Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Niu jau laaabai dailios wub.gif
Molėtiškės, gal priimsite į savo kompaniją, tik šlepečių dar nemoku velt ax.gif
Atsakyti
žollia labai dailios ir mielos 4u.gif
Atsakyti
Trakst oi ne iki antklociu dar desimt metu man:) , bet kaip as nemaciau "vilni" skelbimuko mano megstamiausias skyrius ten paskaitineti:) o ne gyvenu as 15km nuo Moletu .Jei kuri ta krasta zino, tai gyvenu prie Galuonu ezerelio netoliese,nuo Moletu vaziuoti palei,Bebrusu,Rutos,Belvilio poilsevietes. Va jau galit zemelapius traukti iki vasaros visai nebedaug smile.gif
Kagi vasarai meetuko vietele yra mielai ir po viena ir po daugiau kaip tik kam patogu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(karalyste @ 2011 03 19, 10:05)

Kagi vasarai meetuko vietele yra mielai ir po viena ir po daugiau kaip tik kam patogu  thumbup.gif

oii kokios jus svetingos wub.gif
kooperuosimes ir mes manau, ar ne? dzuke, kadabra, Besijuokianti... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 19, 10:18)
oii kokios jus svetingos wub.gif
kooperuosimes ir mes manau, ar ne? dzuke, kadabra, Besijuokianti... mirksiukas.gif


na tai jau reiks, kaip gi, tik tu pracekink, kad to muzinio butu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 19, 10:25)
na tai jau reiks, kaip gi, tik tu pracekink, kad to muzinio butu  biggrin.gif  4u.gif

baika irnesakyk.gif
Atsakyti
Zolllia, Tavo tapukai pavasariu kvepia wub.gif

O pas mus si ryt tikru tikriausia ziema prasidejo blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 19, 09:18)
oii kokios jus svetingos wub.gif
kooperuosimes ir mes manau, ar ne? dzuke, kadabra, Besijuokianti... mirksiukas.gif

Jums gerai, daug iš to pakraščio esat 4u.gif
Atsakyti
žollia o iš kur jūs esat? matau kad žemaitija, aš iš Klaipedos raj. bet čia daug kas nuo Vilniaus puses,o iš pajūrio yra dar kas?
Atsakyti
QUOTE(saulyte2 @ 2011 03 19, 11:24)
žollia o iš kur jūs esat? matau kad žemaitija, aš iš Klaipedos raj. bet čia daug kas nuo Vilniaus puses,o iš pajūrio yra dar kas?

Aš nuo mažeikių, beveik jau Latvija 4u.gif Prašau kreiptis visų į mane „tu". Nors ir ne pirmos jaunystės esu hihihi.gif, bet ne sinjora dar 4u.gif Dar Molė nuo Klaipėdos.
Atsakyti
QUOTE
dzuke, kadabra, Besijuokianti

O nuo kokio čia jau krašto idomu g.gif , kiek suprantu kadabra ir besijuokianti nuo Kauno pakraščiu ar klystu ax.gif .Šiaip aš irgi nuo Kauno ax.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 19, 15:25)
O nuo kokio čia jau krašto idomu  g.gif , kiek suprantu kadabra ir besijuokianti nuo Kauno pakraščiu ar klystu  ax.gif .Šiaip aš irgi nuo Kauno  ax.gif  blush2.gif

naaa... as LT skirstau Siaures, vakaru, pietu, rytu...
Mole- vakarai, Trakst-rytai, Zollia-siaure, as su dzuke-pietus...o Kadabra su Besijuokiancia, o dar ir su tavim....?? g.gif net jau nezinau... viduriukas- jums visur pusiaukele mirksiukas.gif
Atsakyti