Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Trakst @ 2011 03 22, 20:25)

srauni_upe kas per slengas pas tave? Ciut suprast galima...  lotuliukas.gif



bože, dabar perskaičiau ką parašiau lotuliukas.gif pas mane pusę klavišų nusitrynę, tai jei nesusikaupiu, būna taip pavarau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 22, 15:02)


Dago
Aaaa as irgi tokio silko smoteli gavau.  biggrin.gif  Grazios  thumbup.gif , tik krastuka pazulink dar su dregnu, muiluotu vilnos blynuku likusiu nuo iskirptu skyliu kojai ikist.

Nu man ciupinejant vilnos siurkstumas patinka. Slepetem tai nera blogai, aisku salikam ji netinka. Tai jei viskas bus gerai... labai laukiu, kada BG juodai dazys.  ax.gif


Aciu, Trakst! Maniau pakaks pirstais muiluotais patrint, bet neuzsivele ax.gif

srauni_upe, as irgi tose paciose paieskose, gal nuo muilo priklauso g.gif
Atsakyti
QUOTE(Dago @ 2011 03 22, 20:39)
Aciu, Trakst! Maniau pakaks pirstais muiluotais patrint, bet neuzsivele ax.gif

srauni_upe, as irgi tose paciose paieskose, gal nuo muilo priklauso g.gif

tai kad visada su tuo pačiu veliu. Itariu kad nuo vilnos dažymo ir jos perkaitinim priklauso,..
Atsakyti
kadabra,barric, dago ir raganele labai gražūs tapukai 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rosebud1: 22 kovo 2011 - 23:42
Labas rytas bigsmile.gif Tapukai visų labai gražūs thumbup.gif
Atsakyti
Aš kol kas galiu parodyt tik darbinį variantą:
user posted image

Šablonas buvo 33 cm., susitraukė iki tapuko viduj 22/23 cm. Dar trauktųsi be problemų jei reiktų. Prakirpus landą, jos galima visiškai neapvelinėt, susikibę viskas idealiai. Veliant nėjo anei vienas plaukelis, pati tapkė absoliučiai be jokių pūkučių. Plaukas storas, pridengiant garbanėles, keli plaukeliai atrodo kaip nemažas kuokštelis. Formą laiko gerai, storis kažkas panašaus tarp sluoksnos ir karšinio. Spalvos neleido nei lašelio. Man keistas dalykas, kad teko dėt mažiau vilnos nei įprasta. Čia apie 180 gr., paprastai, kad gaut tokį storumą aš sudedu gerokai daugiau nei 200 gr. Turi šiokio tokio minštumo, toks kietas kaip nedidelių mic. gaminys nesigauna. Bet man tas patinka, nes į woolo sluoksnines tapkes padan aš dar įdedu karšinio, kad minkščiau gautųs.

Einu dar padirbėt ties "prekine" išvaizda, paskui gal įdėsiu jau baigtas, dabar dar tokios pasiglamžiusos, nes dar net ant kurpaliaus nebuvo.
Atsakyti
vau thumbup.gif as dar nemeginau, bet labai dziugu smile.gif ryt ko gero velsiu alyvines smile.gif
Atsakyti
oho, kaip suprantu į ilgį traukėsi labiau g.gif
Atsakyti
Bulaukiux, taip traukiau, daugiau į ilgį kočiojau. Nes traukias tikrai daug. Aš buvau šabloną pasidarius 38 dydžio kurpalių po 2-3 cm apibrėžus. Bet man gavos 36 dydis. O siaurint jau tiesiog nėra kur. Tad ir traukimąsis vyksta ilgai/skersai kryptimis kažkur tarpe tarp sluoksnos ir karšinio. Iš pločio traukias mažiau nei sluoksna, bet daugiau nei įprastai tai daro karšinys. Gal jei būčiau sudėjus visus 200 gr. būtų gavusios dar storesnės, bet traukimąsis mažesnis būtų...
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 23, 09:17)
Aš kol kas galiu parodyt tik darbinį variantą:

thumbup.gif
Besikjuokianti mergaite, ar cia BG vilna? sluoksna??? sorry, bet neskaiciau ankstesniu postu-gal praleidau ka
Atsakyti
Juperi, lylovaja sluoksna čia. Tik spalva ant saulės keistoka gavos...
Atsakyti
Taip išeina džiaugiatės bg vilna ax.gif

Mano žadėtosios parodyt - Baltų kilimų Damai flirt.gif su sage į chalatą ar treningų klešnę rolleyes.gif biggrin.gif
user posted image
Atsakyti