Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

Mergai, veliu tą alyvinę. Ir taip ji man patinka thumbup.gif . Šiandien tai nebaigsiu kad parodyt, kotais šoną skauda, tai tik pusė jėgos veliu. Ir traukias daugiau, nei tikėjaus net su ta pusė jėgos smile.gif . Tik muilas kažkur toj vilnoj dingsta, neutralizuojąsi dėl ko nors g.gif .
Atsakyti
QUOTE(barric @ 2011 03 22, 15:21)
tai jau jauciu mano sekantis uzsakymas bus po 200-300 kiekvienos spalvikes biggrin.gif

Kad po 200-300 g daug vargo... Juk Besijuokianti jau minėjo, kad sekančiam kartui tik po 0,5 arba 1 kg. Kad skaičiuot būt lengviau.
Atsakyti
QUOTE(žollia @ 2011 03 22, 19:44)
Kad po 200-300 g daug vargo...  Juk Besijuokianti jau minėjo, kad sekančiam kartui tik po 0,5 arba 1 kg. Kad skaičiuot būt lengviau.

tai 13 ar 14 spalvu po 0.5 kg biski perriebu bus, ka? smile.gif pasdalinsim, manau ne as viena tokia busiu
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 22, 16:20)
Trakšt, čia pagal tavo pageidavimus iš Bg saito apie dažytą sluoksną:
В данный момент в процессе покраски цвета: черный, карамель, кофе и бирюза.

Nežinau mergaitės Katia po kampiuką įdėjo dažytos sluoksnos, žadėjau nufotkint, bet jų saite spalvos viens prie vieno su tais pavyzdukais.



Nu, matai, kaip tie bulgarai mani uvazoja. aciuks.gif Gryn pagal mano pageidavimus. Ir karamele megstu, ir... visus rudus atspalvius. A kas tas biriuza??? blush2.gif


Besijuokianti, mergaite, aciu tau uz triusa su ta BG vilna. Jei galiu kuo pamacyt, sakyk. Gal kokio latekso autobusu issiust, nu nezinau net ko dar. Bet jei ka tai tu man tik brukstelt. Darsyk aciu dideliausias. aciuks.gif aciuks.gif aciuks.gif

Nu einu susiklosiu siandien filecitavas nors. Mano katinas pirmas pradegustavo. Prakrapstes karsinio priede, tai vemalioja dabar. unsure.gif
Atsakyti
Žiūriu dar nebandėt ką gavot, a jau užsakinėjat beveik biggrin.gif
Trakšt neišsidurk, traukiasi nemažai ta dažyta sluoksna, aš dar nebaigiau, bet 30 proc. tai tikrai jau susitraukė, o dar net verdančio nepyliau...
Geriau palauk rytojaus, parodysiu ryte kiek susitraukė.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 22 kovo 2011 - 19:22
trakst, biriuza yra turkis, megsti berods irgi toki smile.gif
Atsakyti
Gal, dzuke, man su tavim solidarizuotis???
jau as sito forumo nebesuprantu... jauciuosi ne, kaip veleja.,..kaip aferiste...gaunanti ispejimus, temu uzblokavimus doh.gif doh.gif

[SIZE=1]Netvarkingas parašas. Pažeista II.12 taisyklė. Dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas. Raginu išsitrinti parašą, jei jis liks ir ateity bus pastebėta, kad įsikėlėt neleistiną parašą, gali būti atimta teisė naudotis parašo funkcija
Atsakyti
Tai tos tavo avelės jau turbūt reklama g.gif ? Pasirodo, pagyrimų kiti asmenys irgi negali reišti. jei neužsakinėja-vadinasi spamina doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Juperi @ 2011 03 22, 19:51)
Gal, dzuke, man su tavim solidarizuotis???
jau as sito forumo nebesuprantu... jauciuosi ne, kaip veleja.,..kaip aferiste...gaunanti ispejimus, temu uzblokavimus doh.gif  doh.gif

[SIZE=1]Netvarkingas parašas. Pažeista II.12 taisyklė. Dalyviui skirtas asmeninis įspėjimas. Raginu išsitrinti parašą, jei jis liks ir ateity bus pastebėta, kad įsikėlėt neleistiną parašą, gali būti atimta teisė naudotis parašo funkcija

Che, taigi pabambėjai, gavai ir tu doh.gif lotuliukas.gif
QUOTE(Juperi @ 2011 03 22, 09:48)
cia zinok ir isgeres nesuprasi...mano gal 2 men tvirtino...lygioj vietoj kabinejosi... feee...as tai dar per 3-iuosius asmenis aiskinausi, nes moderatore vopshie nesukalbama...

Suprantu, jeigu rankdarbių skelbimų lenta būtų mokama, tada jau ir nelabai su tais darbų albumais, bet dabar unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 22 kovo 2011 - 20:11
Jetus velkit ir fotkinkit greičiau tą vilną lotuliukas.gif landžioju vis biggrin.gif

O už ką čia jumi visas baudžia? blink.gif Mane irgi už nuorodą į blogą nubaus?
Atsakyti
dieve an tos tapkės doh.gif kokai 48 gaunas.. nu reik kažkaip sutraukt iki normalaus, nebesuprantu kas tą lenia, nes visad skirtingai gaunas

beje mačiau gražių taoukų pridėjot
Atsakyti
Kloju filecitava. Plaukas ilgas, siurksti. Is paciupinejimo panasu i slapia karsini. Kolkas tiek ziniu. biggrin.gif


srauni_upe kas per slengas pas tave? Ciut suprast galima... lotuliukas.gif


barric megstu oi megstu as ta beriuza. biggrin.gif Visos spalvos pagal mano skoni. thumbup.gif


Besijuokianti
[B][/B] per velai perskaiciau. Bus vaikiskos, nu tipo 36 dydis tada. lotuliukas.gif
Atsakyti