Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kolkas apie Plunges karsykla santuriai patylesiu. Pasakysiu, kad pirkausi dideli maisa siurksciavilnes. Na labai smarkiai itariu, kad tai maisyta vilna, bala zino kokiu aviu. Iskarsta svariai, tavarkingai, graziai suviniota. Gaminys gaunasi skystokas lyginant su tikra (?) siurksciavilne. Kolkas galiu tik tiek pasakyt.

doh.gif istikruju apie Prienus cia kalbejau. lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 29 kovo 2011 - 14:10
QUOTE(blansyte @ 2011 03 29, 15:35)
o jums neatrodo ,kad tuos nekokybiskus moterys tiesiog pacios sau nusivelia,o ne pardavimui velia.

Man tai rodos, kad ir taip, ir taip būna. Ir čia nebūtinai šaliams taikoma, tapkes irgi daug kas 2-3 suvelia, o sekančias jau parduoda.

O dėl vilnos, tai kažkada buvau labai užsidegus LT avių vilną pabandyt ir kur nusipirkt. Avių augintojai visiškai nerūšiuoja jos, grūda viską vienan maišan, į klausimą kokia avių veislė, paprastai atsako bele ką, stilium "balta ir tiek". Beje įsivaizduoju, kad ir pas woolą lietuviška būtent tokia papuola, todėl daugeliu atveju, kad nesivelia, jie gal ir nekalti smile.gif ...
Šiurkščiavilnės yra auginamos praktiškai tik genofondui išlaikyt, todėl jų bet kur tikrai nenusipirksi...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 29 kovo 2011 - 14:19
Super!!! Pirkely savo atgavau thumbup.gif vel turiu kur prisglausc
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 29, 16:48)
Super!!! Pirkely savo atgavau thumbup.gif  vel turiu kur prisglausc

Ajau pas mumi tai negerai, ania smile.gif
Atsakyti
labutis, mano pažįstama augina avis, siuva kaldras, aš kaip tik nesenai isigijau kaldrą, normaliai, kvapas kažkiek jaučiasi, jos vyras iš veltinio jurtas daro .
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 03 29, 16:17)
labutis,  mano pažįstama augina avis, siuva kaldras, aš kaip tik nesenai isigijau kaldrą, normaliai, kvapas kažkiek jaučiasi, jos vyras iš veltinio jurtas daro .

sorry, uz durna klausima, a tai kur tas jurtas statyt?? sode? sodyboj kokioj vietoj svecio namelio? g.gif
Atsakyti
domejausi tomis kaldromis, net siuti galvojau, bet kaip su ju prieziura, jei suslampa? juk taip jau uzsiutos neiskedensi, ar as klystu?
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 29, 16:48)
domejausi tomis kaldromis, net siuti galvojau, bet kaip su ju prieziura, jei suslampa? juk taip jau uzsiutos neiskedensi, ar as klystu?


mano bendradarbės turi, jau kelis metus, tai patenkintos, mano tai dabar tokis pasiputusi, bet vėliau turi pakristi, kiek suprantu vilna susivelia kažkiek, o kaip yra tos vatinės, tai irgi sušlapti negali g.gif

o jurtas daug kas užsisako kaip namelį (turizmo sodyboj)
Atsakyti
A tai kurioj temoj dabar naujas tapkes rodytis? 100% bulgariškos biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
Raganiuk, gražūs tapukai gavos 4u.gif .
Atsakyti
gražios wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo saulyte2: 29 kovo 2011 - 17:55
Raganele, ir 100proc. grazios 4u.gif
Atsakyti