Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 03 25, 08:33)
Auklejau visa vakara. Visus stalcius isverciau i viduri kambario ir liepiau tvarkyt.


ragana lotuliukas.gif

ei, o tos pilkasi geltonos super thumbup.gif fainiai labai prasimusa geltona
Atsakyti
Juperi, aciu 4u.gif Ir uz ragana - aciu. Priimu tai, kaip komplimenta. biggrin.gif


Mano dickis turi BA. Nieko tragisko, kontroliojama liga, kuri tiesiogoiai priklauso nuo dvasines busenos. Visos bedos nebedos, kai vaikai serga. Linkiu ligoniukams pasveikti kuo greiciau ir linkiu tik geru gydytoju. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 25, 10:04)
Juperi, aciu  4u.gif  Ir uz ragana - aciu. Priimu tai, kaip komplimenta.  biggrin.gif
Mano dickis turi BA. Nieko tragisko, kontroliojama liga, kuri tiesiogoiai priklauso nuo dvasines busenos. Visos bedos nebedos, kai vaikai serga. Linkiu ligoniukams pasveikti kuo greiciau ir linkiu tik geru gydytoju.  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nesupyk...neissifruoju kas tai BA ? g.gif (jeigu bronchine astma- tai as ja turejau, buvau dispanzerizuota, iki paauglystes labai vargau, gavau nemenka doze hormonu ir visokio kitokio sss... bet viena gydytoja pasake, kad...brendimo laikotarpiu-buna, kad isauga tas vaikystes ligas- zinok taip ir buvo...)
Atsakyti
Maniškė tai baigia įveikti tą reikalą homeopatijos pagalba, nors paauglystė dar tolokai mums. O cheminis gydymas mums be rezultatų, arba reikėjo jau labai didelių dozių. Rezultatai labai geri biggrin.gif thumbup.gif

Katia, parašė, kad jei norim ir galim, atsiųstumėn jai darbelių foto. Gal kai daugiau kas išbandys, suorganizuosim jai tai? Kaip manot? Aš jai parašiau, kad siuntinukai sėkmingai atvyko, o ji:

Присылайте фото работ. Если Вы не против, мы их подпишем именами авторов, естественно, и представим на нашем сайте в Галерее работ, похвастаться )))

Я не могу тягаться с крупными фабриками. Мы просто старались сделать альтернативный товар, так как не всегда надо валять именно из мериноса и новозеландский кардочес уж очень дорогой.

Пока не очень богатая палитра, 18 цветов, но будем расширять до 36. И также уже предприняли шаги, чтобы сделать шерсть совсем чистой, без единой травинки. Мы только год работаем, развиваемся.

На сегодняшний день многие приобрели наш топс цветной и мне также интересны мнения о нем. Уже начали поступать довольные отзывы.)))

Катя.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 25 kovo 2011 - 09:14
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 10:12)
На сегодняшний день многие приобрели наш топс цветной и мне также интересны мнения о нем. Уже начали поступать довольные отзывы.)))

Катя.

geru dienu perduok...patinka man toks betarpiskas , nuosirdus ir atviras bendravimas...

butinai rodysim savo darbu foto... man jau irgi nagai panizo...tik neturiu laiko
Atsakyti
Trakšt, fainos spalvos, bet vaikiškom tokia forma tinka? Mano mažėm tai nikaip, reik kuo uždaresnių, arba pririšt, prigumytint biggrin.gif

Bulgariškai vilnai komplimentus žeriu - tašikę suvėliau iš pilkos storos sluoksnos - pasaka nerealybė noriu visos "babinos" lotuliukas.gif ale ne tapkės tai čia nevieta. Lygiai plėšėsi, greitai vėlėsi, visus šilkus, linus ir pakulas puikiai privėlė, išdžiūvo standus gražios faktūros veltinukas.
Atsakyti
Besijuokianti kaip miela wub.gif . Geras toks bendravimas, labai ax.gif .


BA - bronchu astma. As ja irgi turiu ir mano mama taippat ir vaikas vyresnelis. Kazkaip pripratau ir beveik nejauciu, kad ja turiu. Vaikui pora kart metuose dabar tenka po pora savaiciu hormonu pakvepuot, bet lyginant su tuo kas buvo - niekis. Homeopatija mums visai netiko, tiksliau net pakenke. Kai niekaip negalejom issikapstyt. Nepadejo nei ligonine, nei sanatorija, kreipiausi i gan zinoma homeopate. Per pusmeti ji mano vaika davare beveik iki skrandzio operacijos. Buvo jau numatyta data, bet atradau vaiku gastroenterologa, kuris vistik dar pasiule pabandyt isvengt operacijos. Gydemes vaistais. Operuot neprireike. O jau del to homeopatinio gydymo is jo tai atsiemiau moralu... , oi atsiemiau. blush2.gif Dabar naudojam tik ptreparata "agri" ir tik trumpa laika, pajutus pirmus ligos simtomus. Diena ar dvi. Daugiau "neeksperimentuosiu" Yra ligos ir yra bukles, busenos, simtomai. Na jei organizma reikia sustiprint - homeopatija - puiku. Pagydyt, kai yra rimta liga - neverta.
Atsakyti
Labas, mergaitės bigsmile.gif
Trakšt, aš su stalčiais irgi taip darydavau. Išversdavau ir pasakydavau - " Susitvarkot arba į maišą ir į šiukšlinę", padėdavo bigsmile.gif .
Labai gražių darbų pridariusios wub.gif
Aš , kai džiovinu tapukus, kuriems neturiu kurpalių, tai džiovinant į užkulnius įstatau batam šaukštus, tai užkulniai gerai išeina, kitaip džiūnant jie man kažkaip užsilenkia g.gif
Atsakyti
Aš galvoju, o gal darbus iš BG kraunam į BG temą, nes taip gaunąs, kad apie vilną lyg ir ten derėtų, tapkes rodom čia...

Raganėle, o tašiuką tai rodyk kur nors, gi įdomu labai smile.gif ...

Trakšt, homeopatai kaip ir tradiciniai daktarai, vieni labai geri (LT tokių mažai), kiti vos ne uždarbiauja iš to, nes dabar mada gydytis netradiciškai. Mes tai ir homeopatus pakeitėm 3, ir porą metų nieko neveikiau, o kasdien skaičiau homeopatines knygas. Diena iš dienos, nei kiek nemeluoju... Ačiū D, išsilavinimas leidžia įkirsti mokslinę literatūrą... Ir tai, ką ten radau, su pačiais pažangiausiais įrodymais - yra nuostabu ir absoliučiai įrodyta... Nugydyt beje su netinkamai parinktais žirniukais, pripažįstu, ten irgi galima... Bet, kad visur reikia sveiką protą turėt 4u.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 25 kovo 2011 - 09:35
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 10:25)
Aš galvoju, o gal darbus iš BG kraunam į BG temą, nes taip gaunąs, kad apie vilną lyg ir ten derėtų, tapkes rodom čia...

Raganėle, o tašiuką tai rodyk kur nors, gi įdomu labai smile.gif ...

Raganele, gal tikrai rodyk tasiuka...o is BG-tai gal ir i BG vilnos tema, a? g.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 25, 10:22)
Trakšt, fainos spalvos, bet vaikiškom tokia forma tinka? Mano mažėm tai nikaip, reik kuo uždaresnių, arba pririšt, prigumytint  biggrin.gif

Bulgariškai vilnai komplimentus žeriu - tašikę suvėliau iš pilkos storos sluoksnos - pasaka nerealybė noriu visos "babinos"  lotuliukas.gif ale ne tapkės tai čia nevieta. Lygiai plėšėsi, greitai vėlėsi, visus šilkus, linus ir pakulas puikiai privėlė, išdžiūvo standus gražios faktūros veltinukas.




As manau - nelabai gerai tokia forma vaikiskom. Nors ziema dariau mergaitei ir mama prase butent tokiu. Sake puikiai laikosi ant kojos - nekrenta. Sitas slepetytes jau senai padariau, bet kazkaip guli jos pas mane tarp broko ir nebroko. I visa slepete iveliau silka. Tai kirpimo linijoj tas silkas truputi kaikur matosi. Man tai kliuna. Nu gal kazkam padovanosiu, kam neklius. biggrin.gif

Aha rodyk tasiuka BG temoj. bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 03 25, 09:23)
Labas, mergaitės bigsmile.gif
Trakšt, aš su stalčiais irgi taip darydavau. Išversdavau ir pasakydavau - " Susitvarkot arba į maišą ir į šiukšlinę", padėdavo  bigsmile.gif .
Labai gražių darbų pridariusios wub.gif
Aš , kai džiovinu tapukus, kuriems neturiu kurpalių, tai džiovinant į užkulnius įstatau batam šaukštus, tai užkulniai gerai išeina, kitaip džiūnant jie man kažkaip užsilenkia g.gif

Aha ir mes taip darom, rezultate beveik visi žaislai garaže sandėliuojasi, nes atsakymas būna - mesk tongue.gif
Aš drėgnas tepu lateksu, tai niekaip nesigauna džiovint gražiai, tik apverstas, tai dažnai "užlinksta"... Kurpalių neturiu

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 25, 09:25)
Aš galvoju, o gal darbus iš BG kraunam į BG temą, nes taip gaunąs, kad apie vilną lyg ir ten derėtų, tapkes rodom čia...

Raganėle, o tašiuką tai rodyk kur nors, gi įdomu labai smile.gif ...

aha ir ataskaitas apie išbandytas vilnos rūšis ten gal, tašiuką pasirodysiu, dar rankenos neiškirptos, vėl didelę dariau, kažkaip man tapkėse permažai ploto nesąmonėm daryt lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raganele: 25 kovo 2011 - 09:33