Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(Juperi @ 2011 03 22, 11:17)
Kadabra, vienus maiso su zemem ir purvais, o tave su uogienem ir kompotais...jauti skirtuma? lotuliukas.gif


aha, jauciu - net burnoj saldu tongue.gif

Besijuokianti, na, kad jau paklausei tai ir pasakysiu daba biggrin.gif :
baltas karsinys, melanzinis pilkas karsinys - Wool - velesi puikiai, adatu neradau, pilkas siek tiek leido spalva, tik tiek, kad dekorui skirtas baltas sruogeles ciut ciut melsvom/pilkom patapo.
O tas siuvinetas tamiai melynas apskritimas, tai iveltas bg silko gabalas. Isivele labai tvirtai, be jokiu prisiuvimu ir t.t. Siuvinejimas tik kiaip dekoras.
Atsakyti
Naiviai tikėjaus, kad Bg. Nu einu aš bulgarų dažytą sluoksną kankint, pažrsim kaip ten eisis.
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 22, 11:36)
Naiviai tikėjaus, kad Bg. Nu einu aš bulgarų dažytą sluoksną kankint, pažrsim kaip ten eisis.


Labai lauksim, tikrai idomu.
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 22, 09:37)
, pvz. ir žollia temą patvirtino su albumu paraše  g.gif
Nesuprasi, kažko užkliuvus doh.gif , gal biolaukas netinka lotuliukas.gif
Tuoj ir rašyt negalėsiu biggrin.gif

Dzūke , man temos netvirtino laabai ilgai. Ir aš vis nesuprasdavau kodėl. Patikrinusi tekstą vėl prašydavau-ir vėl netvirtina. Kol galų gale atsakė į klausimą taip: netvirtinta, nes paraše yra albumas su pavadinimu „laisvi veltiniai". O tai jau komercija blink.gif Kai tik panaikinau tą albumą „laisvi veltiniai" -patvirtino. Darbeliai gali būti paraše, bet be agitacijos pirkti. Nesąmonė, žinoma, bet pas tave mačiau irgi „laisvi darbeliai".
Bet aš ir tavo temutės neberandu blink.gif blink.gif
Kadabra labai gražu wub.gif
Vijapinavija taip pat labai wub.gif
Ką tik parsivežiau vilną bigsmile.gif . Taip niežti velt smile.gif Bet neišsirenku iš kurios doh.gif .
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 22 kovo 2011 - 11:11
QUOTE(žollia @ 2011 03 22, 10:55)
Dzūke , man temos netvirtino laabai ilgai. Ir aš vis nesuprasdavau kodėl. Patikrinusi tekstą vėl prašydavau-ir vėl netvirtina.  Kol galų gale atsakė į klausimą taip: netvirtinta, nes paraše yra albumas su  pavadinimu „laisvi veltiniai".  O tai jau komercija blink.gif  Kai tik panaikinau tą albumą „laisvi veltiniai" -patvirtino. Darbeliai gali būti paraše, bet  be agitacijos pirkti. Nesąmonė, žinoma, bet pas tave mačiau irgi „laisvi darbeliai".

Ačiū, žollia, nes moderatorės didenybė į mano klausimus neatsakinėjo.Pirmą įspėjimą gavau, kai dar nevėliau. Pinti gaminiai, kurie laisvi, buvo pažymėti( be kainų).
Paklausiau ar čia problema? Galiu pataisyt. Gavau atsakymą skaityt 12 taisyklę ir žinoma nuobaudą cool.gif


Aij, man toks parašas dabar patinka biggrin.gif

Dabar apie velimą-kadabra, gražios biggrin.gif
Atsakyti
Kadabra, taviškės žiūri! blink.gif kaip gyvos biggrin.gif

Va parodysiu prieš savaitgalį sumūčintas vaikiškas:
user posted image
Atsakyti
va mano savaitgaly mūčitos "alyvuogės". prieky šiek tiek padrabstyta šviesesnės.
tik dėl dekoro neapsisprendžiu-dėt kvietką nedėt, gal rožytę sukt, o gal bantuką, o gal nieko...
user posted image
Atsakyti
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 22, 12:11)
Ačiū, žollia, nes moderatorės  didenybė į mano klausimus neatsakinėjo.Pirmą įspėjimą gavau, kai dar nevėliau. Pinti gaminiai, kurie laisvi, buvo pažymėti( be kainų).


Dzuke, viena moderatore tikrai mielos ir atlaidzios dusios - Naktibalda, man susikurus antra tema pati istaise klaida (buvau pamirsus miesta ir galerijos nuoroda parasyti doh.gif ) ir ikele. As jai dekinga, nes pati kol buciau tose taisyklese susigaudzius doh.gif . Bandyk su ja sukontaktuoti 4u.gif

QUOTE(raganele @ 2011 03 22, 12:17)
Kadabra, taviškės žiūri!  blink.gif kaip gyvos  biggrin.gif


eik eik tongue.gif
tu mazuju vidinis piesinelis toks jau turintis grieztus konturus, neisplaukes wub.gif ir dar maciau tavo pink arkliuka wub.gif

p.s. bulaukiux, nedek to kvietko, cia labiau tiktu kokia saga, na kazkas tokio grieztesnio. Alyvuogiu spalva - wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 22 kovo 2011 - 11:29
QUOTE(kadabra @ 2011 03 22, 11:04)
gausit tuoj velniu visos  biggrin.gif
tie gerimai tai ziauriai pirstus daze, ale perplaunant vilna jokio dazo neleido.

va maniskes:



wub.gif pilka juo toliau juo labiau man patinka
Atsakyti
QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 22, 12:24)
va mano savaitgaly mūčitos "alyvuogės". prieky šiek tiek padrabstyta šviesesnės.
tik dėl dekoro neapsisprendžiu-dėt kvietką nedėt, gal rožytę sukt, o gal bantuką, o gal nieko...

ne, tik nedek to dekoriuko- arba ka kita- arba nieko
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 22, 12:27)


p.s. bulaukiux, nedek to kvietko, cia labiau tiktu kokia saga, na kazkas tokio grieztesnio. Alyvuogiu spalva -  wub.gif

apie sagas medines irgi galvoju, reiks kokias rimtesnes susirast, o tai su mikiais, drambliukais nedėsi..... ax.gif
Atsakyti
Ačiū Kadabra smile.gif

QUOTE(bulaukiux @ 2011 03 22, 11:24)
va mano savaitgaly mūčitos "alyvuogės". prieky šiek tiek padrabstyta šviesesnės.
tik dėl dekoro neapsisprendžiu-dėt kvietką nedėt, gal rožytę sukt, o gal bantuką, o gal nieko...


gražios spalvos, man jos "prašosi" kokio tai natūralios spalvos nėrinuko ar gėlytės, bet ne rožės o kokios nertos retos g.gif
Atsakyti