Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

raganele man iegi pradzioj daza leido. Bet tik gal kol pirma virduli pyliau. Po to nei laso. Kad silkas nusidaze manau visai gerai mirksiukas.gif


Kerpena g.gif Taigi elementaru. Uzpylus verdanti vandeni pamuiluoji, suki i bambukine uzuolaida ir kocioji. Rankom vilnos neciupini.


Zinant, kaip visom smalsu, isgeriu kava ir nufotkinsiu savo pusgamini. Dar dregnos, dar dekora reiks tvarkyt, bet idesiu ju foto.
Atsakyti
O kaip pamuiluoji nečiupindama?
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2011 03 24, 08:53)
O kaip pamuiluoji nečiupindama?




biggrin.gif su muilu. biggrin.gif


Reikia tik muila ne maziuka imt ir su paciu gabaleliu patrint karsta ir slapia tapkes pavirsiu. Tada susukt uzuolaidos gala ir paemus uz krastu susukt visa. Kai kocioji, tai isbeges vanduo jau buna susimaises su vandeniu tapkeje ir nebuna labai karstas.
Atsakyti
QUOTE(Kerpena @ 2011 03 24, 08:53)
O kaip pamuiluoji nečiupindama?

karstoka, karstoka buna... man dar taip nera buve, bet paskutiniu metu...nageliam amen doh.gif nezinau nei kokiompriemonem gydytis ir manau, kad tai nuo muilo , karsto vendens poveikio...
Atsakyti
Aš palaukiu kol pravės schmoll.gif ,šiaip verdančiu pradedu pilt kai jau išimu šabloną. Kai iš sluoksnos vėliau,( o tai buo gan mažai), tokio karšto net nereikėjo g.gif


raganele, gražus tavo bloga'as, gražūs darbai wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 24 kovo 2011 - 08:24
Kaip keista, kad pas Raganėlę spalvą leido. Man absoliučiai nei lašas spalvotas neišėjo, nors tos spalvotos sluoksnos buvo suvyniotas į tokias babinas, ne iš atskirų gabalų buvo. Aš aišku, pradžioj karšto niekad nepilu ir nusigręžt dažnai mėgstu, tai nebent su kokiom pirmo putom nusisunkė g.gif ir liko nepastebėtas.

O dėl karšto vandens, aš tai tapkes mirkau verdančio vandens bliūde. Išsitraukiu mūvėdama dvejas pirštines, plonytes silikonines ir storas tokias raudonas gumies. Jei pirštinės nekiauros, per dvejas pirštines karščio nesijaučia. Aišku aš ten jų negniaužau tam verdančiam vandenį, atsargiai nuspaudžiu ir viskas. Ir jas dedant ant bambuko jos būna labai labai karštos.

Vakar bandžiau pavyzduką suvelt iš BG natūralios pilkos sluoksnoss 30 mic. Labai gerai vėlės, labai gerai traukės. Lyginant su mūsų šiurkščiavilne tai pasaka, pats gaminys švelnesnis ir plaukuotas, bet jokių plaukų bambuke ir nuo jų besikemčančių vamzdžių. Veliasi tiesiog puikiai, nors žiūrėdama į jį ir kilus asociacijoms su mūsų šiurkščiavilne, aš turėjau įtarimų, kad bus daug blogiau.

Dabar dar labai įdomu kaip bulgarų merinosas velias, nes Rodopas panašu, kad neblogai.
Atsakyti
Juperi pas mane prieskaledini laikotarpi su nagais buvo blogai. Dabar atsistate. Klausyk, gal vitaminu tau truksta. g.gif Juk pavasaris. Kas ten nagam apart kalcio dar naudinga? g.gif


Pilu verdanti ir labai karsta ir nieko nelaukdama kocioju.


Va mano alyvines. Idedu pasicekavint, nes tai negalutinis varinatas ir jos dar slapios. Mamai bus jei spalvos neisbrokins. biggrin.gif

https://picasaweb.go...igita/Alyvines#
Atsakyti
O, kokios gražios minimalistinės thumbup.gif thumbup.gif . Ir forma su tokia aukštesne keltim, man tokios pačios pačiausios smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 24, 09:40)
O, kokios gražios minimalistinės thumbup.gif  thumbup.gif . Ir forma su tokia aukštesne keltim, man tokios pačios pačiausios smile.gif



Aciu 4u.gif


Na grozio tai joms truksta, man elegantiskiau atviresnes ziurisi, bet va kiek zinau del patogumo - tokios tikrai labai patogios yra. Nu su bortais aukstais. Dekoras biski i prieki nukeliavo kazkodel. Is sonu dejau is BG pirktus silko siulus.

Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 24, 10:46)
Na grozio tai joms truksta...

Nežinau, man tai nieko joms netrūksta, absoliučiai smile.gif .
Man BG faktūra tokia biški grublėta gavos, žiūriu pas tave irgi panašiai... O pilka natūrali sluoksna tai iš vis kaip karakuliukas susitraukė.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 24, 09:53)
Nežinau, man tai nieko joms netrūksta, absoliučiai smile.gif .
Man BG faktūra tokia biški grublėta gavos, žiūriu pas tave irgi panašiai... O pilka natūrali sluoksna tai iš vis kaip karakuliukas susitraukė.



Man labai grazu tas grubletumas. rolleyes.gif Svarbiausia man sitoj vilnoj labai patinka ilgas plaukas. Forma kaip gerai laiko. Kietos tokios. Kai is trumpo plauko veliu, tai mucinu mucinu ir vistiek kazkokios isklerusios gaunasi. O is sitos vilnos tai laikosi, kaip isdroztos. biggrin.gif
Atsakyti
Raganele, Trakst grazios abieju felcetavos thumbup.gif
Atsakyti