Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Ant kabluuuu bigsmile.gif Svajoju nuo pat pirmu savo veltinuku. ax.gif
Atsakyti
Ir vel pirmadienis..
Besijuokianti, Trakst, tai ar nuvelet ka?
Man tai si moteris idomiai velia, man tie baciukai tokie stilingi wub.gif
My Webpage
O del kablu, tai man labai atrodo sunku rasti ta viduriuka, kad ir negrubu butu, ir elegantiska.

p.s. Sandia, man irgi atrodo, kad kazkur per sausai klojai.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 21, 10:18)
Ir vel pirmadienis..
Besijuokianti, Trakst, tai ar nuvelet ka?
Man tai si moteris idomiai velia, man tie baciukai tokie stilingi  wub.gif
My Webpage
O del kablu, tai man labai atrodo sunku rasti ta viduriuka, kad ir negrubu butu, ir elegantiska.

p.s. Sandia, man irgi atrodo, kad kazkur per sausai klojai.

vaaa tik tokius as tuos veltinius su prisiutais padais ir isivaizduoju- su cinkeliu, biski prikolnus... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 21, 10:23)
vaaa tik tokius as tuos veltinius su prisiutais padais ir isivaizduoju- su cinkeliu, biski prikolnus... mirksiukas.gif


friends.gif velsim tokius, jetus kaip tiktu prie dzinsinio kombinezono kokio biggrin.gif , ale kur vyra batsiuvi rast tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 21, 10:29)
friends.gif velsim tokius, jetus kaip tiktu prie dzinsinio kombinezono kokio  biggrin.gif , ale kur vyra batsiuvi rast  tongue.gif

g.gif manai , kad moteris batsiuvys neprisiutu? g.gif pas mus net 2-i tokios yra
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 21, 10:33)
g.gif manai , kad moteris batsiuvys neprisiutu? g.gif pas mus net 2-i tokios yra


nieko, Juperi, tu nesupranti tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 21, 10:36)
nieko, Juperi, tu nesupranti  tongue.gif

doh.gif doh.gif berazume lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 21, 11:18)

Besijuokianti, Trakst, tai ar nuvelet ka?



Aga, bet nerodysiu, nes nieks pas mus "nešalikauja" ir nėr su kuo pasišnekėt. O šiaip vis gadinu vilną šalikams. Vis ieškau optimalaus dydžio, storio, kai kurios išvados jau padarytos. Tik pradedu gailėt vilnos, nes 18 mic gan brangi smile.gif .
Atsakyti
As tai nieko neveliau. Gi iseigines. Oras fui sestadieni buvo, tai iki popietes lovoj prasivartem, filmus ziurejom, vakare pirtis su maudynem eketej thumbup.gif Sekmadieni malkine tvarkem. Tai siandien kotai ranka skauda, bet reiks velt, bo rimta uzsakyma turiu. Nors kolkas su kitais darbais prie kompo "istrigus". Darau visokius valiutu pirkimus ir tarptautinius pavedimus. Oi ant kiek pinigu... blink.gif Biski nervas ima, kol nepabaigsiu situ reikalu... Na o tadum jau velsiu "povandenines" slepetes. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 12:17)
Aga, bet nerodysiu, nes nieks pas mus "nešalikauja" ir nėr su kuo pasišnekėt. O šiaip vis gadinu vilną šalikams. Vis ieškau optimalaus dydžio, storio, kai kurios išvados jau padarytos. Tik pradedu gailėt vilnos, nes 18 mic gan brangi smile.gif .


matai kokia g.gif
na, reiks kitas temas cekint.

QUOTE(Trakst @ 2011 03 21, 12:38)
As tai nieko neveliau. Gi iseigines. Oras fui sestadieni buvo, tai iki popietes lovoj prasivartem, filmus ziurejom, vakare pirtis su maudynem eketej  thumbup.gif  Sekmadieni malkine tvarkem. Tai siandien kotai ranka skauda, bet reiks velt, bo rimta uzsakyma turiu. Nors kolkas su kitais darbais prie kompo "istrigus". Darau visokius valiutu pirkimus ir tarptautinius pavedimus. Oi ant kiek pinigu...  blink.gif  Biski nervas ima, kol nepabaigsiu situ reikalu... Na o tadum jau velsiu "povandenines" slepetes.  biggrin.gif


kai tokios operacijos, tai ka jau ten velti biggrin.gif
del pirties - baltai pavydziu, gerai butu pasikaitinti.

p.s. as vienas nuveliau, ale kotais su dekoru susipykus, guli po stalu ir minciu ner.
Atsakyti
o man tai baliaunas savaitgalis buvo- negalvojau apie velima...dabar kita tema skaudesne- kur reiks vilna det... ? doh.gif pilni maisai dar balkone, tuoj gausiu is Besijuokiancios mergaites... vien zodz... kuisalyne bus balkone lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 21, 11:53)
o man tai baliaunas savaitgalis buvo- negalvojau apie velima...dabar kita tema skaudesne- kur reiks vilna det... ? doh.gif pilni maisai dar balkone, tuoj gausiu is Besijuokiancios mergaites... vien zodz... kuisalyne bus balkone lotuliukas.gif

Nu galėtum kokį gramą man atseikėt tos bulgariškos ax.gif , pabandymui smile.gif
Galiu padėt tokioj bėdoj rolleyes.gif
Atsakyti