Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Dago užuojauta dėl tokio elgesio...
Bet lieka viltis, kad turėsim naują vilnos platintoją-BG. Keletas darbelių jau parodė, kad veliasi gerai ir melanžo parduoda tik, kai užsakai. 4u.gif
Aš, kai pirkau iš jų vilną ir lateksą vienu užsakymu, taip pat buvau apakus, kai atplėšusi siuntinį radau kartu sudėtus ir jokiais maišeliais neizoliuotus vilną ir lateksą. Bet tuokart viskas buvo sėkmingai karsta.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 21 kovo 2011 - 13:14
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 21, 13:15)
Nu galėtum kokį gramą man atseikėt tos bulgariškos ax.gif , pabandymui smile.gif
Galiu padėt tokioj bėdoj rolleyes.gif

galeciau- baika! tongue.gif

QUOTE(dzūkė @ 2011 03 21, 13:32)
Jie nesugeba latekso sandariai uždaryti. Aš sykį siunčiausi, bet sėkmingai, ką dabar gausiu-neaišku g.gif
Bent vilną sandariai atskirai į maišelius sudėtų.


va, siandien pradariau wool lateksa.. apklijuotas tas indelis lipnia juosta...apklijuotas...o toliau???? sriegis nelaiko... tas dangtelis visai prasisuka...kas beliko? zinant, kad lateksas -garuoja, vel apvyniojau lipnia juosta...uzas kakoj doh.gif ir tiek kiek esu gavus- visad taip- todel tas lateksas ir isbega. Is kur jie tokia tara gauna??? g.gif
QUOTE(Dago @ 2011 03 21, 13:38)
Latekso uzsakiau 500 ml. o kodel 2 talpos. Pasveriau, tai su visa tara 450 gr. Nors i maiseli atskira butu ideje...Vilna nelygiai taip nudazyta...
Visai rankos nusviro verysad.gif

nu gal gramai ir ml...skiriasi siaip

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 13:40)
Žinokit, graudu žiūrėt, bet manęs nenustebino doh.gif .
O tokią baltais plėmais man sėkmingai pakeitė į ... dažytą mažesniais baltais plėmais. Paaškinimas, atsiet kartais kitoms patinka "tokie melanžai" ir tokios nelygiai nudažytos prašo.

nu jooooo lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aciu, merginos, uz palaikyma 4u.gif Eisiu velt. Bet is BG vilnos. Woolo "melanzas" tegul dar paguli irnesakyk.gif
Atsakyti
Dago - uzjauciu, butinai jiems parodyk, kas nutiko. unsure.gif

O del netolygaus nudazymo, as tai labai neimciau i galva - svarbu veltusi gerai. Ta su baltom demelem vilna - kazkur i viduriuka paslepk. mirksiukas.gif
Atsakyti
ogo, pirmadienis tikrai - ne tas zodis g.gif del tu taskeliu man irgi kazkaip nekliuvo, paslepiu i vidu ir viskas, bet visa kita... man rodos jeigu visos busim bulgariskaja vilna patenkintos - siusimes is ten, juolab, kad gan greit daeina, maciau nauj uspalvu graziu atsirado sluoksnos, tik kad labai jau ta stora, daug mikronu, tai neisbandzius nieko nepasakysi smile.gif laukiu kol paims mano vilna, ir laukiu komentaru arba pavyzdziu is bulgariskos smile.gif
Atsakyti
Vaziuoju pas mama BG vilna dazyti (bandymas). Vakare kas iseis - rodysiu cool.gif
Dago - 4u.gif
Atsakyti
Jo, Trakst, taip ir prasisuksiu su ta vilna.

barric, tikrai gaila, kad BG neturi plonos sluoksnos. Nors slepetems tai ji visai tinkama. As irgi laukiu daugiau komentaru apie ta vilna. Ir nuotrauku smile.gif
Atsakyti
Pagaliau išdžiūvo mano veilokai flirt.gif
user posted image

O čia iš ariau įveltas lino audinys (kažkodėl atrodo kaip marlė)
user posted image
Atsakyti
Dar sita ziema niekaip nepasitraukia, o tu jau kitos lauki? Ir dar saaaaaalta buri. g.gif lotuliukas.gif
Faini tavo veilokai. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 03 21, 14:19)
Aciu, merginos, uz palaikyma  4u.gif   Eisiu velt. Bet is BG vilnos. Woolo "melanzas" tegul dar paguli  irnesakyk.gif

Dago, gaila, kad taip atsitiko. žadėjau šią sav latexo užsisakyti, ale palauksiu dar.gal kas važiuos Vilniun.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo bulaukiux: 21 kovo 2011 - 14:09
Užplaukė ant smūgio pabandyt ax.gif . O kai jau užplaukia, tai nenurimstu, kol nepabandau ką sumislijus ... ax.gif
Šiaip tai geriau jau šlepetes daryt dvejas iškart, negu vienus veilokus ...
bulaukiux, o tu nebandei iš Viktorijos latexo pirkt? Jeigu jau man atsiuntė toookį kelią, tai vilniečiams ten pat ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 21 kovo 2011 - 14:12
zollia, vailokai- superiniai thumbup.gif
Atsakyti