Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 17:08)
Juperiuk, nesmagūs tokie dalykai ką ir besakyt. Bet SM truputį reiktų susimąstyt ar tikrai ten jų taisyklės suskaitomos.
Mes namie kai vaikas nepadaro namų darbų ir tokių būna daugiau nei pusė klasės, visad laikomės nuomonės, kad tokiu atveju kažkas ne su vaikais, o su mokytoja netvarkoj smile.gif . Tai pradeda atrodyt, kad čia tas pats darosi...

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif taip ir yra... ir tas labai nemalonu...kazkaip subjuro vakar nuotaika, atrodo mazmozis, bet... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 23 kovo 2011 - 16:29
QUOTE(Juperi @ 2011 03 23, 16:28)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  taip ir yra... ir tas labai nemalonu...kazkaip subjuro vakar nuotaika, atrodo mazmozis, bet... verysad.gif

Nepergyvenkit, čia tiesiog bando užkirst visus kelius nemokamai reklamai, kad baneriukų vietas pirktumėt smile.gif otiesiai negi sakys, tai ir prisuka tų taisyklių suktai.
Atsakyti
Juperi[B] nepergyvenk. 4u.gif O beda tai su vilna. Tokia kvapni ji. Tai katinas ir susigunde. lotuliukas.gif Juokas juoku, bet jam tikrai bais negera. unsure.gif


Nuveliau filecitavas. Dziusta. Esu labai patenkinta BG vilna. Nerealiai patenkinta. thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Kolkas manau, kad tai ideali vilna slepetem. Ilgas plaukas, optimalus siurkstumas. Man labai patiko. Bet traukesi ji kiek maziau nei geroji sluoksna, bet geriau nei karsinys. Manau kalam chebra naujam uzsakymui. mirksiukas.gif
Atsakyti
Sugundysit ir mane ta vilna biggrin.gif
Aš nešioju iš Ornamentų vilnos24mic veltas, tai tas ilgas plaukas viduj kažkaip išlindo, švelniai koją kutena biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 23, 18:43)
Sugundysit ir mane ta vilna biggrin.gif
Aš nešioju iš Ornamentų vilnos24mic  veltas, tai tas ilgas plaukas viduj kažkaip išlindo, švelniai koją kutena biggrin.gif

dzuke parasus tik keicia tik keicia lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 23, 17:47)
dzuke parasus tik keicia tik keicia lotuliukas.gif

Ar geras?user posted image

Pirksi dar kartą vilnos iš bg ax.gif rolleyes.gif , čia, kad apie vėlimą kažkiek būtų rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 23, 18:54)
Ar geras?user posted image

Pirksi dar kartą vilnos iš bg ax.gif  rolleyes.gif , čia, kad apie vėlimą kažkiek būtų rolleyes.gif

manau... tik dar tos nepradejus...iki namu neatsinesus... noresi, kad pas save paimciau? mirksiukas.gif ir atvesciau??? OK uz cepelinus is senu bulbu lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 23, 18:30)
Manau kalam chebra naujam uzsakymui.  mirksiukas.gif

Mielai prisijungciau mirksiukas.gif nes jau ima pavydas i tokius grazius darbelius beziurint ir komentarus skaitant thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Juste-G @ 2011 03 23, 19:56)
Mielai prisijungciau  mirksiukas.gif nes jau ima pavydas i tokius grazius darbelius beziurint ir komentarus skaitant  thumbup.gif


Juste-G, aš irgi prie tavęs į kompaniją prisijungčiau, aišku, jei mus kas priims bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Molė @ 2011 03 23, 22:39)
Juste-G, aš irgi prie tavęs į kompaniją prisijungčiau, aišku, jei mus kas priims bigsmile.gif

isdrystu kas nepriimt lotuliukas.gif
Atsakyti
Mano reportažas apie bulgarišką vilną greitom sumestas į blogą: http://www.rasosvelt...m-bulgaria.html
Atsakyti
Vis stebiu, kaip čia jūs entuziaztingai veliat. Paskutiniu metu labai retai tevėliau ką nors.
Bet šiandien iškilo senas klausimas. Vis rašot, kad naudojat verdantį vandenį traukimuisi pagreitint. Tą šiaip seniai žinojau, tik man vis iškyla klausimas, ką daryti nupylus tuo verdančiu vandeniu. Ką jūs darot - kočiojat, trinat, dar kažką? Man tas veltinis karštas, negaliu tada paimt, o kai jau galiu paimt, atvėsta. Tai va, šiandien bandžiau suvelt šlepetes iš mažai besitraukiančios vilnos, tai gal 6 kartus pyliau ir nepastebėjau didelio poveikio. schmoll.gif
Atsakyti