Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Trakšt, labai gražiai atrodo ir tikrai nieko nebetrūksta smile.gif nu man irgi labai patiko iiiilgaplaukė vilna, liuks, noriu dar, kad taip žydrai nudažytų rolleyes.gif

Ačiū kas pagyrė mano pupos tapukus, kadangi sausos man patiko dar labiau tai ir vaizdą parodysiu, ne tik linką biggrin.gif baltas šilkas tapo sidabriniu, čia jau rytinis lauknešėlis į darželį:
user posted image
Atsakyti
Man irgi labai graži forma.
Mano kažkaip silpnoji vieta forma. Iš vis vakar taip pavargau, kad sakiau gal ne man tas vėlimas. Nors kažkada lyg ir pusė bėdos gaudavosi. Gal senatvė visai atėjo, nes iš užsisėdėjimo jėgų nėr.
Atsakyti
sory jei ne į temą,bet neradau kur būtų galima paklausti.noriu įsigyti vilnos ir pradėti velti šlepetes,telefonui įdėkliuką,šaliką, ir nežinau kokią vilną būtų tinkama šiems gaminiams kelių mikronų reiktų įsigyti,kas geriau ir kuo skiriasi karšinys nuo sluoksnos?
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 24, 09:28)
Juperi pas mane prieskaledini laikotarpi su nagais buvo blogai. Dabar atsistate. Klausyk, gal vitaminu tau truksta.  g.gif  Juk pavasaris. Kas ten nagam apart kalcio dar naudinga?  g.gif
Pilu verdanti ir labai karsta ir nieko nelaukdama kocioju.
Va mano alyvines. Idedu pasicekavint, nes tai negalutinis varinatas ir jos dar slapios. Mamai bus jei spalvos neisbrokins.  biggrin.gif

https://picasaweb.go...igita/Alyvines#

nu zinok- tikrai turiu pagirti tavo tapuku forma...ji visad nepriekaistinga thumbup.gif

Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2011 03 24, 09:23)
Man irgi labai graži forma.
Mano kažkaip silpnoji vieta forma. Iš vis vakar taip pavargau, kad sakiau gal ne man tas vėlimas. Nors kažkada lyg ir pusė bėdos gaudavosi. Gal senatvė visai atėjo, nes iš užsisėdėjimo jėgų nėr.

Taigi trakšt ant kurpalio formuoja thumbup.gif

Kerpena, pavelk šlepečių-prasimankštinsi ir jaunystė sugryš lotuliukas.gif
Atsakyti
Trakst, Raganeles darbai 4u.gif .
Raganele, man tas pasidazes silkas tai dar graziau atrodo nei baltas, zodziu tokiais atvejais rezultatas - neprognozuojamas wub.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 24, 09:25)
Dabar dar labai įdomu kaip bulgarų merinosas velias, nes Rodopas panašu, kad neblogai.


ar kas nors be manes pirko merinosu?

as kol kas tik zaidziu su spalvom (tamsiausiosman visai patinka, nors nevientisumo yra, ale jis kazkaip mann visai nieko ziurisi):

user posted image

Atsakyti
Kadabra, pirko ir nemažai kas. Aš 26 mic. irgi ėmiau, šiandien žadu išbandyt.

Raganėle, kulne iškirpimas keistas, išgaubta labai rolleyes.gif Na gal čia dabar tos mados tokios keistos, megztini vilktis tai aukštys/tai žemyn galva, tai gal ir tapkes galima į abi puses nešiot. Nepyk, kažkokia nuotaika neteisinga cool.gif Gal pasierzaliot kartais galima wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 24 kovo 2011 - 10:21
Kadabra, didzioji tu musu ekspermentatore, man ta zalia samanine grazi ir vis dar ta burgundisko vyno spalva... savotiskai tas plemuotumas ir nenusidazymai- zavus...ala batika thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 24 kovo 2011 - 10:19
QUOTE(Juperi @ 2011 03 24, 11:18)
Kadabra, didzioji tu musu ekspermentatore, man ta zalia samanine grazi ir vis dar ta burgundisko vyno spalva... savotiskai tas plemuotumas ir nenusidazymai- zavus...ala batika thumbup.gif


tai va ir pabandysiu is tos dazytos ka sumaklinti, bus tokios ale pelkines/marmurines biggrin.gif .
p.s. beje, vadinti reiketu tikrais vardais: juoduju serbentu, melynojo ledo, vynuogine ir t.t. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 24, 11:04)
Trakst, Raganeles darbai  4u.gif .
Raganele, man tas pasidazes silkas tai dar graziau atrodo nei baltas, zodziu tokiais atvejais rezultatas - neprognozuojamas  wub.gif
ar kas nors be manes pirko merinosu?

as kol kas tik zaidziu su spalvom (tamsiausiosman visai patinka, nors nevientisumo yra, ale jis kazkaip mann visai nieko ziurisi):



man tos tamsios abi thumbup.gif iš tos bordo įsivaizduoju rožes susuktas, turėtų įdomiai žiedlapiai gautis g.gif
Papildyta:
QUOTE(spygly1 @ 2011 03 24, 10:31)
sory jei ne į temą,bet neradau kur būtų galima paklausti.noriu įsigyti vilnos ir pradėti velti šlepetes,telefonui įdėkliuką,šaliką, ir nežinau kokią vilną būtų tinkama šiems gaminiams kelių mikronų reiktų įsigyti,kas geriau ir kuo skiriasi karšinys nuo sluoksnos?

ieškok atsakymų va čia
http://www.supermama...?...235422&st=0
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 24, 12:04)
man tos tamsios abi thumbup.gif iš tos bordo įsivaizduoju rožes susuktas, turėtų įdomiai žiedlapiai gautis g.gif


turetu, pereina spalvos, turetu gautis, tik reik moket sukt biggrin.gif
Atsakyti
Kadabra, man ta obuolinė žalia labai graži smile.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 24, 10:17)

Raganėle, kulne iškirpimas keistas, išgaubta labai rolleyes.gif Na gal čia dabar tos mados tokios keistos, megztini vilktis tai aukštys/tai žemyn galva, tai gal ir tapkes galima į abi puses nešiot. Nepyk, kažkokia nuotaika neteisinga cool.gif Gal pasierzaliot kartais galima wub.gif


matyt vis dar mėnulis toks, mano nuotaika irgi susierzeliojus, nors gavau siuntinuką su gražiais guzikais, ale ir tas nedžiugina. Kulnas gilokas kad geriau laikytųsi mažei ant kojos tapkė, vistiek iškirpimas dar kiek prasitampo vaikams, dabar sunku įkišt, vakare jau bus laisvokos, žiūrėsiu tada ar gumytės reikia ar tiks taip. Ji visus kulnus iki šiol numindavo, tai čia "specialus eksperimentinis dizainas Majai" lotuliukas.gif na pažiūrėsim kuriuo galu nunešiotas parsiveš iš darželio
Atsakyti