Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Bulaukiux, o kur rezultatas? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 03 20, 12:37)
Labas rytas bigsmile.gif
Ot geras, kaimynkos esam bigsmile.gif  Merginos, mus su saulyte skiria tik 5 km g.gif

gal viena kita ir pažįstam biggrin.gif , pasaulis mažas, arba iš mątymo, šiaip dažnai būnu Gargžduose, gal kada susitiksim?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 03 20, 13:27)
gal viena kita ir pažįstam  biggrin.gif , pasaulis mažas, arba iš mątymo, šiaip dažnai būnu Gargžduose, gal kada susitiksim?


O dirbi ne Gargžduos? Žiūrėk, dar ir pažįstamos gal rolleyes.gif
Kažkada pirkau vieną prekę iš SM, tai susirašinėjom ilgai, o rezultatas, kad pažįstamos ir iš Gargždų lotuliukas.gif lotuliukas.gif Vat taip būna lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 20, 12:56)
Bulaukiux, o kur rezultatas? smile.gif

rezultato dar tik pusantro hihihi.gif vakar naktį vėliau, mažius prabudo, tai antra tapkė dar nepilnai baigta liko ax.gif kai tik bagsiu parodysiu blush2.gif
Atsakyti
mergaites, reik pagalbos! nu siandienos velimas totali nesekme sad.gif( ir nezinau kodel, nors ir nedaug esu nuvelus tapuku (na gal 10 bus) bet dar taip niekad nebuvo, nors atrodo nieko kitaip nedariau... prakirpau, o ten nesukibe sluoksniai, galvojau velimo eigoj sukibs, bet kur tau schmoll.gif beja tik vienos slepytes ir tik uzkulnis sad.gif va koks vaizdelis:
user posted image
ar galima dar cia kanors padaryt, ar jau nurasyt? doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Sandia @ 2011 03 20, 20:04)
mergaites, reik pagalbos! nu siandienos velimas totali nesekme sad.gif( ir nezinau kodel, nors ir nedaug esu nuvelus tapuku (na gal 10 bus) bet dar taip niekad nebuvo, nors atrodo nieko kitaip nedariau... prakirpau, o ten nesukibe sluoksniai, galvojau velimo eigoj sukibs, bet kur tau  schmoll.gif  beja tik vienos slepytes ir tik uzkulnis sad.gif va koks vaizdelis:
user posted image
ar galima dar cia kanors padaryt, ar jau nurasyt?  doh.gif


Man yra taip pasitaikę, kad skirtingos spalvos buvo nesulipę, kai prakirpau. Tai aš su vėlimo adata pribadžiau ir toliau puikiai susivėlė
Atsakyti
Man taip buvo kai storą servetėlę įvėlinėjau. Prakirpusi pamačiau išsižiojusį kirpimo priekį - susiuvau medvilniniu siūlu ir vėliau iki galo - siūlas įsivėlė, nebesimatė, palikau ir nebesukau galvos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 20 kovo 2011 - 19:26
aciu Mole 4u.gif einu badyt smile.gif nu jei tas nepades siusiu kokius nors pentinus lotuliukas.gif
o del ko taip galejo nutikti? per karstas vanduo?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Sandia: 20 kovo 2011 - 19:29
QUOTE(Sandia @ 2011 03 20, 19:25)
aciu Mole  4u.gif  einu badyt  smile.gif nu jei tas nepades siusiu kokius nors pentinus  lotuliukas.gif
o del ko taip galejo nutikti? per karstas vanduo?

jei vilna ta pati - tada pergerai paglostytas vienas sluoksnis matyt g.gif
Atsakyti
Sveikos, kol manes nebuvo Juperi ir troba nauja sukale 4u.gif , ir privelet slepeciu kiek... bigsmile.gif ir kokiu graziu. bigsmile.gif


Labai rupejo isgirst atsiliepimus apie BG vilna. Kolkas ne daug kas isbande, bet, kaip speju is matytu rezultatu - neapsiprkom. thumbup.gif


Sandia
as speju, kad sluoksniai gaunasi nesukibe, kai pritruksta atidumo. Tiksliau sakant, kai per mazai vandens, muilo ir neprispausta. Sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 21 kovo 2011 - 08:30
Žiūrėkit čia kaip gražu:
http://moodychameleon.blogspot.com/
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 09:40)

ohmy.gif wub.gif
Atsakyti