Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Birstonas man idomu butu, kaip tik drauge ten kraustosi, tai ta pat proga ir aplankyciau smile.gif bet vasara, vasara
Atsakyti
Tvarkoj su tuo Birstonu, bet kur gerai, tik as isivaizdavau toki sunestini vakareli pas ka nors gamtoje ir tiek, nes, ta kavines aplinka man tokia oficiali, o ir pasisedejimo laikas ten ribotas, vienas privalumas - kad indu niekam nereiks plauti biggrin.gif .
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 19, 17:52)
Tvarkoj su tuo Birstonu, bet kur gerai, tik as isivaizdavau toki sunestini vakareli pas ka nors gamtoje ir tiek, nes, ta kavines aplinka man tokia oficiali, o ir pasisedejimo laikas ten ribotas, vienas privalumas - kad indu niekam nereiks plauti  biggrin.gif .

oiii... as norejau, kad keliukas butu kaip viduriukas smile.gif apie tai nepagalvojau mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 19, 16:28)
Nea...O gal  pati esi iš  mano pakraščio ? bigsmile.gif
Moterie-ponia  , jau čia iš manis kreizinies  lotuliukas.gif

aga, aš kilimo Iš Viekšnių, tik dabar netoli Vilniaus gyvenu.
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 03 19, 16:38)
rolleyes.gif
kazi kaaa... Nemune antis batonu lesinsim lotuliukas.gif
vyna gersim, apie vilna ir velima diskutuosim lotuliukas.gif

oho bigsmile.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
neimk i galva, daug laiko dar, noresim - susirikiuosim smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 19, 18:05)
neimk i galva, daug laiko dar, noresim - susirikiuosim  smile.gif

kur jau daug?? pati sakei, kad cia vaikystej taip buvo- metai dienos (posakis toks)...kai 3 men vasaros atostogu-kaip 3-ys metai wink.gif
Atsakyti
žollia, labai gražios aguoninės šlepetės 4u.gif ,ir vailokai faini - tiesiog pavydu ax.gif


Ką čia planuojatės cool.gif , aš vis dar be sveikatos, nors vis tiek per tris dienas šlepetes įveikiau didis.gif

... ir dar užplaukė baltas nuvelt, nors tu ką unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 19, 18:55)
žollia, labai gražios aguoninės šlepetės 4u.gif ,ir vailokai faini - tiesiog pavydu ax.gif
Ką čia planuojatės cool.gif , aš vis dar be sveikatos, nors vis tiek per tris dienas šlepetes įveikiau didis.gif

... ir dar užplaukė baltas nuvelt, nors tu ką unsure.gif

kas taip prikibo? sveik 4u.gif
o as baltu su "ruzavu" noriu... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 19, 17:55)
žollia, labai gražios aguoninės šlepetės 4u.gif ,ir vailokai faini - tiesiog pavydu ax.gif
, aš vis dar be sveikatos, nors vis tiek per tris dienas šlepetes įveikiau didis.gif


Sveik 4u.gif . O kaži kaip iš tikrųjų reik sakyt: vailokai ar veilokai g.gif ?

QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 19, 18:34)
o as baltu su "ruzavu" noriu... ax.gif

kažką reik daryt g.gif Gal velt g.gif Laukiam...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 19 kovo 2011 - 18:54
Merginos sniegas sninga uz lango kaip ziema, o gandras vaiksto blink.gif jau grizusiu pasirodo yra g.gif
Atsakyti
O kad kombinuojat čia biggrin.gif tikiuoi ir aš jau iki vasaros galėsiu į veltiniautojas pretenduot drinks_cheers.gif

QUOTE(žollia @ 2011 03 19, 18:53)
Sveik  4u.gif . O kaži kaip iš tikrųjų reik sakyt: vailokai ar veilokai  g.gif ?
kažką reik daryt g.gif  Gal velt  g.gif  Laukiam...

Veltiniai
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 19, 18:53)
Sveik  4u.gif . O kaži kaip iš tikrųjų reik sakyt: vailokai ar veilokai  g.gif ?
kažką reik daryt g.gif  Gal velt  g.gif  Laukiam...

Aš sava tarme rašau biggrin.gif
Atsakyti