Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

rusaiciu bijai, ar ko biggrin.gif ?
Atsakyti
Žollia, o kiek tau susitraukė tos baltos tapkutės?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 30, 16:17)
rusaiciu bijai, ar ko  biggrin.gif ?

nea, rusaičių tai nebjau, labiau lietuvaičių baisu būtų biggrin.gif Neapskaičiavau, kad su tuo šablonu bus papildomo platumo, einu siaurint toliau, gal kaip nors sukočiosiu, bo teks kokios dramblinės kojos ieškot, nu arba svogųnų į tapkes prisodint
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 30, 18:17)
nea, rusaičių tai nebjau, labiau lietuvaičių baisu būtų biggrin.gif  Neapskaičiavau, kad su tuo šablonu bus papildomo platumo, einu siaurint toliau, gal kaip nors sukočiosiu, bo teks kokios dramblinės kojos ieškot, nu arba svogųnų į tapkes prisodint


gal tu ir teisi.
Bet as tikriausiai blogai supratau tave: ar tu veli batukus su ausytem (ta prasme kaip pelytes), ar nori isbandyti nauja sablona, kazkada ikelta nuotrauka buvo, kuris suteikia galimybe pastatyti aukstesni uzkulni?

Atsakyti
Besijuokianti, šablonas buvo 35,5 cmx18 cm. pavyko suvelti iki 25 cm. Sunkiau traukėsi iš pločio. Gal šablono plotį pasidariau perdaug g.gif (18 cm plačiausioj vietoj). Praktiškai šita 32 mic sluoksna traukėsi kaip karšinys apie 20%. Tik aš per prievartą daugiau dar priverčiau susitraukt ax.gif
Raganele, o gal įmestum t o šablono rusaičių koordinates/ Perverčiau temą, bet neberandu taip greit blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 30 kovo 2011 - 17:33
Ačiū, Žollia 4u.gif . Namie užsakymas vienas rėkia, kad tapkes velčiau. Vis nepataikau, tai per daug susitraukia, tai per mažai, su tom naujom vilnom blush2.gif
O man kažkoks pasyvas/negatyvas užėjo, nebenoriu velt, visur tik negražūs veltiniai rodos, jau pradėjo atrodyt, kad ir pati turbūt taip veliu, tik savęs nematau unsure.gif ...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 30, 18:35)
Ačiū, Žollia 4u.gif . Namie užsakymas vienas rėkia, kad tapkes velčiau. Vis nepataikau, tai per daug susitraukia, tai per mažai, su tom naujom vilnom blush2.gif
O man kažkoks pasyvas/negatyvas užėjo, nebenoriu velt, visur tik negražūs veltiniai rodos, jau pradėjo atrodyt, kad ir pati turbūt taip veliu, tik savęs nematau unsure.gif ...

Bet čia buvo 32 micronų vilna.
31 microno traukėsi daugiau. O tu lyg ir nepirkai 32 mic g.gif Nors ir šita 10 cm susitraukė, tai plonesnė dar daugiau trauksis.

O man koks tai užėjo vėlimo periodas.
Šiandien turbūt sugadinau vilną... Šalikutį vėl bandžiau doh.gif Ir dar užsakytą doh.gif . Gavosi kelios skylutės, tai...O tokios spalvos daugiau nebeturiu. O nori būtent toookios doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 30 kovo 2011 - 18:03
Besijuokianti, tai tu ijunk atvirkscia reakcija ir pabandyk nuvelt kazka toooooookio bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 30, 19:46)
Besijuokianti, tai tu ijunk atvirkscia reakcija ir pabandyk nuvelt kazka toooooookio  bigsmile.gif

Aga bandau, bet nesigauna smile.gif
Užtai ir sakau, gal geriau nevelt, nes taip kaip noriu nesigauna, o kaip gaunąs - tai pasauliui didelės netekties netekus tokios velėjos nebus.

Žollia, tu teisi, neužsisakiau aš baltos storos, bet pilkos 30 sluoksnos ėmiau. Tai šiaip klausinėju, man rodos, kad storos sluoksnos visos turėtų panašiai trauktis... O ir šiaip man rodos, pas mane daugiau kažkodėl susitraukia...
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 30, 17:20)
gal tu ir teisi.
Bet as tikriausiai blogai supratau tave: ar tu veli batukus su ausytem (ta prasme kaip pelytes), ar nori isbandyti nauja sablona, kazkada ikelta nuotrauka buvo, kuris suteikia galimybe pastatyti aukstesni uzkulni?

ui ne, ausų ir uodegų neprivėlinėsiu biggrin.gif nebent kvietkus ir drugelius. Šabloną kitokį, radau praeitoj tapkinėj temoj, tingiu vėl ieškot, sufotkinau savo procesą, vakare į blogą sukelsiu su visu rezultatu, fiu, privargau, gavosi kokiam tai milžinui vistiek doh.gif
Atsakyti
nu kaaa...??? nezinau kas ka-ar as ta BG karsini, ar ans mane doh.gif noriu garsiai issirekti... nu blyn, kazkas gavosi, bet... tokiu lepiosku tai nemacius buvau doh.gif puciasi kaip rupuze,kiek beglostytum, kiek bekociotum. Ir tie plaukai-vilna jau tarp pirstu vaidenasi...attrodo kaip kokio slapio suns vilna aplipusi... aiii... rezultatas pusetinas gavosi- UKISKOS, tsakant prie ūkės...bet malonumo labai didelio nepajauciau-lyginant su latvisku karsiniu. Sito ir juostos labai plonos.
Susitraukimas... ? g.gif jeigu sablonas 42-tai ieli ieli iki 40 sumucijau doh.gif Nezinau ar pavyks parodyt... dziusta...naaa jeigu ryt foto padarysiu... nes penktadieni as jas ispravodysiu -koleges gimtadieniui bus
Atsakyti
Prijuokinai, Juperi, parodyk ką 4u.gif
Dago berods ten sunkiai irgi vėlė BG karšinį su balta sluoksna.
Bet kodėl taip skirtingai velias? Katia rašė, kad karšinys tiesiog šukuotas 1 kart, o sluoksna 3 kart. Kaip suprantu avys tai tos pačios g.gif
Atsakyti