Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Kadabra, ornitologe tu musu...va prasom, cia tau 4u.gif 4u.gif uz info apie sugriztancius paukscius mirksiukas.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 26, 21:15)
Sluoksna tai vilnos isdirbimo budas, jei galima taip issireiksti. Vilna isdirbta i karsini arba i sluoksna. Nebutinai tai merinosu. Turiu gotlando, blue face laichester, vensdail ir islandiniu avaiu veisles sluoksnos ( pavadinimuose gali but klaidu, tikslios rasybos

Nu va, kad suklaidinau Gžiaugsmoji diena blush2.gif . Aš tai net nesidomėjusi kitom vilnom, tai gavosi klaidinga info 4u.gif . Bet plačiausias pasirinkimas merino sluoksnos. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 27, 08:20)
Kadabra, ornitologe tu musu...va prasom, cia tau 4u.gif  4u.gif  uz info apie sugriztancius paukscius mirksiukas.gif  thumbup.gif


oi, dekui, kaip tik i tema - siandien vaikius i balandziu paroda vesiu tongue.gif
tep sakant, dulkes nusikratysim, i gryna ora iseisim cool.gif
neuzbaigtu slepkiu turiu ir siaip mintys i galva grizo (matyt taviske muza dar kur kampe snaudzia), tai jau per pietu miega darbuosiuosi 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 27, 10:24)
oi, dekui, kaip tik i tema - siandien vaikius i balandziu paroda vesiu  tongue.gif
tep sakant, dulkes nusikratysim, i gryna ora iseisim  cool.gif
neuzbaigtu slepkiu turiu ir siaip mintys i galva grizo (matyt taviske muza dar kur kampe snaudzia), tai jau per pietu miega darbuosiuosi  4u.gif

as jau zinok pikta...sazines turek...pasidziaugei ir paleisk...susirask savo Muza, o ne mano naudokis...as tai va, sedziu (dar guliu), nervinuosi, kad tu ja uzmonyjai, ir upas nesugrizta ir galva tuscia mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 27, 10:30)
as jau zinok pikta...sazines turek...pasidziaugei ir paleisk...susirask savo Muza, o ne mano naudokis...as tai va, sedziu (dar guliu), nervinuosi, kad tu ja uzmonyjai, ir upas nesugrizta ir galva tuscia mirksiukas.gif


atvaziuok ir pasiimk friends.gif
Atsakyti
Nu va prisikalbejau, tenka rodyti. Ryta jos man truputi labiau patinka, bet vistiek nepatenkinta as jomis. Vienas gal pliusas, tai itariu bus beveik amzinos. Jau kietumas ju, kaip metalines kokios nu ir forma labai super gerai laiko. Visa kita, ypac isbadytos raides... schmoll.gif Cia taip buna, "kai ne isavo roges lipi". smile.gif


user posted image

user posted image
Atsakyti
Tapkutės tai gražios , kiek suprantu čia moteriškos ar ne, ta prasme , kad vyrui tokia forma mano akimis atrodytu keistai blush2.gif ( nors vyras vyrui nelygus lotuliukas.gif )
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 27, 12:07)
Tapkutės tai gražios , kiek suprantu čia moteriškos ar ne, ta prasme , kad vyrui tokia forma mano akimis atrodytu keistai blush2.gif ( nors vyras vyrui nelygus  lotuliukas.gif )



Taip moteriskos. 40 dydis. Nu kai didesnes jos visada grubiau atrodo nei mazutes.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 27 kovo 2011 - 11:13
Trakst, galiu tik pagirti... o raidziu nelabai ir matosi, tu jas taip tendencingai nuo musu slepi? g.gif as tai noreciau pamatyti... mirksiukas.gif
Atsakyti
Trakšt, man tai jos be jokių pataikavimų - labai labai gražios thumbup.gif . Nežinau ko tu prie jų kabinies smile.gif .
Atsakyti
Trakšt, man tai tobulai viskas atrodo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Taip jau išmyluotos, išglostytos, neperkrautos wub.gif
Atsakyti
trakšt, o kas nepatinka?
man rodos prie raidžių mažiausiai reikia kabinėtis. raidės kaip raidės biggrin.gif iš jų daug neišspausi smile.gif
kad nebūčiau tik šnekėtoja smile.gif
user posted image
iš bulgariškosios
user posted image
Atsakyti