Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Zodiakiškos tapkutės "Avinui"
user posted image
Atsakyti
Juperi, nelabai pasikeitė tie tapukai. Turiu omeny-dekoras kuklus. Bet gal ir tinka, nors aš būčiau prisiuvusi medinę sagą ant to liežuviuko.
Inga-Monika, irgi natūralumo link. O ta avytė kokia simpatiška wub.gif O kodėl tik ant vieno tapuko? Atsiprašau už smalsumą blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 31 kovo 2011 - 20:42
QUOTE(žollia @ 2011 03 31, 21:41)
Juperi, nelabai pasikeitė tie tapukai. Turiu omeny-dekoras kuklus. Bet gal ir  tinka, nors aš būčiau prisiuvusi medinę sagą ant to  liežuviuko.
Inga-Monika, irgi natūralumo link. O ta avytė kokia simpatiška wub.gif O kodėl tik ant vieno tapuko? Atsiprašau už smalsumą blush2.gif

sagu mediniu neturejau... o ryt dovanot reikia
Atsakyti
cia ji is vis kaip sage isegta.. ja galima ir visai issegti..
Atsakyti
labas rytas,


Inga-Monika, santurios, ramios, rimtos slepetes. Grazios. O jau aviukas, koks pseles ir mielas. thumbup.gif wub.gif Labai sipatiskas. Bet jei ant tapkiu, tai as irgi dvieju aviuku noreciau. ax.gif


Juperi
ooooo siaubia kokius siaubus apie tuos dantis pasakoji. As realiai nelabai zinau, kas yra danties skausmas, bet itariu, kaip tau buvo blogai. unsure.gif
Tie mediniai karoliukai aisku blizgesio nepriduoda, man tai grazu, tikrai patiktu tokias slepetes gaut dovanu, manau bus laiminga ir kolege. Gi jei as megstu zalia spalva, nebutinai mano visas garderobas zalios spalvos. Visiems zmonems reikia ivairoves, o naturalumas, manau negali nepatikt. Gi dabar ekologiski produktai ant bangos.
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 04 01, 07:37)

Juperi
ooooo siaubia kokius siaubus apie tuos dantis pasakoji. As realiai nelabai zinau, kas yra danties skausmas, bet itariu, kaip tau buvo blogai.  unsure.gif
Tie mediniai karoliukai aisku blizgesio nepriduoda, man tai grazu, tikrai patiktu tokias slepetes gaut dovanu, manau bus laiminga ir kolege. Gi jei as megstu zalia spalva, nebutinai mano visas garderobas zalios spalvos. Visiems zmonems reikia ivairoves, o naturalumas, manau negali nepatikt. Gi dabar ekologiski produktai ant bangos.

laba

jau iteikiau gimtadienininkei...labai liko patenkinta... sake kasdien nenesios, tik i sanatorijas vesis hihihi.gif hihihi.gif ...

zinokit, turiu nedrasiai prisipazint... jau man si vilna pradeda patikt... pirmoj darbo proceso daly, labai buvau pikta...bet galutinis rezultatas -patenkina... nu toookios rimtos, kaip sakoma "Pulia nieprobivajiemyjie"...


del danciu... as irgi nezinau kas yr ju skausmas- pas odontologus lankausi i metus karta, bet dazniausiai profilaktiskai... bedos mano buvo su 6-is metus niekaip neisdygstanciu protiniu danciu...pasirodo buvo -retinuotas, saknis kaip meskeriojimo kabliukas...isdygt jam -be prosvasciu. O skausmas tas dygimo kai uzeidavo, vaje vaje.... zandas istindavo -vien zodz paskutiniu metu kas 2-i sav antibai, negaledavau jau ir kalbet... bet jau viska pamirsau... 2.5 metu kaip nebeturiu to "dziaugsmo" ir nepasigendu...
Atsakyti
Juperi, kaip smagu, kad patiko tapukai.
O tu su rulete kai matuoji tapkių ilgį, užmeti dar kokį cm laisvumui? Na sakykim reikia 24 cm., tai 24 lygiai ir darai ar čiut daugiau. Aš mat irgi ruletę naudoju, bet visada užmetu šiek tiek, galvoju gal be reikalo g.gif
Atsakyti
Juperi, smagu, kad patiko. Visi ispradziu taip sako, kad tik iseigai slepetes nesios, ar i sekcija des del grozio, bet kai pabando panesiot, tai ir sunesioja, kitu nesinori jau detis. biggrin.gif


As irgi su rulete matuodavau, bet nera man patogu i vidu ta rulete kist, kazkaip tikslumu abejoju, gali ji ir pasisukt slepeteje. g.gif , o kurpaliu kiekvienai ismierai neturiu. Na padukus - pamatavau. Ismieras atitinka. Mam kazkaip ramiau, kai esu visiskai tikra del ismieros. Man 37 kazkokia neleiminga. Virenas teko perdarinet, na gal ne del mano kaltes, buvo tiesiog per siauros, platesne koja, pas zmogu, o kitas esu per dideles padarius... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 04 01, 08:31)
Juperi, kaip smagu, kad patiko tapukai.
O tu su rulete kai matuoji tapkių ilgį, užmeti dar kokį cm laisvumui? Na sakykim reikia 24 cm., tai 24 lygiai ir darai ar čiut daugiau. Aš mat irgi ruletę naudoju, bet visada užmetu šiek tiek, galvoju gal be reikalo g.gif

na, zinok dar nepavede manes sitas reikalas... rimtai...
jeigu yra aplink koja siek tiek laisvumo- taigi bet kada isplovus galima ta reikala pakoreguot... o per mazos irgi nebuvo...
na gal kokie kurpaliai ir geriau, bet... va ir sian...39 dydis-typ top tiko...matavau irgi su rulete
Atsakyti
Aš tai vaikiškiems kaip Trašt darau, tik esu padukus pati nusipaišius ir iš visokių kietesnių celofanų/odų išsikirpus ir juos kišu vidun. O šiaip tai kurpalius + ruletė.

Tiesa kažkada apie latekso išvalymą iš draužių kalba buvo užėjus. Turėjau gal lapkričio mėnesį aptaškytus džinsus, ir kai tik skalbdavau ką nors, tai ir džinsus skalbyklėn kišdavau. Žodžiu švarūs/nešvarūs skalbiami jie buvo labai dažnai. Ir po paskutinio skalbimo jau nebematau kur latekso dėmelių būta. Taigi užtruko tik 3-4 mėn. bigsmile.gif

Trakšt, žiūrėk, tavo tapukai iš Kaziuki smile.gif
http://pics.livejour...de/pic/0005hx6h
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 01 balandžio 2011 - 08:31
Besijuokianti, aha, aciu 4u.gif
Atsakyti
O ką tie skaičiai prie pavardžių reiškia?
Atsakyti