Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Pirmadienis prasidejo taip cray.gif -

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

Uzsakymas is Wool. Atsiemiau paste.

Atsakyti
Dago, nūsiųsk jiems nuotraukas.Pas juos dažnai taip būna. Man neteko, bet pas draugę mačiau. Dabar laukiu, bet tik latekso smile.gif
Atsakyti
O jetau... čia jie taip bendrai sumetė lateksą su vilna??
Atsakyti
Jie nesugeba latekso sandariai uždaryti. Aš sykį siunčiausi, bet sėkmingai, ką dabar gausiu-neaišku g.gif
Bent vilną sandariai atskirai į maišelius sudėtų.
Atsakyti
Visad kartu sudeda unsure.gif
Atsakyti
Cia antras uzsakymas is ju. Pirmame jie spalvas man sumaise. Siunciau jiems net sruogeles voke, kad irodyciau. Nuotraukoj virs latekso matosi dovanele-kompensacija del pirmo uzsakymo. Uzsakyma gavau 5 diena po apmokejimo nors bankas tas pats ir pavedimas is karto suvaiksto (2 dienos iseiginiu tame tarpe). Paste atiduoti nenorejo, nes adrese tik vardas, be pavardes, tai kol irodziau, kad esu ta. Latekso uzsakiau 500 ml. o kodel 2 talpos. Pasveriau, tai su visa tara 450 gr. Nors i maiseli atskira butu ideje...Vilna nelygiai taip nudazyta...
Visai rankos nusviro verysad.gif
Atsakyti
Žinokit, graudu žiūrėt, bet manęs nenustebino doh.gif .
O tokią baltais plėmais man sėkmingai pakeitė į ... dažytą mažesniais baltais plėmais. Paaškinimas, atsiet kartais kitoms patinka "tokie melanžai" ir tokios nelygiai nudažytos prašo.
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 03 21, 12:38)
Cia antras uzsakymas is ju. Pirmame jie spalvas man sumaise. Siunciau jiems net sruogeles voke, kad irodyciau. Nuotraukoj virs latekso matosi dovanele-kompensacija del pirmo uzsakymo. Uzsakyma gavau 5 diena po apmokejimo nors bankas tas pats ir pavedimas is karto suvaiksto (2 dienos iseiginiu tame tarpe). Paste atiduoti nenorejo, nes adrese tik vardas, be pavardes, tai kol irodziau, kad esu ta. Latekso uzsakiau 500 ml. o kodel 2 talpos. Pasveriau, tai su visa tara 450 gr. Nors i maiseli atskira butu ideje...Vilna nelygiai taip nudazyta...
Visai rankos nusviro verysad.gif



Ir kada jie liausis tą vilną taip dažyt.. dabar vėl pamatys ir salkys "ta kodėl jūs viešai, o mum nerašot". Nu žmonės biški išvadų nedaro...
Spalvų tai gal jie ir nesumaišė, pas juos tiesiog spalvininkas realybės neatitinka...

Nežinau kas trugdo tas vilnas nuskenuot ir sudėt į internetą kaip yra...
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 12:40)
Žinokit, graudu žiūrėt, bet manęs nenustebino doh.gif .
O tokią baltais plėmais man sėkmingai pakeitė į ... dažytą mažesniais baltais plėmais.   Paaškinimas, atsiet kartais kitoms patinka "tokie melanžai" ir tokios nelygiai nudažytos prašo.


lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif Tuoj apsysisiosiu...

Gal dažydami 101 dolmantiną žiūrėjo. Taip visai gali susipainioti. doh.gif biggrin.gif biggrin.gif

Pasmane visos spalvos su plėmais išskyrus violetinę ir vieną iš pilkų.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 12:40)
Žinokit, graudu žiūrėt, bet manęs nenustebino doh.gif .
O tokią baltais plėmais man sėkmingai pakeitė į ... dažytą mažesniais baltais plėmais. Paaškinimas, atsiet kartais kitoms patinka "tokie melanžai" ir tokios nelygiai nudažytos prašo.


lotuliukas.gif Prajuokinai!

srauni_upe, kai gavau pirma kart spalvas sumaisytas, as tik su jais bendravau, cia net neuzsiminiau. Bet siandien sokas buvo.
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 03 21, 12:49)
lotuliukas.gif  Prajuokinai!

srauni_upe, kai gavau pirma kart spalvas sumaisytas, as tik su jais bendravau, cia net neuzsiminiau. Bet siandien sokas buvo.


man rodos jau galimą ištisą temą apie juos kurt wink.gif smile.gif))
Atsakyti
Dago, užjučiu... Iškarto informuok woolą apie jų prekę ir kas atsitiko kai netvarkingai supakavo. Lateksą perkant tuos indelius apvynioja gerokai lipnia juosta ir tai nesidedu į vilnos maišą, na tiesa vilnos ten nebeperku.
Su tuo netolygiu nudažymu tai jau taip - kažkada besirenkant spalvas tos pačios vienas maišelis atrodė ok, kitas su dėmėm, kai sakau oi kaip čia taip? - 'čia melanžas...' biggrin.gif

O latekso svoris - na va jau iškart palateksuoti kuodeliai, ant jų ir suėjo tie gramai matyt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 21 kovo 2011 - 13:06
QUOTE(raganele @ 2011 03 21, 13:04)
Dago, užjučiu... Iškarto informuok woolą apie jų prekę ir kas atsitiko kai netvarkingai supakavo. Lateksą perkant tuos indelius apvynioja gerokai lipnia juosta ir tai nesidedu į vilnos maišą, na tiesa vilnos ten nebeperku.
Su tuo netolygiu nudažymu tai jau taip - kažkada besirenkant spalvas tos pačios vienas maišelis atrodė ok, kitas su dėmėm, kai sakau oi kaip čia taip? - 'čia melanžas...'  biggrin.gif


gal jiem išpirkt pusląpį www.melanzas.lt - googlas rodo kad laisvas.

Vat aš ir nežinau kur reiks pirkt vilną, kai ši baigsis... Baisu vėl ant "melanžo" užsiraut, nes gali žmonės ir nesuprast kodėl tapkės tokios "melanžinės"
Atsakyti