Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Nusprendžiau dar pavelt, kad pamatyt kiek gi maksmaliai susitraukia. Traukiasi tiesiog akyse toliau. blink.gif Dabar jau "varysiu" iki galo.
Atsakyti
QUOTE
O ir šiaip mamą labai mylim, be jos tiesiog gyvent negalim, kasdien žvaigžde, saule, vaivorykšte ir t.t. vadinam. Pavydėkit vat 
Pamiršau parašyt, kad ta žvaigždė ir saulė, ir vaivorykštė į vakarą paprastai be kvapo būna, tai gal ir nepavydėkit geriau  Ai, eiliniai motinystės džiaugsmai...


Beveik mano istorija, abu greiti ir pasiute , tik vietoj abieju mergikiu pas mane berniūkštis , kuris matematikoj varo kaip koks vunderkindas, o va lietuviu kalba prastai , tai mes vietoj pomidoru sodinimo beveik kasdien diktantus sodinam. O jau mažaja , tai vos nuo kaklo nusikrapštau doh.gif .
Gražiai dirbat visos, o aš vakar puse pirmos dar ir velt nubėgau i vonia taip minti vienas dalykėlis užjudinio lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif .Gaila tai buvo ne tapkutės eilini syki lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 23, 12:12)
Gražiai dirbat visos, o aš vakar  puse pirmos dar ir velt nubėgau i vonia taip minti vienas dalykėlis užjudinio lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif .Gaila tai buvo ne tapkutės eilini syki  lotuliukas.gif

Katinyti, kada miegi? lotuliukas.gif

o as esu nubausta...tik ne pagal baudziamaji kodeksa aciu D...pagal SM, 7 paros aresto lotuliukas.gif
Atsakyti
Baigiau dabar jau tikrai tongue.gif .
Taigi galų gale iš 33 cm šablono, liko tapukai 20 cm pėdutei.
Spalvos tai neklauskit kodėl tokios, kažkodėl atsisako alyvinę fotikas "imt".
user posted image
user posted image

Lauksim dabar atsiliepimų iš kitų, ir ypač apie ciklameną, įdomu ar skirtingos spalvos labai skirtingai velsis.

Juperi, o už ką? Aš irgi noriu temą atsidaryt, bet jau baisu daros už ką čia jus "drožia" schmoll.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 23 kovo 2011 - 12:30
Dzuke ai kokios seseliskos tapkytes... Labai sakyciau grazios, net prie baltu prisegamu kojiniu ir trumpo balto chalatuko super butu. thumbup.gif Seip tikrai grazu baltos, bet tik vienas tesu padarius.


Besijuokianti fainos. thumbup.gif Tai kazi kokiam vaikui maniskes bus. As vakar ant 36 dydzio sablono klojau galvodama, kad koks 39 bus.


O pas mane beda su BG vilna. Mano katinas naturalaus karsinio vakar prisiragavo. verysad.gif Visa vakara, visa nakti praveme. Siandien pas daktarus buvom, tris ukolus suleido. verysad.gif Dabar guli po radiatorium ir dejuoja. verysad.gif Blogiausia, kad nemaciau kiek jis jo ede. Atnesiau maisa savo ir islekiau su vaiku pas mokytoja, o grizus radau prakrapstyta maisa ir vilna istusyta. verysad.gif Tai siandien niekaip nepavyksta baigt vakar pradeto darbo.
Atsakyti
Jetau kokios fainos slepetes Dzukes ir Besijuokiancios 4u.gif

Trakst, uzuojauta katinukui 4u.gif Tokie jau smalsus jie padareliai...
Atsakyti
trakst, bet cia ne su BG vilna beda, o su Tavo katinu.... gal viskas susitvarkys??? g.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 23, 10:26)
Taip išeina džiaugiatės bg vilna ax.gif

Mano žadėtosios parodyt - Baltų kilimų Damai flirt.gif  su sage į chalatą ar treningų klešnę rolleyes.gif  biggrin.gif


o jau padai wub.gif ir nepavark tu man taškuojant blink.gif
Papildyta:
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 13:29)
Baigiau dabar jau tikrai tongue.gif .
Taigi galų gale iš 33 cm šablono, liko tapukai 20 cm pėdutei.


nu nieko sau blink.gif tai jei reiktų 40 dydžio ar 43 padaryt blink.gif
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 23, 14:09)
o jau padai wub.gif ir nepavark tu man taškuojant blink.gif

Ačiū, apsiimčiau 10 nutaškuot, nei 1 nuvelt biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 13:29)
Lauksim dabar atsiliepimų iš kitų, ir ypač apie ciklameną, įdomu ar skirtingos spalvos labai skirtingai velsis.

Juperi, o už ką? Aš irgi noriu temą atsidaryt, bet jau baisu daros už ką čia jus "drožia" schmoll.gif .

ciupinejau ta ciklamena, ir jau minejau, kad turejau panasaus oranzo- labai gerai velesi- va kaip tu ir rasai- gali nezinia iki ko suvelti...

uz ka? uz ta pacia kazkokia 12 taisykle, ar punkta... ar esate skaite? gal ir skaiciau karta, bet triju metu begyje- informacijos gavau kur kas daugiau, todel mintinai ismoktus punktus- uzmirsau. Istryniau savo nenaudojama parasa (gal esu karta ikelusi ), nes gavau "ispejima"...pasirodo ispejimas-reiskia 7 dienu uzblokinima lotuliukas.gif siaip realiam gyvenime- ispejama, ir tik nesulaukus reakcijos imamasi priemoniu
Atsakyti
QUOTE
Katinyti, kada miegi? 


Miegu nuo trečios valandos nakties iki vienuoliktos ryto lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Nuimtu tada tuos para6us visai ir vargo nebutu doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 23 kovo 2011 - 15:33
Juperiuk, nesmagūs tokie dalykai ką ir besakyt. Bet SM truputį reiktų susimąstyt ar tikrai ten jų taisyklės suskaitomos.
Mes namie kai vaikas nepadaro namų darbų ir tokių būna daugiau nei pusė klasės, visad laikomės nuomonės, kad tokiu atveju kažkas ne su vaikais, o su mokytoja netvarkoj smile.gif . Tai pradeda atrodyt, kad čia tas pats darosi...
Atsakyti