Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 03 22, 11:27)
Dzuke, viena moderatore tikrai mielos ir atlaidzios dusios - Naktibalda, man susikurus antra tema pati istaise klaida (buvau pamirsus miesta ir galerijos nuoroda parasyti  doh.gif ) ir ikele. As jai dekinga, nes pati kol buciau tose taisyklese susigaudzius  doh.gif . Bandyk su ja sukontaktuoti  4u.gif

Naktibalda thumbup.gif wub.gif

Dabar išsiaiškinau(žollia dėka), jau jeigu negalima skelbti albume laisvų, tai negalima smile.gif
Aš jų specialiai ir neskebdavau, ką rodau, tai tik savo temoj. O, tas pašnibždėjimas, jog turiu asmeninį puslapį g.gif , kaip čia pasakius unsure.gif


raganėle, bulaukiux, šauniai atrodo 4u.gif

Gavau latekso, eisiu lateksuot baltųjų, jau reikia ir man kokį "šedevrą" įmest į temą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(raganele @ 2011 03 22, 12:32)
Ačiū Kadabra smile.gif
gražios spalvos, man jos "prašosi" kokio tai natūralios spalvos nėrinuko ar gėlytės, bet ne rožės o kokios nertos retos g.gif

vien žodž kažko natūralesnio gyvesnio reik
Atsakyti
Raganele, tos riužavos gražios wub.gif Suveltos dailiai thumbup.gif
bulaukiux labai dailios: ir suvelta, ir apvelta thumbup.gif šaunuolė! Papuošimai, mano nuomone (subjektyvi, žinoma), čia netiktų, nes jau tie kitos spalvos „pamėtymai" yra kaip dekoras. Plius dar liežuvėlis- tikrai pakanka. O gali gautis „sviestas sviestuotas" 4u.gif Na, nebent tikrai koks medinukas dar g.gif .
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 22, 12:24)


bulaukiux, arba kazka is lino grubaus naturalios spalvos, toki kaip apskritima lenktais i vidu krastais, o viduri mazesne saga g.gif

QUOTE(dzūkė @ 2011 03 22, 12:35)
Gavau latekso, eisiu lateksuot baltųjų, jau reikia ir man kokį "šedevrą" įmest į temą biggrin.gif


seniai laikas cool.gif
Atsakyti
Bulaukiux, man patinka rezultatas. Dėl dekoro, tai gėlytės romantiška labai, o tapkutės grubumo tokio natūralaus turi, tai gal tikrai kažką natur arba nieko.
Sunkiai traukės? Iš foto tai tokios gana standžios atrodo...
Atsakyti
besijuokianti smile.gif dedeliausias TAU aciu uz vilnos organizavima, kita syki kazkam kitam bus jau lengviau smile.gif vilna paciupinet labai miela, netgi man labai patiko tos sluoksnos siurkstumas, na bus matyt kai velsiu tapkes, gaila, kaip tik alyvinem turiu uzsakyma, vat

bulaukiux, fainos alyvuogines smile.gif

raganele,
kaip tavo tos vaikiskos nu labai panasias turiu, bet jau seniai, dar pries kazi nuveliau, nelabai mano jos patiko tai niekam ir nerodziau biggrin.gif http://img535.images...060466copy.jpg/
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 22, 13:10)
Bulaukiux, man patinka rezultatas. Dėl dekoro, tai gėlytės romantiška labai, o tapkutės grubumo tokio natūralaus turi, tai gal tikrai kažką natur arba nieko.
Sunkiai traukės? Iš foto tai tokios gana standžios atrodo...

nea, nesunkiai.
dekui visoms aciuks.gif
Atsakyti
kadabra wub.gif , bulaukiux wub.gif , Raganele wub.gif

Vakar nusiunciau siuntinio nuotraukas Woolui. Atsiprase, parase, kad tai pirmas toks atvejis, kad issipyle. Pasiule kompensuoti nuostolius. Nu gal gi padarys isvadas g.gif

Is BG ciklomeno sluoksnos nuveliau salikeli, tai siurkstus gavosi. Slepetems ta sluoksna thumbup.gif

Vakarykstes slepetes, mokausi ivelinet silka -


user posted image


Atsakyti
Kadabra - man labai patiko tavo paskutines. Labai spalviskai graziai suzaidzia. thumbup.gif thumbup.gif wub.gif


bulaukiux
medinis, metalinis guzikiukas, arbakoks karoliokas nedickas... gal. Man spalva grazi, idomi... thumbup.gif

raganele
vaikiskos, tokios lengvos... saldainines. thumbup.gif

Dago
Aaaa as irgi tokio silko smoteli gavau. biggrin.gif Grazios thumbup.gif , tik krastuka pazulink dar su dregnu, muiluotu vilnos blynuku likusiu nuo iskirptu skyliu kojai ikist.

Nu man ciupinejant vilnos siurkstumas patinka. Slepetem tai nera blogai, aisku salikam ji netinka. Tai jei viskas bus gerai... labai laukiu, kada BG juodai dazys. ax.gif
Atsakyti
Trakšt, čia pagal tavo pageidavimus iš Bg saito apie dažytą sluoksną:
В данный момент в процессе покраски цвета: черный, карамель, кофе и бирюза.

Nežinau mergaitės Katia po kampiuką įdėjo dažytos sluoksnos, žadėjau nufotkint, bet jų saite spalvos viens prie vieno su tais pavyzdukais.
Atsakyti
tai jau jauciu mano sekantis uzsakymas bus po 200-300 kiekvienos spalvikes biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 22, 16:20)
Trakšt, čia pagal tavo pageidavimus iš Bg saito apie dažytą sluoksną:
В данный момент в процессе покраски цвета: черный, карамель, кофе и бирюза.

Nežinau mergaitės Katia po kampiuką įdėjo dažytos sluoksnos, žadėjau nufotkint, bet jų saite spalvos viens prie vieno su tais pavyzdukais.


paminetos tikrai grazios spalvos, idomu kaip gausis, ziuresim.
jeigu identiskos spalvos, tai nefotografuok 4u.gif
Atsakyti