Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kadabra, rodyk, ką ten vakar "persidirbau". Tada ir mes pasijuoksim ax.gif (Juokauju aišku)

Panos, o iš tikro jūs savo darbams pakuotes turit? Aš žiemą labai neturėjau laiko pakavimais rūpintis, bet šiaip tai beryšio į kažkokį tai maišą savo darbą grūst. Etiketė kiek laiko suėdė, o pakuotė liko geresnių laikų laukt.
Kita vertus, gavau dovanų veltinio šalį (buvo labai juokinga tokį daiktą gaut, turbūt pagalvojo, kad labai veltinius myliu, tai bus į temą), įdėta begalė laiko dėžutei pagamint, iš kažkokių tapetų ten ji pagaminta, priderinta netgi prie šalio spalvos, nu bet kažkas ne taip su ja. Konkuruoja su šaliu gal, o ir tokią dėžutę padaryt, tai tas pats kas tapkes/šalį suvelt.
Ką darot, aaaa?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 01 balandžio 2011 - 12:25

Ačiū visoms 4u.gif
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 01, 13:00)
Įtariu kas norit kokį tais užrašą (blogą, vardą, inicialus ar dar ką) užsidėkit, nes paskui sudės, kad visos Raganėlės.

blush2.gif blush2.gif blush2.gif Nemoku tų užrašų užsidėt verysad.gif o gal kas pamokytų, a bigsmile.gif

Perkėliau tas rusvas su baltučia
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 01 balandžio 2011 - 12:25
Zollia, abejos fainulkos... ale su rudu paciausios thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
žollia, labai grazios abejos wub.gif
Atsakyti
Žolia man atrodo abejos tobulos ir jokiu nereikia toms visai šviesioms kontrastingu spalvu, nes jos tokios natūraliai gražios thumbup.gif . man jos tokia ramybe dvelkia thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 04 01, 11:45)
Išsiuvinėjau, ale ko tai nepatinka g.gif ... Einu dar išplausiu ir pritrinsiu truputį tuos siūlus, gal pagražės...
user posted image 

O aš nežinau, kurias siųsti: baltas ar pilkas su baltu? g.gif


šitos kokios gražios smile.gif vestuvinės smile.gif))
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 01, 13:15)
Kadabra, rodyk, ką ten vakar "persidirbau". Tada ir mes pasijuoksim ax.gif (Juokauju aišku)


va, va...

QUOTE(Katinytis @ 2011 04 01, 13:23)
Žolia man atrodo abejos tobulos ir jokiu nereikia toms visai šviesioms kontrastingu spalvu, nes jos tokios natūraliai gražios  thumbup.gif . man jos tokia ramybe dvelkia thumbup.gif


Cis, Katinyti, ne mur mur biggrin.gif
Atsakyti
Katia berods rašė, kad jie ir patys gali uždėt, tik tada reikia nurodyt ką te užrašyt. Buvau jos laiškutį įkėlus.
O šiaip reikia spec. programos įrašams daryt. Pasižiūrėkit nuotraukas su kuo tvarkot/atidarinėjat, daugelyje net primityvių programų ta funkcija yra.
Atsakyti
Žolia, vajetus kaip gražiai wub.gif
Užrašus būtinai susidėkit, nors ir taip siųsiu su aiškinamuoju raštu - kur, kieno, gal net iš kurios vilnos biggrin.gif
Suklojau savo kosmines, tikiuosi gausis, vėl su ausytėm tik pakeltom ir siauresnės...
Atsakyti
Man tai užėjo vilnos maišymo bzikas, tik maišau ir neveliu.Bet labai gražūs gaunasi vilnos perėjimai thumbup.gif
Atsakyti
O kaip čia tas maišymas daromas? Mačiau nete su šukom šukuoja, taai taip ir maišai?
Atsakyti
Aga
Atsakyti