Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 30, 19:36)
Prijuokinai, Juperi, parodyk ką 4u.gif
Dago berods ten sunkiai irgi vėlė BG karšinį su balta sluoksna.
Bet kodėl taip skirtingai velias? Katia rašė, kad karšinys tiesiog šukuotas 1 kart, o sluoksna 3 kart. Kaip suprantu avys tai tos pačios g.gif

zinok as dar galvoju, kad ta vilna (karsinys) toooks naturalus, kad net riebalas jauciasi doh.gif gali tas kibimas ir del to but prastas...na , bet cia as jau neraukiu nieko- tik fantazuoju...

del foto... fotkyciau pirkioj, kur ant padushkos,a le bijau Trakst kritikos lotuliukas.gif hihihi.gif Trakst, a girdz... sako , jeigu bijai- vadinasi gerbi lotuliukas.gif
Atsakyti
Juperi, itariu vyno neturejai. g.gif


Besijuokianti tai dabar tipo reik suprast, kas pastaruoju metu rodetes tapkes, tau negrazios? unsure.gif Ir mano iseitu... unsure.gif Nu tu tai man graziai veli. ax.gif


As siandien prisiruosiau raudona/juoda rozes daryt. Pagaliau. blush2.gif Manau jau pasuktinis ciainikas liko.


Pas mus kazkada gruzciku toks Vovacka dirbo. Negrazu juoktis is nelabai sveiku ar tiesiog nelabai protingu. Bet karta einu per sandeli, ziuriu kazkas uz ruberoido slepiasi. Ziurau - Vovacka. Sakau :"katu ten darai", o jis man :"jusu bijau bonia B..." As i ji paziurejau ir sakau tokiu gresmingu balsu"Bijok manes Vovacka, Bijok" lotuliukas.gif
Tai dabar ka tau juperi reikia sakyt :"Bijok manes juperi, bijok" lotuliukas.gif Rodyk tas tapkes, rado ko bijot. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 30 kovo 2011 - 19:10
QUOTE(Trakst @ 2011 03 30, 20:06)
Tai dabar ka tau juperi reikia sakyt :"Bijok manes juperi, bijok"  lotuliukas.gif Rodyk tas tapkes, rado ko bijot.  lotuliukas.gif

ech , Vovacka, likimo draugas... lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 30 kovo 2011 - 19:22
QUOTE(Trakst @ 2011 03 30, 21:06)

Besijuokianti tai dabar tipo reik suprast, kas pastaruoju metu rodetes tapkes, tau negrazios?  unsure.gif Ir mano iseitu...  unsure.gif


Nu žinok ne. Tiesiog prisižiūrėjau etsyje, rusių jarmarkoj, ir net ne tapkių, o apskritai veltų visokios paskirties daiktų... Su tapkėm tai man daugmaž viskas aišku. Matyt ne ten žiūrėjau paskutiniu metu biggrin.gif

Juperi, visai gražios. Tik pirmas įspūdis toks juokingas buvo: kažkas pamiršo kojas nusiskust. Bet iš tiesų tai gražios ir kietos tokios atrodo...
Atsakyti
Juperi nugi geros tos tapkes. Ko tu is ju nori? Nu jau kad nuteikei, tai net akinius nusiemiau. lotuliukas.gif Fainos "lokiuko" slepetes. thumbup.gif
Atsakyti
Na va, viskas gerai baigėsi. Prie ūkės... 4u.gif Aš irgi dažniausiai veliu prie ūkės ... Bet rezultate susivėlė gerai. Paprastos, bet ne prastos. Gal kad iš karšinio g.gif na, matysiu kaip man seksis su tuo karšiniu.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 30, 20:45)
Juperi, visai gražios. Tik pirmas įspūdis toks juokingas buvo: kažkas pamiršo kojas nusiskust. Bet iš tiesų tai gražios ir kietos tokios atrodo...



QUOTE(Trakst @ 2011 03 30, 20:45)
Juperi nugi geros tos tapkes. Ko tu is ju nori? Nu jau kad nuteikei, tai net akinius nusiemiau.  lotuliukas.gif  Fainos "lokiuko" slepetes. thumbup.gif

nu po pirmo velimo etapo maniau, kad tiks Šreko išrinktajai Fionai... doh.gif

dabar man galvaskausmis- koki dekora pritaisius? laiko nedaug iki penktadienio...dar kol isdzius doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 30 kovo 2011 - 20:01
Juperi geros tos tapkės, o čia viršuj melanžinis karšinys?
kai vėliau iš jų dažyto karšinio tai riebalo nesijautė tikrai schmoll.gif tikriausiai dažas jį ten aptirpdęs buvo.
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 30, 21:03)
Juperi geros tos tapkės, o čia viršuj melanžinis karšinys?
kai vėliau iš jų dažyto karšinio tai riebalo nesijautė tikrai schmoll.gif tikriausiai dažas jį ten aptirpdęs buvo.

geras klausimas lotuliukas.gif i melanza panasu. Vien zodz-vienas tamsus rudas, kitas sviesus smeliavos spalvos lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 30, 21:07)
geras klausimas lotuliukas.gif  i melanza panasu. Vien zodz-vienas tamsus rudas, kitas sviesus smeliavos spalvos lotuliukas.gif

kaip saulėlydis, tik žalias lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Juperi o slepetes lokiukui ar meskutei? smile.gif Dabar ju nesiotoja sunku pasakyt. Tinka ir tam ir tai. Nu ir nesinori jokio dekoro man. Ta liezuviuka gal kokiu mazu kauliniu guzikiuku galima but prisekt, o gal ir nieko nereikia mano galva. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 30 kovo 2011 - 20:14
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 30, 21:11)
kaip saulėlydis, tik žalias  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

vo vo voooo kaip tik taip lotuliukas.gif thumbup.gif

Trakst, beda ta, kad ta kolege mano labai "zerinius" myli lotuliukas.gif mes vis pasijuokiam draugiskai, kai i koki baliuka reik eit-tai ji vis iesko zeriniuotu paredniu doh.gif nu ana tokia riuuuzaava, blizgi doh.gif o cia taip rimta... tureciau laiko , tai dievaz aukso siulu issiuvineciau prieki, but toks kontrastas... nu kai bulaukiux sake, kaip saulelydis, tik zalias lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 30 kovo 2011 - 20:17