Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Sveikutės 4u.gif ilgai stebėjau jus iš šalies, nes pati nelabai dar draugauju su vilna smile.gif nuvėliau tik keletą šlepečių savo vaikučiams , sau ir vyrui smile.gif
Žaviuosi jūsų visų darbais kiekvienas išmyluotas ir išglostytas thumbup.gif o kad buna klaidų tai visiems gi pasitaiko smile.gif
čia mano pirmosios šlepetės suaugusiam tai yra sau smile.gif vaikiškų keleta ir pagadinau prieš tai blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE
Sveikutės

thumbup.gif
Atsakyti
Violetaj, šaunūs tapukai smile.gif .

Atsakyti
QUOTE(Violetaj @ 2011 03 24, 12:32)


Violetaj smagios tokios 4u.gif
Atsakyti
Ačiū už pagyras 4u.gif
Atsakyti
Taip visos dziaugetes BG vilnele ,kad jau ir man noras atsirado wub.gif .gal ir mane priimsit o kokia kaina sluoksna isejo jum g.gif
Atsakyti
kadabra man grazus dazymo rezultatas. Net labai. thumbup.gif thumbup.gif



spygly1 nenoriu but grubi, bet sita tema oi kiek kalbeta ir net vienareiksmiskai pasakyt negalima kas yra geriau. Man sluoksna, kitoms - karsinys. Telefono dekliuka gali daryt irgi is sluoksnos ar is karsinio, bet jau salika - tik is sluoksnos ir patartina is 18 mikronu.


Violetaj
[B] geros slepetes. Rodyk daugiau bigsmile.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 24, 16:52)
kadabra man grazus dazymo rezultatas. Net labai.  thumbup.gif  thumbup.gif


ar cia tu dar nuo seniau tik pozityvi, ar kaip biggrin.gif ?
kaip tavo plaukuotas gyvena? maniski jau pavasaris ryskiai veikia (nors jam ir cirkst padaryta) eina aplink langus ir jei neisleidi tai krenta po kojom ir tik mrrr, mrrr... tongue.gif - isleistas laukais lekia... gamta saukia.

p.s. labai maloniai ka tik kavyte isgeriau, vaikai liulia (didziajam komplikacija i ausu uzdegima - apsidraudimui gyd.neskyre antibu - tipo jau sveiksta, palaukim - o jis eme ir atkrito - tai va, kadangi as ne medike, tai mane jau nuo visko purto ir negaliu i nieka ziureti siuo metu objektyviai, o tuolabiau pozityviai..).
tikiuosi, supratot, ka as cia parasiau new_russian.gif
Atsakyti
Violetaj - puikios tapukės, taip ir toliau mirksiukas.gif

Suklojau pilką sluoksną bulgarišką, man kol kas patiko - šiurkšti stora, bet lygiom sruogom plėšėsi, šilką irgi iškart "įkabino", ale klojinys didokas tai atidėjau kočiojimus nakčiai biggrin.gif O jau tas natūralumas - rankos tvartuku kiek atsiduoda lotuliukas.gif
Atsakyti
kadabra aaaa pripratot prie manes - silkines. lotuliukas.gif Na istiesu tai visa patirtis naudinga. Na permasciau ir priejau isvados, kad nekritikuosiu zmoniu, kuriu asmeniskai nepazistu. Mat gyvai bendraujant issakytos mintys gal priimamos teisingiau, nei parasytos. Istiesu nesu piktas zmogus ( kartai) lotuliukas.gif ir nenoriu tokios etiketes. Juk kiekvienas darbas padarytas, tikiui, su meile, apie ji galvota, ideta daugybe laiko ir pastangu. Ir kas as tokia, kad imciau ir sukritikuociau. O gal tikrai kamnors ims ir nusvirs rankos. Na net jei as ir gero noriu. O grozis yra labai subjektyvus. Kas grazu man - nebutinai grazu tau. Ir tai yra gerai. Jokiais budais nereikia daryt kazkokiu taisykliu. Na, kad tapke turi but ovalo formos, o kodel ne trikampio, ar keturkampio. Svarbu nebijot eksperimentuot nebutinai su formom. Oi biski isipleciau. blush2.gif. Del dazymo rezultato - as nuosirdziai 4u.gif


As siandien maloniai arbatytes ryta pageriau. Buvau sveciukuose pas rankiniu supermeistre. Dar susipazinau su bais faina veleja is kaimynines Baltarusijos. Atsiemiau darbus is parodos. Viesnia patvirtino, kad jie iseksponuoti buvo. lotuliukas.gif


Ai as dar apie ausis norejau parasyt. Man siemet irgi gripas i ausis nuejes buvo. Tai gydytoja ivertino tai, kaip komplikacija ir skyre antibu. unsure.gif Sveikatytes sergantiems 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Ir ai del kaco. Geriau jam, bdet priejau isvados, kad ne nuo vilnos jam bloga. Mano visas karsinys "pleiskanotas" Nu su tokiais trupiniais nuo kandziu. Gal jis sitais apsinuodijo. unsure.gif g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Trakst: 24 kovo 2011 - 17:08
QUOTE(Trakst @ 2011 03 24, 18:05)
Ai as dar apie ausis norejau parasyt. Man siemet irgi gripas i ausis nuejes buvo. Tai gydytoja ivertino tai, kaip komplikacija ir skyre antibu.  unsure.gif  Sveikatytes sergantiems 4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Ir ai del kaco. Geriau jam, bdet priejau isvados, kad ne nuo vilnos jam bloga. Mano visas karsinys "pleiskanotas" Nu su tokiais trupiniais nuo kandziu. Gal jis sitais apsinuodijo.  unsure.gif  g.gif


oi, kiek parasei tongue.gif - megsti plestis, dekui uz ivertinima 4u.gif
smagu del katino - gal sakau savu plauku jis ten prisiedes buvo, kad veme, buna taip. tu jam kokios velykines zoles sudygusios duok, tegu skrandis valosi.
klausykit, o virusine infekcija ir gripas ne tas pats? na, as zinau, kad tenn to gripo n rusiu yra.., bet kazkaip mislinu ar mes cia ne kiauliukais persirgom tik, kad dar tokia komplikacija prisimete ir visai nebudinga temperatura ir t.t.
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 24, 18:13)
oi, kiek parasei  tongue.gif - megsti plestis, dekui uz ivertinima  4u.gif
smagu del katino - gal sakau savu plauku jis ten prisiedes buvo, kad veme, buna taip. tu jam kokios velykines zoles sudygusios duok, tegu skrandis valosi.
klausykit, o virusine infekcija ir gripas ne tas pats? na, as zinau, kad tenn to gripo n rusiu yra.., bet kazkaip mislinu ar mes cia ne kiauliukais persirgom tik, kad dar tokia komplikacija prisimete ir visai nebudinga temperatura ir t.t.




Gripas ir yra virusas. Nustatyt ta, kad virusas gan paprasta, nustatyti koks gripas sudetingiau. Nuo viruso antibijotikai neskiriami, bet kai yra komplikacija, tai reiskia pradejo rastis kazkokios bacilos, kurioms gydyti antibijotikai ir skiriami.

Nu kaca, tai su ikalciais suciupau. Tiksliau apziurejus nusikaltimo vieta - atstaciau ivykiu seka. Nuo savo puku tik ziaugtelna, o cia trecia diena serga. g.gif
Atsakyti