Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 04 01, 09:55)
O ką tie skaičiai prie pavardžių reiškia?



Uzemiau penkta vieta is lietuviu. cool.gif Ta prasme eiles numeris ten, kad atsekt kokio darbo, kas autorius. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 01, 10:59)
Uzemiau penkta vieta is lietuviu.  cool.gif  Ta prasme eiles numeris ten, kad atsekt kokio darbo, kas autorius.  lotuliukas.gif

Nu kad ne iš lietuvių, iš visų dalyvių mirksiukas.gif . Ten labai mažom raidytėm parašyta, reik akinius nusiimt arba užsidėt biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Aš irgi, kaip Besijuokianti, suprantu, kad lietuvės visas pirmas penkias vietas nunešė bigsmile.gif , nes prie kitų skaičiukai tolyn eina. mirksiukas.gif
Sveikinimai 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Gražūs natūralumai wub.gif ir mane užvežė
einu kosminių velt
Atsakyti
Mergaitės, imkitės kas nors Katiai fotkes surinkt ir nusiųst, na nors kelias. Raganelė, gal tu? Vis tiek savo raganiukės rankinę norėjai siųst...
Kažkaip negražu kai prašo, o mes lyg ir džiaugiamės ta jos vilnele, bet tylim. Be to reik kontaktus palaikyt, gal dar užsakinėsim smile.gif .
Aš kažkaip šį kart norėčiau pasuot. Parašysim, kad per mane iš LT užsakinėjom ir viskas, aš jai rašiau, kad ten bendras užsakymas buvo, o ne mano vienos.
Atsakyti
Aš galiu, mano mailas rasa.ea@gmail.com gal atsiųskit bulgariškiausius vėlinukus kas norit ir surašysiu laiškelį.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 01, 10:53)
Parašysim, kad per mane iš LT užsakinėjom ir viskas, aš jai rašiau, kad ten bendras užsakymas buvo, o ne mano vienos.


pasuoji tik del fotkiu ar su visam??? tu toookia sauni organizatore... thumbup.gif
QUOTE(raganele @ 2011 04 01, 11:13)
Aš galiu, mano mailas rasa.ea@gmail.com gal atsiųskit bulgariškiausius vėlinukus kas norit ir surašysiu laiškelį.

Jums leidus atsiusiu po darbu, nes cia fotkes "gaspadinisku" neturiu...


Dzuke, laukiau tavy ir prie rupintojelio, ir prie kapu varpo...net poezeren buvau nuslinkus, anei undines, anei dzukes... doh.gif
Atsakyti
Išsiuvinėjau, ale ko tai nepatinka g.gif ... Einu dar išplausiu ir pritrinsiu truputį tuos siūlus, gal pagražės...
user posted image

O aš nežinau, kurias siųsti: baltas ar pilkas su baltu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 01 balandžio 2011 - 12:22
Kokios man šitos gražios ,fantastika thumbup.gif
Atsakyti
Žollia, man tai labai abai gražios 4u.gif . Tie balti skirtingi atspalviai labai gražiai atsiskleidžia. Siųsk Raganėlei, tegu rodo Katiai.
Įtariu kas norit kokį tais užrašą (blogą, vardą, inicialus ar dar ką) užsidėkit, nes paskui sudės, kad visos Raganėlės. Pas juos lygtais visuos darbuos autorius nurodyti.

Juperiuk, niekur aš ilgam nepasuoju, tik nuotraukas tai jau tingiu siųst. O taip sakant ir vietą kartais gerai kitam užleist...
Atsakyti
Zollia - abejas siusk.
Jeigu spesiu ir as sukurpsiu is merinosu sluoksnos, ale ne striokas, bet siaip tai turiu minti siokia tokia.

Del ruleciu - man tai labai patogus matavimo budas, o jeigu reikia kokiu 24cm - as darau 25cm. Manau, kad siokia tokia uzlaida reikalinga, vien jau del to, kad tos slepetes ir plaunamos bus, o ir pirstams laisvumo reikia, nereik gi, kad isiremtu.

p.s. Zollia, man siuvinetos tavosios irgi grazios, tik sakau, kad gal israiskingumui reikejo imti kokia svelnia kt.spalvyte, na gal kokia silpnai pilka (si spalva nesumusamai tope pas mane doh.gif ) g.gif . Beje, viens kitam nemaiso - gali antra linija pavaryt.
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 01, 13:00)
Įtariu kas norit kokį tais užrašą (blogą, vardą, inicialus ar dar ką) užsidėkit, nes paskui sudės, kad visos Raganėlės. Pas juos lygtais visuos darbuos autorius nurodyti.


laugh.gif
nepykit, ko tais juokas sueme, matyt persidirbau vakar cool.gif
Atsakyti
žollia labai grazu 4u.gif wub.gif
Atsakyti