Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 10:15)
Juperi, lylovaja sluoksna čia. Tik spalva ant saulės keistoka gavos...

aaa... nu tai as tada ciklameno turiu...tik Muzos neturiu
Atsakyti
Besijuokianti, is kur pas tave tiek jegu nuo pat ryto? Man kartais atrodo, kad gelezines valios motera esi biggrin.gif .
Atsakyti
Rytas vienintelis laisvas pas mane. Paskui prasideda bėgimo estafetė.

Dzūke, bet kokios baltos, net šviečia iš ekrano. Gražios 4u.gif , o parašas tavo dabar iš vis superinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 23, 10:26)
Mano žadėtosios parodyt - Baltų kilimų Damai flirt.gif  su sage į chalatą ar treningų klešnę rolleyes.gif  biggrin.gif


Dzuke, kokie padai bigsmile.gif
tokios minkstos, lygios atrodo 4u.gif
Papildyta:
Besijuokianti, o kokio amziaus tavo vaikai, berods mergytes, ar ne? Tikriausiai i darziuka tai eina?
Atsakyti
Nu jūs ir darbštuolėlės thumbup.gif O aš jau pradedu gailėtis, kad neprisijungiau prie bulgariškos verysad.gif
Dzūke, tapukai gražųs ir padukai thumbup.gif
O kokiu čia lateksu tepei?
Ir dar kažin ar patogūs balti, ar čia tik svečiams arba į svečius lotuliukas.gif g.gif
Atsakyti
Mergicos pas mane, 9 ir 6, ypatingo aktyvumo. Dičkė mokyklon šuoliuoja, mažė kitamet eis. Daržų mes nelankom, užtat veliam su mama, sėjam pomidorus, karpom medelius, dalinom 7 kg šilko skurliukų biggrin.gif ir pan. Kiek visi tie "padėjimo mamai" procesai užtrunka - nutylėsiu biggrin.gif . O ir šiaip mamą labai mylim, be jos tiesiog gyvent negalim, kasdien žvaigžde, saule, vaivorykšte ir t.t. vadinam. Pavydėkit vat tongue.gif
Pamiršau parašyt, kad ta žvaigždė ir saulė, ir vaivorykštė į vakarą paprastai be kvapo būna, tai gal ir nepavydėkit geriau rolleyes.gif Ai, eiliniai motinystės džiaugsmai...

P.s. vaikai labai gražiai velia, jie visai nebijo spalvų, net keista kartais kai rožinė su oranžine yra paderinama, o rezultatas toks, kad tik pavydėt belieka. Vis žadu nufotkint jų darbelius...

Mole, spėsi. Man rodo dar vienas "zachodas" su bg vilna bus.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 23 kovo 2011 - 09:55
Besijuokianti, laiminga tu wub.gif
Dzūke, parašas nerealus thumbup.gif lotuliukas.gif
gal nesupyksit, kad teršiu, čia irgi apie vieną laimingą mamą bigsmile.gif , gal kas matėt, gal ne g.gif
http://jauni.lt/akia...noji-menininke/

Besijuokianti, ačiū, nuraminai biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Molė: 23 kovo 2011 - 10:00
Ačiū už nykštukus mano baltosioms biggrin.gif ir parašui biggrin.gif
Ką ten nešioti, jas ir velt reikia laboratorijos sąlygų doh.gif lotuliukas.gif

Padai nutepti "tradiciniu" lateksu, po to dar nutakšniuoti REGIA. aš daugumai tapkučių taip darau jeigu spalva dera.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 10:54)
Mergicos pas mane, 9 ir 6, ypatingo aktyvumo. Dičkė mokyklon šuoliuoja, mažė kitamet eis. Daržų mes nelankom, užtat veliam su mama, sėjam pomidorus, karpom medelius, dalinom 7 kg šilko skurliukų biggrin.gif  ir pan. Kiek visi tie "padėjimo mamai" procesai užtrunka - nutylėsiu biggrin.gif . O ir šiaip mamą labai mylim, be jos tiesiog gyvent negalim, kasdien žvaigžde, saule, vaivorykšte ir t.t. vadinam. Pavydėkit vat tongue.gif
Pamiršau parašyt, kad ta žvaigždė ir saulė, ir vaivorykštė į vakarą paprastai be kvapo būna, tai gal ir nepavydėkit geriau rolleyes.gif Ai, eiliniai motinystės džiaugsmai...


Tai jau nemazos tavosios, na, aisku, salyginai, as lyginu su saviskiais spirgiais.
Pavardijai darbus tuos, kuriuos ir mes dirbam kartu su vaikiais, tik maniskiai velime dar nepazenge - vis rutuliukus bando volioti biggrin.gif
Graziai aprasei 4u.gif
Nepamirsk darbeliu ikelti.

Mole, kiek bernai mano leido, ziurejau laida apie ta isskirtine seima. Zavu. Savotiskai drasu, ne visiems tokie metodai ir skirti gi. Ale vaikai - tikri vunderkindai. O jau Akiane tai tokia sviesi panele (tik ne ta paprastaja budvardzio reiksme) wub.gif
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 23, 11:05)
REGIA. aš daugumai tapkučių taip darau jeigu spalva dera.

Dzuke, kas tai??? REGIA?? g.gif
jei neklausiu-tai kvaila liksiu visa gyvenima (taip sako kinieciu ismintis)
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 23, 10:31)
Dzuke, kas tai??? REGIA?? g.gif
jei neklausiu-tai kvaila liksiu visa gyvenima (taip sako kinieciu ismintis)

biggrin.gif , lateksas, alia kojinių padams, aš iš KaSiūlų pirkau.
Atsakyti
Dzūke, nu jau baltumai gražumai wub.gif
Žiūriu dauguma čia su vaikais tūsus kelias kasdien biggrin.gif greičiau ta vasara, mažiau kuitalynės namie bus.
Atsakyti