Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(žollia @ 2011 03 19, 13:18)
Aš nuo mažeikių, beveik jau Latvija 4u.gif Prašau kreiptis visų į mane  „tu". Nors ir ne pirmos jaunystės esu hihihi.gif, bet  ne sinjora dar 4u.gif Dar Molė nuo Klaipėdos.

As labiau nuo pasienio -is skuodo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2011 03 19, 14:34)
As labiau nuo pasienio -is skuodo  mirksiukas.gif

Nu va, bigsmile.gif jau ir kito pakraščio gretos didėja 4u.gif Gal ir mes kada susibėgsim mirksiukas.gif
Nuo Mažeikių iki Ežerės (Latvija) 10 km. Nuo mano kaimo apie 18 km. mastau.gif
Gal mes vistik daugiau vakarams priklausom. Grynoji LT šiaurė-Biržai.
Atsakyti
mergai, ir antys jau grizo, pliuskenasi cia man po langu, ale tas sniegas tai visai ne i tema cool.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 19, 15:42)
mergai, ir antys jau grizo, pliuskenasi cia man po langu, ale tas sniegas tai visai ne i tema  cool.gif

o antys tai jau i tema, ar ne? doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiaip tai aplink Kaunio meetuka galima butu ir truputuka už Kauno pasiorganizuot, bele norinčiu būtu. Kaip sakant pvelt krūvoj biggrin.gif thumbup.gif .
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 19, 15:47)
Šiaip tai aplink Kaunio meetuka galima butu ir truputuka už Kauno pasiorganizuot, bele norinčiu būtu. Kaip sakant pvelt krūvoj  biggrin.gif  thumbup.gif .

faktas... 50 km aplink Kauna- daaa Kaunas lotuliukas.gif
Atsakyti
Juperi, arba tu viena karta baik tyciotis, arba gausi velniu, tamsta, kai susimatysim tongue.gif as tau apie pavasari ciulbu, dziaukis ir gaudyk cool.gif , da radus ir kokiu zibuokliu imesiu, va tep biggrin.gif

QUOTE(Katinytis @ 2011 03 19, 15:47)
Šiaip tai aplink Kaunio meetuka galima butu ir truputuka už Kauno pasiorganizuot, bele norinčiu būtu. Kaip sakant pvelt krūvoj  biggrin.gif  thumbup.gif .


aha, visai idomu butu pavelt wub.gif
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 19, 15:41)
Nu va,  bigsmile.gif jau ir  kito pakraščio  gretos didėja 4u.gif Gal ir mes kada susibėgsim mirksiukas.gif
Nuo Mažeikių  iki Ežerės (Latvija)  10 km. Nuo mano kaimo apie 18 km.  mastau.gif
Gal mes  vistik daugiau vakarams priklausom. Grynoji LT šiaurė-Biržai.

gal kartais iš Gyvolių ar Palnosų? g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 19, 15:54)
Juperi, arba tu viena karta baik tyciotis, arba gausi velniu, tamsta, kai susimatysim  tongue.gif as tau apie pavasari ciulbu, dziaukis ir gaudyk  cool.gif , da radus ir kokiu zibuokliu imesiu, va tep  biggrin.gif
aha, visai idomu butu pavelt  wub.gif

tongue.gif tongue.gif prasyciau i mane kreiptis "ponia" lotuliukas.gif lotuliukas.gif
pazadekit, kad jeigu nepavelt, tai kokiam Birstone susitinkam butinai- pusiaukelej mirksiukas.gif kad ir rytietem jau netoli butu g.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 19, 15:06)
gal kartais iš Gyvolių ar Palnosų? g.gif

Nea...O gal pati esi iš mano pakraščio ? bigsmile.gif

QUOTE(Juperi @ 2011 03 19, 15:14)
tongue.gif  tongue.gif prasyciau i mane kreiptis "ponia" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Moterie-ponia , jau čia iš manis kreizinies lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 19 kovo 2011 - 15:35
QUOTE(Juperi @ 2011 03 19, 16:14)
tongue.gif  tongue.gif prasyciau i mane kreiptis "ponia" lotuliukas.gif  lotuliukas.gif
pazadekit, kad jeigu nepavelt, tai kokiam Birstone susitinkam butinai- pusiaukelej mirksiukas.gif kad ir rytietem jau netoli butu g.gif


tai o ka mes ten, ponia, birstone veiksim cool.gif ?
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 19, 16:28)
Nea...O gal  pati esi iš  mano pakraščio ? bigsmile.gif
Moterie-ponia  , jau čia iš manis kreizinies  lotuliukas.gif

rolleyes.gif

QUOTE(kadabra @ 2011 03 19, 16:31)
tai o ka mes ten, ponia, birstone veiksim  cool.gif ?

kazi kaaa... Nemune antis batonu lesinsim lotuliukas.gif
vyna gersim, apie vilna ir velima diskutuosim lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 19 kovo 2011 - 15:38