Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Katinyti, as irgi esu bandzius su sukytem maisyti, gavosi toks ale melanzas, bet viskas pabandymu ir pasigrozejimu baiges, o tu ir isbandei. As esu yotube maciusi kaip maiso su spec.masinom, idomu pasiziureti, bet, kad kainos ju nerealios, manau del savu darbu tai tikrai neverta.. nors zaist idomu. Sukos - liuks.

Besijuokianti, as tau veliau brukstelsiu, dabar jau turejau but isejus, ale da cia sedziu cool.gif
Atsakyti
po jusu cia visu grozybiu neina savuju kelt.. blush2.gif o tai nesulyginami vaizdai.. unsure.gif
nu bet tikiuos pastabu, kad butu aiskaiu kur taisytis smile.gif user posted image
Atsakyti
Dailiai suveltos 4u.gif Ir spalva man labai patinka wub.gif Papuošimui aš būčiau dėjus ką nors iš dar tamsesnio rudo, arba šviesesnio. Bet dekoras-skonio reikalas, dėl kurio nesiginčijama 4u.gif
Atsakyti
Žollia, nu fantastiškos tapcytės, taip jau išmyluotos, išglostytos thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Sandia, atrodo viskas labai gražiai, tvarkingai, tvirtai suvelta, padekoruota 4u.gif .
Šiaip tapkutės ant pėdos laikos ant kelties arba ant užkulnio. Kai numažinta abu, nelabai patogu jas nešiot. Bent jau man smile.gif . Kažkuri viena iš šių laikančių dalių turi "dominuoti". Todėl kirpimo metu reikia stengtis prakirpti kiek galima mažiau, nes vėlimo eigoj anga savaime išdidėja. Bet šitie dalykai su patirtim ir šiek tiek panešiojus veltinio tapkes atrandami. Bet kuriuo atveju, bandymas tikrai vykęs 4u.gif
Atsakyti
Žollia, tavo abejos superinės. o užrašą aš uždedu su picasa.
Besijuokianti, aš savo darbam pakuot turiu iš kartono lankstytas ir dekupažuotas dėžutes, skrynutes(sesė man parūpina).

prašė manęs draugaitė padaryt savo dukrytei iš felcetavos vilnos 32 d tapkes, results-turiu jau 30 ir 31 d. felcetavas tapkes mergaitėms hihihi.gif paskutines jau vėliau ant 39 d šablono. šį vakar vėl turėsiu užsiėmimą hihihi.gif irnesakyk.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 04 01, 16:25)
prašė manęs draugaitė padaryt savo dukrytei iš felcetavos vilnos 32 d tapkes, results-turiu jau 30 ir 31 d. felcetavas tapkes mergaitėms hihihi.gif paskutines jau vėliau ant 39 d šablono.

lotuliukas.gif lotuliukas.gif Nu negražu juoktis, bet man ko tai suėmė juokas . O tai kiek cm susitraukė blink.gif Gal centimetrais parašytum 4u.gif
Part.lt irgi, atseit, deda užrašus. Kadangi aš part.lt bazuoju savo nuotraukas, tai pabandžiau. Deja, man ko tai nė vieno užrašo nepavyko uždėt schmoll.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 01 balandžio 2011 - 15:35
QUOTE(žollia @ 2011 04 01, 16:32)
lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  Nu negražu juoktis, bet man ko tai  suėmė juokas . O tai kiek cm susitraukė blink.gif  Gal centimetrais parašytum 4u.gif
Part.lt irgi, atseit, deda užrašus. Kadangi aš part.lt bazuoju savo nuotraukas, tai pabandžiau. Deja, man ko tai nė vieno užrašo nepavyko uždėt schmoll.gif

iš 32 liko 21 cm biggrin.gif man pačiai irgi juokinga lotuliukas.gif maniškis sakė, kad suvelta vilna vonioj mažiau vietos užima lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE
maniškis sakė, kad suvelta vilna vonioj mažiau vietos užima

Tik lai niekam daugiau to nesako lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 04 01, 16:40)
iš 32 liko 21 cm biggrin.gif man pačiai irgi juokinga lotuliukas.gif maniškis sakė, kad suvelta vilna vonioj mažiau vietos užima lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Tai traukėsi 35 % bigsmile.gif Oho. Reiks turėt omeny, kai velsiu iš fioletinės(ar violetinės g.gif )
Atsakyti
žollia,kadabra, Sandia- labai fainosd visų tapkytės thumbup.gif wub.gif O tos baltos tai iš viso pasaka wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Kiek gražių tapkių užderėjo wub.gif , vėliau ir aš iš wool vilnos, rankos buvo aplipusios ir kriaukle, vyras sakė pati galėsi valyt jei užsikimš kanalizacija nuo tavo vilnos, ar kam irgi taip šėrėsi vilna g.gif
Atsakyti