Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 09:16)


bulaukiux, kodel daugtaski padejai toj vietoj, kur turejo but "grybai-uogos"?  g.gif  lotuliukas.gif

pamiršau kaip vadinas lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 09:26)
man kaimelis negirdetas...ir uz Varenos? i kuria puse...nuo Vilniaus puses-tai butu arciau manes...jeigu uz varenos nuo mano puses-arciau Vilniaus  g.gif
Dzuke, garant -zino... va kada tuose Varenos miskuose ir susimatysim ax.gif





Na nedidelis tas kaimukas. Nuo Vilniaus tolyn uz Varenos. Berods dar ten Kriviliai netoli, kur dede mokytojavo. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 31, 09:37)
Na nedidelis tas kaimukas. Nuo Vilniaus tolyn uz Varenos. Berods dar ten Kriviliai netoli, kur dede mokytojavo.  g.gif

aaa... o ne per Eisiskes vaziuojat? pro Varena gal kelias geresnis??
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 09:06)
susitinkam prie kapiniu ar ant ezero kranto mirksiukas.gif  lotuliukas.gif


laugh.gif laugh.gif laugh.gif
jooo, koks tai keistas muzinas pa tave uzsukes uz liezuvio traukia, kad tokius bajerius skaldai tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 31, 13:28)
laugh.gif  laugh.gif  laugh.gif
jooo, koks tai keistas muzinas pa tave uzsukes uz liezuvio traukia, kad tokius bajerius skaldai  tongue.gif

ale matai, Dzuke, issigando... ar manes ar susitikimo vietos? g.gif
Atsakyti
Trakst pilki ir kadabra mėlyni thumbup.gif
Atsakyti
Raganėle ir Juperi man gaspadoriški visai gražūs, tokie kaimiškai šilti, reiks mamai į kaimą panašius nuvelti, kad kojytės nešaltų, o be to ir vilnelė jokiom chemijom neapdorota wub.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 30, 22:58)
jei aukščiau tai atsiverstų aukštesnis užkulnis, aš primečiau kokio aukščio paprastai darau, toj vietoj ir prikabinau ausis. Tikrai gal toliau reikėjo, gal būtų ne toks atvėpęs, reiks pabandyt. Atvėpo ne kočiojant, iškart toks vėpla buvo biggrin.gif šiaip čia kažkoks gaunasi "įsistojams" modelis, nei įspiriamas nei apsiaunamas, hm, gal vaikam subandyt, jiem vis probleminas kelties vieta g.gif

nors dar tik planuoju su ausytem dukriukui velt, bet ikisiu savo nosi ax.gif man atrodo tos ausytes turi buti kauliuko vietoj(neprisimenu kaip jus vadinasi), kaip ir ant keduku toks nedidelis pazemejimas yra ties kauliukais, manau ir sios ausytes tai suformuoja.

turiu klausimuka, del latekso. ar ir jusu jis taip baisiai smirda?
uztepiau viena riebu sluoksni, slepetes visai nemielai tapo neslidzios, bet padas atrodo labai baisiai- toks vaizdas kad su pieno baltumo tapcem ilipau i kokius taukus. gal dar viena sluoksni tept?

man pacios grazausios naturalios tapces, net tos vyriskos klumpes man taip graziai ziuretusi ir moteriskei..labai graziai plaukuciai matosi:))
aisku ir spalvotos labai grazios, bet man dabar toks naturalumo periodas, kad seile tysta pamacius pilkai rusvas:ax:
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo corrie: 31 kovo 2011 - 13:11
QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 08:06)
Dzuke, aluo...ryt vaziuoju i Merkine... wink.gif susitinkam prie kapiniu ar ant ezero kranto mirksiukas.gif  lotuliukas.gif



QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 12:31)
ale matai, Dzuke, issigando... ar manes ar susitikimo vietos? g.gif

Tai nežinau ar prie kapinių, ar ant ežero kranto? Gal tiesiog prie Rūpintojėlio lotuliukas.gif

Ant to kranto mano veseilia buvo ax.gif

Šnd ištraukė protinį dantį unsure.gif

Ir neveliu - acibodo cool.gif ir viskas acibodo cool.gif ....ir dar galvą skauda- tiesiog užkniso.

Net negražiai veliat lotuliukas.gif Juokauju.

Einu miegot.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 31 kovo 2011 - 13:40
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 31, 14:38)
Tai nežinau ar prie kapinių, ar ant ežero kranto? Gal tiesiog prie Rūpintojėlio lotuliukas.gif

Ant to kranto mano veseilia buvo ax.gif

Šnd ištraukė protinį dantį unsure.gif

Ir neveliu - acibodo cool.gif  ir viskas acibodo cool.gif ....ir dar galvą skauda- tiesiog užkniso
Einu miegot.

nu tai ka tu...ant ezero kranto perpus tavi po danties rovimo... gulek jau, sveik...

a, o del to, kad negraziai veliam- tai jau tu cia ...negraziai.... as irgi juokauju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 31 kovo 2011 - 13:41
QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 13:40)
nu tai ka tu...ant ezero kranto perpus tavi po danties rovimo... gulek jau, sveik...

a, o del to, kad negraziai veliam- tai jau tu cia ...negraziai.... as irgi juokauju mirksiukas.gif

Ačiū, tikėjausi ryt kaip žmogus būsiu unsure.gif
Gal net velt norėsiu biggrin.gif


Gražiai, gražu, gražiai.... gana čia gražbyliaut dry.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 31 kovo 2011 - 13:46
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 31, 14:38)
Ir neveliu - acibodo cool.gif  ir viskas acibodo cool.gif ....ir dar galvą skauda- tiesiog užkniso.

Net negražiai veliat lotuliukas.gif  Juokauju.


biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
bajeristes.
Atsakyti