Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Raganėle, gražu, gražu thumbup.gif
Atsakyti
ech retokai beuzeinu, nes rupesciu, darbu padaugejo, o ir rankele mano apvyrinta dar gyja, lupasi jau...negaliu nieko daryt rimtesnio smile.gif bet jau nuo 1dienio B komandiruoten isvaziuoja, tai jau mano bus virtuve (ten musu abieju dirbtuves) biggrin.gif prisikaupe jau ir uzsakymu vaje vaje - net neturiu zodziu jusu groziams pagirti, o baltos abejos man superduper - gaila, kad nepraktiskos, ale yra gi pedantisku svaruoliu tokiu, tai jiems ir tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 04 01, 19:25)
Na vyriškas formuot super - jokių lyginimų, ar vienodą ovaliuką iškirpai... Tik vienas prakirpimas ir psio, o tada suvėlus man 45 dydis puikiai formuojasi ant vyro kroksų  biggrin.gif patiko, kad nebereikia daugiau sukt galvos dėl tų angų lyginimo ir karpymo. Šablonas siaurintas, ausytės vos cm pakeltos, jei aukščiau jau būtų nenormaliai aukštas užkulnis.

Raganele, super forma ir dizainas tavo tapkyciu thumbup.gif 4u.gif
o ar nebutu galima dabartinio sablono forma pamatyt mirksiukas.gif ?
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 04 02, 15:46)
g.gif ne, nepjauni- saunuole, kad galvoj tiek ideju turi thumbup.gif  jeigu  tureciau laiko ir Muza salia, sudalyvauciau mirksiukas.gif

Kad kažką daryt, dalyvių reik biggrin.gif . Kad tik norinčių būtų daugiau...
A laiko ir Mūzų tai žinok visiems trūksta, bet sako laikas guminis, kiek tempi tiek tempiąsi... O Mūza tai kaip išsiaškinom išgert mėgsta, kas girdo, pas tą ir lankosi smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 02, 16:14)
Kad kažką daryt, dalyvių reik biggrin.gif . Kad tik norinčių būtų daugiau...
A laiko ir Mūzų tai žinok visiems trūksta, bet sako laikas guminis, kiek tempi tiek tempiąsi... O Mūza tai kaip išsiaškinom išgert mėgsta, kas girdo, pas tą ir lankosi smile.gif


jopstararai, tai jau mane kokia girdytoja tuoj isvadinsit tongue.gif
Juperi, juperiuk, atiduodu as tau ta muze, gaudyk, bele tik macytu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 04 02, 16:27)
jopstararai, tai jau mane kokia girdytoja tuoj isvadinsit  tongue.gif
Juperi, juperiuk, atiduodu as tau ta muze, gaudyk, bele tik macytu  4u.gif

jau pagavau...ac , kad grazinai...skolinga dabar man... smile.gif

veliau... vel is BG karsinio... na grubokos anos, visai nerumantiskos...ale mielos... plaukai kyso toooki kaip ant vyros krucines...ale visai nieko paglostinet... o kai susivelia tai dzie bratuli- kaulas doh.gif tik velcinius velt ir sibiran siust doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 02, 16:14)
Kad kažką daryt, dalyvių reik biggrin.gif . Kad tik norinčių būtų daugiau...
A laiko ir Mūzų tai žinok visiems trūksta, bet sako laikas guminis, kiek tempi tiek tempiąsi... O Mūza tai kaip išsiaškinom išgert mėgsta, kas girdo, pas tą ir lankosi smile.gif

nu pabandyč ir aš sudalyvaut ax.gif gal aš čia ir per drąsiai lotuliukas.gif
o kas dėl Mūzos thumbup.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Labai dėkui už mano kosminių teigiamą vertinimą 4u.gif visai čia tuoj išdrąsėsiu ir išnaglėsiu - ir aš noriu konkurso bigsmile.gif va po kelių dienų bus cieli 3 mėnesiai nuo pirmo bandymo velt, tai jau konkursantė iš manęs kokia bus lotuliukas.gif

Šabloną klumpinį nufotkinau, ale mažojo fotiko dar neiškroviau į kompą, įkelsiu kada parodysiu kiek pakoreguotas .
Atsakyti
Gal man idomu bus - vilnos rusys aptartos:
http://nini-ka.livej....com/11940.html
Atsakyti
oi, grazu, raganele, grazu. as skirta velti laika pramiegojau hihihi.gif belieka kitas girti tik smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 02, 16:14)
Kad kažką daryt, dalyvių reik biggrin.gif . Kad tik norinčių būtų daugiau...

Aš pasirašau drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 02, 13:16)
Merginos, aš vis nedrąsiai pagalvoju ar neįdomu/nenaudinga mums būtų kokią akciją/atrakciją susigalvot. Pas rusaites osinkoj tai vis būdavo tokie konkursėliai kokia nors tema. A jei jei pas mus ką nors tokio. Susigalvojam kokią nors temą, o veliam toj tematikoj ką norim tapkes, šalius, papuošalus. Grybą turbūt pjaunu blush2.gif

Labai pritariu tokiai idėjai smile.gif
Juk tokiam ratelyje idėjų, techninių dalykų, plonybių lobynas. Ir kaip smagu pabendrauti su bendramintėm biggrin.gif
truputį ne į temą, soriukas.
kažkada buvome įkūrusios alergiškų ir astma sergančių vaikų klubą, tai patys geriausi prisiminimai. Kiek visokių patirčių, idėjų....

O taip pasvajojus į ateitį, juk galėtumėte Lietuvoj ir kokį vėlėjų klubą steigti, o pačios plaukti į tarptautinius vandenis, nes darbai tai super thumbup.gif
Atsakyti