Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakst labai jau grazios,o kas ten priekyje ivelta balta kaip voratinklis atrodo. man tai neiseina neisivele taip grazei niekas.visko turiu ir nezinau, nesigauna.ir storesnes sruogas lino tarkim dedu ir plonai negrazu niekaip.
Atsakyti
Sveikos 4u.gif
Labai gražūs VISŲ darbeliai wub.gif wub.gif wub.gif kiekvienas savaip wub.gif
Pas mane įkvėpimo šiuo metu kažkaip nėra velti...Todėl parodysiu,kaip išnaudoju savo pirmus vaikiškus nevykusius batukus blush2.gif Kažkaip buvo gaila išmesti.... blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo DOLLILYTE: 27 kovo 2011 - 14:21
Trakšt, tobulos!

Dollilyte, liuksiška paskirtis biggrin.gif

Linados bulgariškos labai gražios smile.gif
Atsakyti
Trakšt tapukai atrodo lyg iš BG vilnos suvelti-spalvos labai panašios. Labai gražūs, be reikalo nusivylusi esi 4u.gif
Dolilyte, į temą panaudojai thumbup.gif Velykos čia pat smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 27 kovo 2011 - 14:39
Ačiū,mergaitės smile.gif Kitame batuke dar dygsta žolytė wink.gif
Atsakyti
Labutis visoms, Trakšt gražios tapkutės, ir kitų dailios, o kaip padarai iškirpimą dviejų spalvų (ar dedi tarp sluoksnių kažką?) g.gif
Atsakyti
Gal ziurejote penktadieni laida "Tarp miesto ir kaimo" (as kai kaimiete, bet nuo miesto, tai pasiziuriu, megstu biggrin.gif ). Rode moteriskaite veliancia tapukus, zaislius ir t.t.

Beje, Trakst, kad as neradau prie ko prikibti prie tavuju slepeciu, tik, kaip ir Katinytis, bato lytimi suabejojau, nes lygtais buvai minejus, kad tb verslo partneriui dovanu nori iteikti, tai mislijau, kad skirtos vyrui, ale, kad moteriskos tongue.gif

Dolilyte, grazus vazoncikas isejo 4u.gif
Atsakyti
Naujos:

user posted image

Atsakyti
Kokie superiniai Trakšt ir Kadabros tapukai bigsmile.gif
kadabra, čia siuvinėjai taip?
Dolilyte, idėja liuks thumbup.gif
Linada thumbup.gif

Kadabra, načiau tą laidą. Nustebino, sako "už tapkes brangiai imu, va už tas 50 Lt doh.gif"
Nu ir pabandykit po to po 60 paimti bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 03 27, 17:02)


Dekui, Mole 4u.gif . Siuvinejau.
Man tie moteriskes tapukai neatrode tvirtai suvelti. Na, aisku tie jau prezidentiniai tai neblogai atrode, kazkokie storesni, kietesni, zodziu, tie tai nieko biggrin.gif . Gal ten uz kokias vaiskiskas ima 50 g.gif Kaip supratau, dirba su latvisku karsiniu, zada lt ta pati versla daryti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 27 kovo 2011 - 16:06
Islino migrena popiet, tai man neitinka tos mano slepetes ir viskas unsure.gif nu aciu visom sirdingai. 4u.gif Baltas tai bambuko pluostas. Raudona ir juoda - lino pluostas, pilka vilna - naturalus merinosas pilkas, bet ne BG.

Grazus visu darbai nepaprastai. Kadabra - nuostabios. Einu ir as bandyt pasiuvinet, nes tos fileciavos is BG vilnos man irgi neitinka. doh.gif Kazkokia as labai savikritiska siandien. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 27, 17:13)
Islino migrena popiet


fui, bjaurybe didziausia, mane kartais irgi puola. Oi, kokios mes baltarankes, o dar ir poniskom ligom sergam...
man kava padeda ir neocitramono tabl. - dvigubas smugis 4u.gif
Atsakyti