Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

O man tas su ausytėm variantas fainas dėl to, kad matosi kokia keltis aukšta gaunąs. Aš įtariu, kad reikia ausyčių dydį reguliuot, arba pradžioj jų nedakirpt, nes paprastai visi veltinio krašteliai prasitampo gi.
Aš savo tapkes kai darau, tai pradžioj įkerpu tik tiek, kad vos vos ranka lenda. Tai ir čia tas pats, man rodos g.gif
O šiaip, Raganėle, gavos gražios 4u.gif ir šaunuolė, kad išdrįsai pabandyt, aš turbūt metus tą šabloną užsizapasinus laikiau, o išdrįst pabandyt nedrįsau. O čia tik įdėk, kelios savaitės ir eksperimentas gatavas thumbup.gif . Einu ieškot ką dar keisto turiu biggrin.gif
Atsakyti
Labas rytas,


Besijuokianti mano mintis isdeste. biggrin.gif drinks_cheers.gif Saunuole, Raganele, kad isdrisai, pabandei ir turejai uzsispyrimo damusti. Slepetes gavosi tokios tikrai klumpiskos. Man atrodo gal reikejo siauresni sablona karsiniui daryt. g.gif. Kazkaip itariu kad daugiausia vargo buvo i ploti suvelt.


As vakar irgi nuveliau, siandien padekoruosiu, o kitai savaitei turiu labai nemegstama varianta. Reiks is FB salint nuotraukas slepeciu su auliukais ir kiauliuku uodegytem. doh.gif Pazystamas paklause ar kokias nori gali uzsisakyt, as jau net tas pries metus darytas ir pamirsus buvau. Sakau, nu, kad taip. Nu tai ir issake pageidavima. ax.gif Nu ka darysi reiks prisimint, kaip tas kiauliuko uodegytes prikabint. doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 31 kovo 2011 - 07:37
Juperi, nevargink rankelių elementariem vailokam, tokių turguj baltarusiškų yr biggrin.gif O klumpėm man visai patiko karšinys, tiesa maišant su sluoksna man tas karšinys visai nekliuvo, smagiau vėlėsi nei vienas, norėsiu daug pilkos natūralios sluoksnos iš bg, man ji liuks.

Dėkui už ekspermentavimo pagyras smile.gif Manau tikrai reikia su ausytėmis darant siaurint šabloną, o va nedakirpt nesigavo, pirmą bandžiau - reik gerai tą ausį ištrint prakirpus, tes siūlių gi trikampiu sueina, nedakirpus lieka toks pleištas. Žodž sekančiom siaurinsiu šabloną ir vos aukščiau ausis pakelsiu. Esu paprašyta nuvelt vyriškas kosmines, tai bandysiu kosmines klumpes lotuliukas.gif šiaip išdžiūvo tikros klumpės, man jos idealus modelis vyrams, dėl aukštos kelties ir plataus įsistojimo, neprarandant dėl to užkilnio.
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 31, 09:01)
Juperi, nevargink rankelių elementariem vailokam, tokių turguj baltarusiškų yr

tai taip ir manau, kad nevarginsiu... atmusiu laibas savo rankeles ir tiek..

Dzuke, aluo...ryt vaziuoju i Merkine... wink.gif susitinkam prie kapiniu ar ant ezero kranto mirksiukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 09:06)
tai taip ir manau, kad nevarginsiu... atmusiu laibas savo rankeles ir tiek..

Dzuke, aluo...ryt vaziuoju i Merkine... wink.gif susitinkam prie kapiniu ar ant ezero kranto mirksiukas.gif  lotuliukas.gif




Oooo kokia romantiska susitikimo vieta... bigsmile.gif Kai vaziuosiu i Dzukija kapu lankyt, butinai tau is anksto pranesiu. Susitiksim? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 31, 09:12)
Oooo kokia romantiska susitikimo vieta...  bigsmile.gif  Kai vaziuosiu i Dzukija kapu lankyt, butinai tau is anksto pranesiu. Susitiksim?  mirksiukas.gif

butinai- susitikimo vietos pakeisti NEgalima lotuliukas.gif
o jeigu rimciau- i kuriuos krastus cia vaziuoji?
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 30, 22:12)
Nu ir aš suskėliau ūkiškas, tiesiog gaspadoriškas  lotuliukas.gif jomajo tas šablonas su ausytėm, kol aš jas sumūčijau - viduj melanžinis, viršus rudo bulgariški karšiniai, man kibo gerai, nu pūstis bandė, ale sumušiau:


bigsmile.gif pirma mintis-kokios klumpaitės, po to žiūr,kad ne man vienai lotuliukas.gif labai smagios pažiūrėt thumbup.gif reiks ir man pabandyt iš rudo karšinio vyriškas nuvelt, net įdomu pasidarė... ax.gif
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 09:13)
butinai- susitikimo vietos pakeisti NEgalima  lotuliukas.gif
o jeigu rimciau- i kuriuos krastus cia vaziuoji?

mes važiuojam į Marcinkonys (MB giminės ten), o po to miškan.....tų rinkt, kad nuogos nebūtumėm lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 31, 09:16)
bigsmile.gif pirma mintis-kokios klumpaitės, po to žiūr,kad ne man vienai lotuliukas.gif  labai smagios pažiūrėt thumbup.gif  reiks ir man pabandyt iš rudo karšinio vyriškas nuvelt, net įdomu pasidarė... ax.gif
Papildyta:

mes važiuojam į Marcinkonys (MB giminės ten), o po to miškan.....tų rinkt, kad nuogos nebūtumėm lotuliukas.gif

tik i ploti sablona siaurinkit-- pasiziurejau sian, kad krastai biski nelaiko

bulaukiux, kodel daugtaski padejai toj vietoj, kur turejo but "grybai-uogos"? g.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 31 kovo 2011 - 08:17
QUOTE(Juperi @ 2011 03 31, 09:13)
butinai- susitikimo vietos pakeisti NEgalima  lotuliukas.gif
o jeigu rimciau- i kuriuos krastus cia vaziuoji?



Mano senelio teviske uz Varenos (Kamorunai). Tai ten mano proseneliai ir mylimas dede palaidoti, stovi pro proseneliu kryzius. Siemet sau prisizadejau, kad vaikus nuvesiu. ax.gif
Atsakyti
Ale pasirodo užsislėpusių dzūkių irgi yr lotuliukas.gif aš ten visas vaikystės vasaras praleidau ir dabar pas močiutę važinėjam į Dubičius, prosenelė gyveno Rudnioj. Dabar dileminuosi ar mumi dairytis sodybos dzūkijoj ar aukštaitijoj
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 31, 09:23)
Mano senelio teviske uz Varenos (Kamorunai). Tai ten mano proseneliai ir mylimas dede palaidoti, stovi pro proseneliu kryzius. Siemet sau prisizadejau, kad vaikus nuvesiu.  ax.gif

man kaimelis negirdetas...ir uz Varenos? i kuria puse...nuo Vilniaus puses-tai butu arciau manes...jeigu uz varenos nuo mano puses-arciau Vilniaus g.gif
Dzuke, garant -zino... va kada tuose Varenos miskuose ir susimatysim ax.gif

Raganele, Rudnioj mano sesuo sodyba turi
Dubicius irgi zinau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 31 kovo 2011 - 08:27
Atrodo vasaros meetą kraustom iš molėtų į dzūkiją lotuliukas.gif Rudnia man pats gražiausias kaimelis, ten mano močiutės tėviškė buvo, ech jei rasčiau ten sodybėlę wub.gif
Atsakyti