Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kas tie zeriniai??? blink.gif Pirma kart toki zodi girdiu. Itariu blizguciai gal... g.gif lotuliukas.gif

Nu jau svarovsiais tokiu slepeciu nepapuosi. Kas labiausiai blizgantis, gal koks varinis ar zalvarinis guzikiukas pareitu. g.gif Nu jos tokios gamtiskos, naturalios, ekologiskos, kad kazko tokio ir dekorui reiktu... g.gif Nu gal bandyk dar upes perliukais pabiseriuot, ar vpo viena isodint. Anie naturalus, ale blizgus. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 30, 21:26)
Kas tie zeriniai???  blink.gif  Pirma kart toki zodi girdiu. Itariu blizguciai gal...  g.gif  lotuliukas.gif

Nu jau svarovsiais tokiu slepeciu nepapuosi. Kas labiausiai blizgantis, gal koks varinis ar zalvarinis guzikiukas pareitu.  g.gif Nu jos tokios gamtiskos, naturalios, ekologiskos, kad kazko tokio ir dekorui reiktu...  g.gif Nu gal bandyk dar upes perliukais pabiseriuot, ar vpo viena isodint. Anie naturalus, ale blizgus.  g.gif

jep, blizgesiai, blizguciai...
na man irgi parsosi kokios medines, molines sagute ir daugiau nieko...
Atsakyti
Juperi, ziurejau, ziurejau ir galvoju kaip ta tavo rozine pantera i ukiskas slepetes paziures g.gif .
Dekoruociau labai paprastai - pjauciau ta liezuvi lauk, o visa anga apnerciau lininiais siulais (naturalios spalvos) - man atrodo, kad butu grazu, na isinestu siek tiek romantikos.
O, kad kitokia vilna tai tikrai matosi. Noreciau paliesti siaip jau.
Atsakyti
Nu ir aš suskėliau ūkiškas, tiesiog gaspadoriškas lotuliukas.gif jomajo tas šablonas su ausytėm, kol aš jas sumūčijau - viduj melanžinis, viršus rudo bulgariški karšiniai, man kibo gerai, nu pūstis bandė, ale sumušiau:
user posted image
Visa vėlimo istorija bloge, čiut ne "tutorialas" gavosi biggrin.gif
Papildyta:
O Juperi, tu ir gaspadinei nuvėlei, aik tu sau kaip tinka šian mūsiškės į porą lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 30 kovo 2011 - 21:13
idomu buvo perziureti paskutiniji Raganeles blogo irasa.
Man siek tiek per sunki si vilna (tiek Juperi, tiek Raganeles)..., gal del to, kad jau sluoksna glosciau, o gal del to, kad Wool karsini kol iki norimo storio slepeteje davesdavau - daug trindavau, ale bg matau dar sunkiau eitusi.
Raganele, slepetes grazios - dekoras tinkamas (o ka as sakiau apie lina, tinka jis, Juperiuk, tinka biggrin.gif ), tik matosi, kad tikriausiai del sunkaus traukimo uzkulnis toks neprigludes, nelaikantis ir kirpimo vieta nelabai lygi.
Bet pats vaizdas vis tiek mann grazus, grazus tie lino plemai 4u.gif
Tikros klumpes wub.gif
Atsakyti
raganele, nu kokia įdomi forma gavosi:bigsmile: Kaip platforma bigsmile.gif Bet savotiškai gražu 4u.gif O tas užkulnis nelabai aukštesnis gavosi, man atrodo, už įprastas.
raganėlės ir Juperi tapukai tikrai gera pora thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 30, 22:25)
raganėlės ir Juperi  tapukai tikrai gera pora  thumbup.gif

o tai tau i veseilia lotuliukas.gif Gaspadoriui ir gaspadinei lotuliukas.gif thumbup.gif

Raganele, darom isvada- karsniui sablona galima tik vos 2 dydziais didesni daryt.

Kazi kada as ji suvelsiu? doh.gif vooo gal kokiai rankinei tiktu? g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 30 kovo 2011 - 21:42
Tikrai labai įdomiai su tuo nauju šablonu. Aš praeitą kartą, kai buvo įdėta, kažkodėl supratau, kad tos ausytės labiau priekinėje šlepetės dalyje ir jau kuris laikas svarstau sau mintyse, kaip ten ta šlepetė susiformuoja, kai kerpi tarp tų ausyčių? O čia pasirodo, kad jos arčiau kulno turi būti. Įdomu, kaip išeitų iš kokios normaliai besitraukiančios vilnos. Ačiū raganėlei už tokią vaizdinė medžiagą 4u.gif
Atsakyti
Užkulnis ten visai kitoks nei normaliose tapkėse, gal tas ausytes kiek kitokias daryt reik, nes dabar prakirpau ir atvipo jokio "laikymo", na bet klumpiniam o ne šlepetiniam reikalui tiks, o krašto tyčia nelyginau, dar labai gailėjau kad priekius angų teko lygint, man kažkaip prie viso grubumo tiko ir tas iškandžiojimas.
Atsakyti
na, pas ta ruse irgi buvo krastas iskandziotas toks, tik ten tas uzkulnis gal kiek aukstesnis g.gif
idomu kaip butu tas ausis padarius siauriausioje pedos vietoje, gal geriau? Raganele, ar ne auksciau tos ausys buvo?
reiktu su sluoksna kokia isbandyti.
Atsakyti
jei aukščiau tai atsiverstų aukštesnis užkulnis, aš primečiau kokio aukščio paprastai darau, toj vietoj ir prikabinau ausis. Tikrai gal toliau reikėjo, gal būtų ne toks atvėpęs, reiks pabandyt. Atvėpo ne kočiojant, iškart toks vėpla buvo biggrin.gif šiaip čia kažkoks gaunasi "įsistojams" modelis, nei įspiriamas nei apsiaunamas, hm, gal vaikam subandyt, jiem vis probleminas kelties vieta g.gif
Atsakyti
labas rytas
zinot, sunkiai mano vailokai dziusta... doh.gif galiu pasakyt drasiai-vis tik is naturalios gaunasi tie tikrieji senoviniai, kaimiski... kieti sian kaip siferis...itariu, kad pats tas butu rimtus ilgaaulius velt- tik man tai jau ranku butu gaila
Atsakyti