Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(raganele @ 2011 03 25, 10:22)
Trakšt, fainos spalvos, bet vaikiškom tokia forma tinka? Mano mažėm tai nikaip, reik kuo uždaresnių, arba pririšt, prigumytint  biggrin.gif

Bulgariškai vilnai komplimentus žeriu - tašikę suvėliau iš pilkos storos sluoksnos - pasaka nerealybė noriu visos "babinos"  lotuliukas.gif ale ne tapkės tai čia nevieta. Lygiai plėšėsi, greitai vėlėsi, visus šilkus, linus ir pakulas puikiai privėlė, išdžiūvo standus gražios faktūros veltinukas.



Raganėle, nors klausimas ne man, bet pasakysiu, kad tokie tapukai visai gerai, mano anūkiukai sėkmingai nešioja bigsmile.gif

O va tavo tokie su užlenkimu ir bumbulu man mįslė, tai ten užkulnis taip užlenktas, ar ko nesupratau?

Besijuokianti, aš tai irgi tik už homeopatinius vaistus thumbup.gif , nors daugiau nei prieš 10 metų skeptiškai žiūrėjau.
O čia mano tapukai ir riešinės, bet veltos beveik prieš mėn
user posted image
user posted image
P.s riešinės vienodo dydžio, tik nuotrauka nevykus ir tapukai nėra tokie platūs, kaip atrodo, bet išmoksiu gal kokybiškai nufotografuot, nu gal kada nors išeis geriau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 25, 09:32)
Aha ir mes taip darom, rezultate beveik visi žaislai garaže sandėliuojasi, nes atsakymas būna - mesk tongue.gif
Aš drėgnas tepu lateksu, tai niekaip nesigauna džiovint gražiai, tik apverstas, tai dažnai "užlinksta"... Kurpalių neturiu

o ant šono "neguli", ne taip užsilankstytų. aš tai ant vieno šono, tai ant kito ir gerai gaunas visai smile.gif
Atsakyti
Molė, gražūs avietiniai tapukai ir riešinės wub.gif
Atsakyti
Oi, nėr bumbulų ant mano tapkių doh.gif ten rakursas gal koks blogas, tapkė stačia, va kitos neseniai darytos analogiškos formos vaikiškos yra šonu fotkintos - gilesnis kulniukas ir palieku liežuviuką, maniškiam labai pasiteisino apsimaunant - yr už ko paėmus užsimaukšlint:
user posted image

Gal manieji dar permaži atviresniems tapkiams tiesiog g.gif ar šiaip tvarkingai nešiot nemoka biggrin.gif visi bateliai irgi dar turi būt "pririšti"

Mole, užmatė tavo tapkes ekrane mano didysis biggrin.gif liepė eit velt
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 25 kovo 2011 - 09:50
Sveikos,

Tiek pridiskutavot, jauciuosi beveik kalta tokia tema uzvedus.
As labiau linkus prie Trakst poziurio (matyt pablogejus situacijai negaliu mastyti visai blaiviai ir bijau uzdelsti liga ir sulaukti pablogejimo, todel nelabai linkus pasitiketi vien tik homeopatija), o va mano vyras vien tik uz homeopatija, tai isivaizduokit kas namie vyksta diskusiju metu. Mano nuomone tokia: kai mano pypliai daaugs iki to, kai supras, kad liaudiskos priemones (koju kaitinimai, garinimaisi ir t.t.) + homeopatiniai vaistai ir iveiks liga, tada as pasitikesiu vien pastaraja, bet ir tai ne aklai. Dabar kol kas man sunku triju metu neturinti vaika priversti garintis, kaitintis ramiai kojas, nors aisku zirniukams jis labai palankiai nusiteikes. Bet kai musu homeopatas esant sunkiai padeciai (vaikui nuo kosulio naktim apsivemiant tris/keturis kartus ar aplamai negalint gulet gulimoj padeti, nes pastoviai kosti) net be jokiu kraujo tyrimu, paklausymu ir t.t. paskiria telefonu zirniukus, tai jau eina sau. O kiekvienas apsilankymas - desimtys litu, neskaitant dar ir vaistu kainos.
Reziume: arba reikia kt.patikrinto homeopato (labiau vyrui), nors siuo metu vaikams as labiau linkus rasti superini pediatra, tik neturiu supratimo kaip. Nes bandymai uzima laika, o ligos atveju mes jo visai neturime.


Oi kiek pritersiau, tai nors papilkinsiu cool.gif

Man patiko Trakst batuku spalvos ir forma, o Moles riesines tai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Sveikos visos! Kokių gražių darbukų privelta wub.gif O aš kol kas dar neturėjau kada blush2.gif Bet labai džiugu, kad gera vilna smile.gif
Kad jau kalba apie homeopatiją, tai pasakysiu, kad vakar Kaune buvau pas homeopatus diagnostikai. Įvertint kol kas negaliu, bus matyt po mėnesio, ar galima pilnai pasitikėti. O gal tas aparatas tik mados klyksmas? Tradicinė medicina tvirtina, kad neturiu problemų, bet aš tikrai blogai jaučiuosi. Kompiuteris pats vaistus parinko individualiai. Gal kas gydėtės Biofirst klinikoj?.
Atsakyti
Žollia, nu ir draugė. smile.gif Buvo Kaune ir nei žodžiu neparašė, kad ruošias. Butūmėm arbatos bent jau užėję kur pagert.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 11:08)
Žollia, nu ir draugė. smile.gif  Buvo Kaune ir nei žodžiu neparašė, kad ruošias. Butūmėm arbatos bent jau užėję kur pagert.

Kad žinok, su visu savo balaganu buvau blush2.gif . Vos ne bėgom. Po mėnesio vėl važiuoju patikrinimui, tada gal jau pavyks ir susitikti 4u.gif
Atsakyti
mano tapukai ax.gif


user posted image
Atsakyti
Labai gražūs tapukai visu.Einu ieškot raganėlės rankinės kažkur, nes labai rūpi BG vilnos tikimas rankinėms ax.gif .
Atsakyti
tai jau kad privelet grozybiu tai privelet smile.gif as irgi pasirodysiu, kadangi sergu ir dar ranka apsiplikiau, tai praeitos savaites cia smile.gif https://picasaweb.go...955533200185698
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 25, 08:33)


Violetaj
geros.  thumbup.gif  O kokia, cia pas juos naturali? Kokiu aveliu?

Ačiū 4u.gif nu kokia vilna tiksliai tai nepasakysiu nes ištraukiau iš dežės kur sudėti likučiai ir kaina labai padori 8 lt 100g ir ne karšinys o sluoksna bigsmile.gif
Labi gražių tapukų privėlėt smile.gif visoms po 4u.gif
Atsakyti