.
personalė rašo, registruoja ir laiko pas save ir dėl priėmimo, atleidimo, atostogų, nuobaudų ir t.t.
o mano tai komandiruotės, inventorizacijų....
būna, kad įsakymą parašo koks skyriaus vadovas, dirikas pasirašo, o aš registruoju ir segu pas save.
kažkaip nesuku dėl to galvos.

kažkaip įdomiai veikia tave tas nėštumas  biggrin.gif  vietoj to, kad rūpintus pilvu didėjančiu, ji galvelę laužo dėl įsakymų ar ....

Čia tikrai ne nėštumas. Nuo pat pirmos dienos buvau tokia "priekabi". Dabar jau galiu įsivaizduoti, kiek prinervinau savo personalę, kai skambindavau jai ir kas antrą dieną klausdavau: "O kaip pas mus daroma? O pas mus toks dalykas yra? O kodėl nėra? KODĖL? KODĖL? KODĖL?" bigsmile.gif

Laužau galvelę, nes pačiai neaišku. O kai neaišku - nervas ima. O nervintis nesveika doh.gif Štai, pvz., neseniai toks įvykis buvo: kai atėjau į šį darbą nuo senų laikų buvo užsilikus tokia užduotėlė - daryti tabelių juodraščius gamybos skyriams. Ir darydavau kas mėnesį, ištrindavau atleistus, įrašydavau naujai priimtus darbininkus (kurių kaita baisinė pas mus). Gamybininkai juos ranka užpildydavo ir pristatydavo personalei. Tai darydavau tą darbą nesuprasdama, prie ko jis man unsure.gif Praeitą savaitę nusprendžiau atiduoti jį personalei. Nu jau baisiai nepatenkinta buvo doh.gif doh.gif doh.gif O vakar rašydama įsakymą dėl darbuotojo DS pakeitimo surašiau ką žinojau, pageltoninau nežinomas vietas ir jai nusiunčiau. Nu kad užpildytų, bet emailo laukelyje įrašiau negalvodama "šablonas". Iškart paskambino visa klykdama, kad dabar ji dar ir įsakymus turės rašyt?!!!!! Nu ar sunku įrašyti žmogaus vardą, pavardę ir kelis skaičiukus bei persiųsti, kad nereiktų man, moterai sunkioj padėty, šliaužti pas ją? Plius jei jau pati pas save rašo ir registruoja personalo įsakymus, tai galėtų ir dėl DS pratęsimų/keitimų/papildymų rašyt. Ar ne? g.gif
Atsakyti
Cikai, kažkaip įdomiai pas jus ten. apie darbo sutarties pakeitimą ir išvis kas su personalu susiję, tvarko personalė. na kaip gali būti atsakinga už kažkokią sritį, kurios Tu netvarkai ?
pas mus irgi yra kuriozų, pvz. darbuotojas skiriamas atsakingu asmeniu už brokolių auginimą, tai personalė parašo įsakymą, bet tas įsakymas registruojamas prie veiklos įsakymų ir segamas "mano" papkėj. nors, pagal mane, turėtų būt personalo reikalas, kas kada už ką skiriamas atsakingu.
bet dėl to galvos tikrai nesuku.
ir dar, gerai, kad gali va taip imt ir numest personalei kažką daryti, aš taip negalėčiau.


tiesa, penktadienio vakaras buvo superinis. mačiau gyvą Goradą. tai dabar galit pavydėti lotuliukas.gif

beje, Gorada, man iki šiol vienas klausimas kamuoja, o tau alkoholį be dokumentų parduoda????
fantastiškai graži mergiotė, šypsena ir juokas dar nuostabesnis.


Atsakyti
smile.gif+2011 04 02, 13:47-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 02, 13:47)
Cikai, kažkaip įdomiai pas jus ten. apie darbo sutarties pakeitimą ir išvis kas su personalu susiję, tvarko personalė.  na kaip gali būti atsakinga už kažkokią sritį, kurios Tu netvarkai ?
pas mus irgi yra kuriozų, pvz.  darbuotojas skiriamas  atsakingu asmeniu už brokolių auginimą, tai personalė parašo įsakymą, bet tas įsakymas registruojamas prie veiklos įsakymų ir segamas "mano" papkėj. nors, pagal mane, turėtų būt personalo reikalas, kas kada už ką skiriamas atsakingu.
bet dėl to galvos tikrai nesuku.
ir dar, gerai, kad gali va taip imt ir numest personalei kažką daryti, aš taip negalėčiau.

Nu va, man irgi įdomiai. Kita vertus, už siunčiamus raštus aš irgi neatsakinga, bet jie visi registruojami pas mane ir originalai (beveik visi) irgi susegti pas mane segtuve. Skirtumas tik tas, kad siunčiamuose raštuose visada yra duodama rengėjo nuoroda. O tvarka tokia: jei kuris nors skyrius nori išsiųsti raštą, paskambina ar ateina, paprašo registracijos numeriuko ir po kiek laiko atneša tą dokumentą.

Norėčiau tokios tvarkos ir su įsakymais. Arba bent jau personalo dokumentus griežtai atskirti nuo bendros veiklos. Ir tikrai ne dėl to, kad aš persidirbu, nespėju ar pan., tiesiog noriu šiokio tokio aiškumo.

Dar klausimas iš to pačio: jei tavo personalė rašo įsakymą apie atsakingumą ir sega pas tave, kaip tuomet su registracija? Paprašo numeriuką jai rezervuoti ar kaip? Nes mano personalė (pats dirikas pasakė, kad ji nagla būdama dalį darbų numeta man) pasako, kad reikės parašyti įsakymą dėl DS keitimo - taigi jau čia gaunasi kaip ir mano problema, kam tą sutartį keičiam, kokius punktus ir visos kitos smulkmenos doh.gif Dėl darbų permėtimo: prieš tai atsiklausiau diriko, ar galėčiau personalei "atiduoti" jos darbuką. Išdėsčiau visą situaciją, jis man visom keturiom pritarė. Naudojuosi gal biškį savo padėtimi tongue.gif Bet ir mano personalė reto naglumo, jei tik užsimanytų, jaučiu net sugalvotų, kad aš ir darbuotojų DS tvarkyčiau unsure.gif

Beje, penktadienį buvau seminare biggrin.gif
Atsakyti
labas rytas...

savaitgalis pas mane turiningas
buvau pas tėvus, šventėme 40-ties santuokos metų sukaktuves - Rubinines vestuves. Tėvukai bažnyčioje šliūbą ėmė. Pasibuvom.

O va sekmadieni skambina man į darbinį telefona kažkas. Nu galvoju, ko čia dabar prireikė. Žiūriu numeris visai nematytas. Skambino dėl vertėjavimo. Sako direktorius ligoninėj, tai užtai negali paskambint. Tai klausiu, o kas jam nutiko? Ir čia mane šokas ištiko. Pasirodo direktoriui insultas verysad.gif angel_sadangel.gif Nežinau kaip čia dabar bus... jaučiu dalininkai pasitars ir pakeis kitu po kurio laiko unsure.gif
Atsakyti
labas rytas 4u.gif

aš nuo ryto su klausimu - jei manasis direktorius dabar serga(ir nėr didelės tikimybės kad šį mėnesį grįš) , kokį atsakingą asmenį rašyti ant tabelių,balandžio mėn, kurie yra duodami darbų vadovams ? g.gif ar pavaduojantį asmenį ar direktorių? g.gif blush2.gif

zizliuke... 4u.gif
Atsakyti
Saylyte, aišku rašai pavaduojantįjį...

a va mums neaišku kaip bus, tie paprasti popieriukai tai dzin... o ką daryt su banku, su priėmimu ir atleidimu ir pan.dalykais... žodžiu daug klausimų
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 04, 08:50)
Saylyte, aišku rašai pavaduojantįjį...

a va mums neaišku kaip bus, tie paprasti popieriukai tai dzin... o ką daryt su banku, su priėmimu ir atleidimu ir pan.dalykais... žodžiu daug klausimų


dėkui 4u.gif
Atsakyti
Labas visoms
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 04, 07:51)
buvau pas tėvus, šventėme 40-ties santuokos metų sukaktuves - Rubinines vestuves. Tėvukai bažnyčioje šliūbą ėmė. Pasibuvom.
Pasirodo direktoriui insultas  verysad.gif  angel_sadangel.gif  Nežinau kaip čia dabar bus... jaučiu dalininkai pasitars ir pakeis kitu po kurio laiko  unsure.gif

O, kaip siuolaikiskai. bigsmile.gif
Gaila sefo, man irgi butu sokas. unsure.gif
Atsakyti
mergaitės pasiguosiu verysad.gif
nu velniava, tiek laiko saugotą koją sugebėjau susimušt verysad.gif kaip trinktelėjau į stalą doh.gif skauda..ir baisu, kad kas nebūtų blogai, nes tiesiai į operuotą vietą cray.gif prisivažinėjau su kėde ant ratukų..o ką daryt kai nelengva dar stovėt unsure.gif susinervinau verysad.gif
ir šiaip kažkoks stresas.. tiek visko įvykę čia..kad imu vieną kitą dalyką, ateina dar kas.. tai brrrr doh.gif
skauda.. verysad.gif
atsiprašau už off topic blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(zizliuke @ 2011 04 04, 07:51)
Nežinau kaip čia dabar bus... jaučiu dalininkai pasitars ir pakeis kitu po kurio laiko  unsure.gif

Sveikatos tavo šefui 4u.gif Ir aiškumo jums visiems 4u.gif

QUOTE(saulyteee @ 2011 04 04, 11:03)
mergaitės pasiguosiu verysad.gif

Vargšiukė 4u.gif Labiau rūpinkis savimi. Dabar tau galima daug ko nežinoti, nespėti ir šiaip daugiau laiko skirti būtent sau, o ne popieriams bei kolegoms.

Aš penktadienį irgi nebuvau darbe, tai atrodo, kad kitiems įmonė nugriuvo. Popierių ant stalo prikrauta, vienas kitas vis užklysta pasiskųsti.

Personalei paskelbiau karą tongue.gif
Atsakyti
smile.gif+2011 04 02, 14:47-->
QUOTE(laiminga smile.gif @ 2011 04 02, 14:47)
tiesa, penktadienio vakaras buvo superinis. mačiau gyvą Goradą. tai dabar galit pavydėti  lotuliukas.gif

beje, Gorada, man iki šiol vienas klausimas kamuoja, o tau alkoholį be dokumentų parduoda????
fantastiškai graži mergiotė, šypsena ir juokas dar nuostabesnis.

tik dabar i tema ilindus paskaiciau, oi kad nukaitau lotuliukas.gif

o Tu esi visai ne niurzga (ar kaip tu ten kartais apie save pasakai), su Tau galima viena minute krizenti, o kita jau prie rimtos temos grizti. Laukiu kada vel busi Kaune smile.gif

QUOTE(zizliuke @ 2011 04 04, 08:51)
labas rytas...

savaitgalis pas mane turiningas
buvau pas tėvus, šventėme 40-ties santuokos metų sukaktuves - Rubinines vestuves. Tėvukai bažnyčioje šliūbą ėmė. Pasibuvom.

O va sekmadieni skambina man į darbinį telefona kažkas. Nu galvoju, ko čia dabar prireikė. Žiūriu numeris visai nematytas. Skambino dėl vertėjavimo. Sako direktorius ligoninėj, tai užtai negali paskambint. Tai klausiu, o kas jam nutiko? Ir čia mane šokas ištiko. Pasirodo direktoriui insultas  verysad.gif  angel_sadangel.gif  Nežinau kaip čia dabar bus... jaučiu dalininkai pasitars ir pakeis kitu po kurio laiko  unsure.gif

del šliūbo tai fantastika wub.gif
o del darbo tai labai liudna. uzjauciu.
Atsakyti