Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Raganele maciau bloge ir mano varda paminejus tongue.gif
Atsakyti
Kur dingot visos, iš SM išmetė, ar ką? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 29, 11:08)
Kur dingot visos, iš SM išmetė, ar ką? biggrin.gif



Labutis, ir aš pagalvojau, kad visos į pogrindį pasitraukė lotuliukas.gif
Atsakyti
Pamazu lendam i sviesa biggrin.gif
Atsakyti
Mergaitės, SOS, kažkuri buvot įmetus nuorodą, kur Plungės vilna prekiaukjama bigsmile.gif Neberandu g.gif Draugei reikia biggrin.gif
Atsakyti
Mole, gal si:
Plunges karsykla

p.s. man idomus tas ju baltas kuodelis, bet idomu kaip jis veltusi (o ir 3kg bandymui ryskiai per daug) g.gif , aisku, ir siulu kaina gera, noreciau pilku ax.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 29 kovo 2011 - 12:40
QUOTE(kadabra @ 2011 03 29, 13:34)
Mole, gal si:
Plunges karsykla

p.s. man idomus tas ju baltas kuodelis, bet idomu kaip jis veltusi (o ir 3kg bandymui ryskiai per daug) g.gif , aisku, ir siulu kaina gera, noreciau pilku  ax.gif .



Kadabra, ačiū ir žemai lenkiuosi biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 28, 12:16)
aš nekokybiųškų daiktų gaminimo/nešiojimo irgi nesuprantu. Nu niekaip.

o jums neatrodo ,kad tuos nekokybiskus moterys tiesiog pacios sau nusivelia,o ne pardavimui velia.Manes labai daznai klausia,kaip reikia suvelti dideli sali,o klausia tai tos kurios vilnos ne akyse nera regejusios.ir jei tokia prades nuo didelio darbo ,tai kazkin koks tas rezultatas ir bus schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 03 29, 14:35)
o jums neatrodo ,kad tuos nekokybiskus moterys tiesiog pacios sau nusivelia,o ne pardavimui velia.Manes labai daznai klausia,kaip reikia suvelti dideli sali,o klausia tai tos kurios vilnos ne akyse nera regejusios.ir jei tokia prades nuo didelio darbo ,tai kazkin koks tas rezultatas ir bus  schmoll.gif

va va... drinks_cheers.gif vakar sali veliau... ismeciau i siuksline... verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 29, 13:37)
va va... drinks_cheers.gif vakar sali veliau... ismeciau i siuksline... verysad.gif  verysad.gif


va va manęs klausia, kodėl nieko daugiau neveliu tik tapkes, pirštines ir papuošalus, o aš saku, kad kiekvienas naujas daikta sdažnai yra užprogramuotas brokas smile.gif
Atsakyti
QUOTE(blansyte @ 2011 03 29, 14:35)
o jums neatrodo ,kad tuos nekokybiskus moterys tiesiog pacios sau nusivelia,o ne pardavimui velia.Manes labai daznai klausia,kaip reikia suvelti dideli sali,o klausia tai tos kurios vilnos ne akyse nera regejusios.ir jei tokia prades nuo didelio darbo ,tai kazkin koks tas rezultatas ir bus  schmoll.gif



Aha, ir dar pasako, kad čia visai paprasta ir nesunku, galima ir pačiai nusivelti hihihi.gif

Juperi, o tai ko?
Atsakyti
QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 29, 14:46)
va va manęs klausia, kodėl nieko daugiau neveliu tik tapkes, pirštines ir papuošalus, o aš saku, kad kiekvienas naujas daikta sdažnai yra užprogramuotas brokas smile.gif

drinks_cheers.gif saliu velejos- nesupranta kaip pavyksta tapkes suvelti, bet man ju tas velimas saliu- irgi mistika...pas mane arba "kaulas",arba skystalas... o vakar dar apvelinejau raudona silka balta sluoksna- tai ir nagai ir vilna baltoji- paliko raudona...uzas doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 29 kovo 2011 - 13:54