Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(dzūkė @ 2011 03 31, 14:38)


Šnd ištraukė protinį dantį unsure.gif

Ir neveliu - acibodo cool.gif  ir viskas acibodo cool.gif ....ir dar galvą skauda- tiesiog užkniso.

Net negražiai veliat lotuliukas.gif  Juokauju.

Einu miegot.

vaje, kaip po operacijos, sveik 4u.gif
Atsakyti
dzūke, turi teise but bjauri ir pikta. Sveikatytes tau 4u.gif 4u.gif 4u.gif , vaje, kaip nemalonu tie dantu reikalai. fear.gif

As niekaip neprisiverciu rozes ant slepeciu susukt. Kazkaip praejo man tas roziu periodas. ax.gif Nu, bet reikia...


Siandien nusipirkau ideklu i batus turgui, po 2 Lt. Nu taip gerai ismiera nustatyt su jais. Vis vargdavau su mazom ( 36, 37), o dabar paduka ikisu vidun ir matau kokia ismiera. thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 31, 16:21)
Siandien nusipirkau ideklu i batus turgui, po 2 Lt. Nu taip gerai ismiera nustatyt su jais. Vis vargdavau su mazom ( 36, 37), o dabar paduka ikisu vidun ir matau kokia ismiera.  thumbup.gif


tikekimes, kad tie ideklai pievu nepiesia biggrin.gif

p.s. as aplink slepetes vaikstau ir vis neprisiruosiu skyle kirpt, bet taip kazkaip samoningai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 31, 16:21)
Vis vargdavau su mazom ( 36, 37), o dabar paduka ikisu vidun ir matau kokia ismiera.  thumbup.gif

as tai elementariai- su rulete ismatuoju rolleyes.gif
Atsakyti
Dzuke, sveik, vitamininkis ir grįžk 4u.gif

QUOTE(Trakst @ 2011 03 31, 15:21)
...
As niekaip neprisiverciu rozes ant slepeciu susukt. Kazkaip praejo man tas roziu periodas.  ax.gif Nu, bet reikia...
...

oi man tai atėjo bigsmile.gif vakar 20 nudengiau, dar 10 liko lotuliukas.gif
Atsakyti
Ačiū už supratimą biggrin.gif ir palinkėjimus 4u.gif

QUOTE(raganele @ 2011 03 31, 15:32)
oi man tai atėjo bigsmile.gif vakar 20 nudengiau, dar 10 liko  lotuliukas.gif

lotuliukas.gif


Aš dabar pynimais labai užsiėmus(mintyse ypatingai lotuliukas.gif ) ir gėlininkyste doh.gif



Ai, apie tą šabloną su ausim, kai pamačiau, pagalvojau, kad ten turi gautis auselės šniūriukams doh.gif blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 31 kovo 2011 - 16:33
Dzūkel, laikykis, jetus manes irgi laukia berazumės dalia doh.gif .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 31, 17:45)
Dzūkel, laikykis, jetus manes irgi laukia berazumės dalia  doh.gif .

baikos cia jusu...man su pilna narkoze, KMU Veido -zandikaulio klinikoj operavo...veliau sepsis, 2 men intensyvaus gydymo, su drenais, mesinejimais be nuskausminimu ir t.t.... o paskui keliausi is numirusiuju ....ir aleliuja !!!!
Atsakyti
Sveikos panos,
ką daryt? Muilas iš tapkjių neišsiplauna. Atrodo išmirkau viska, ir vistiek pakraštys parudavęs. Taip negražu, norst tapkės ir tamsios doh.gif Kuo tą muilą išimt...
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 31, 19:26)
Sveikos panos,
ką daryt? Muilas iš tapkjių neišsiplauna. Atrodo išmirkau viska, ir vistiek pakraštys parudavęs. Taip negražu, norst tapkės ir tamsios  doh.gif Kuo tą muilą išimt...


pabandyk pamirkyti koki pusvalandi saltam vandeni, i kuri ipilk acto siek tiek.

p.s. veliu visiskai baltas (tikriausiai operacinej nesios biggrin.gif - juokauju), tikriausiai teks ta pati ir man daryti.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 31, 18:46)
pabandyk pamirkyti koki pusvalandi saltam vandeni, i kuri ipilk acto siek tiek.

p.s. veliu visiskai baltas (tikriausiai operacinej nesios  biggrin.gif  - juokauju), tikriausiai teks ta pati ir man daryti.

gerai, pabandysiu su actu smile.gif
Atsakyti
va, galutinis variantas... su mediniais karoliukais

user posted image
Atsakyti