Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

QUOTE(kadabra @ 2011 03 22, 10:31)
Trakst, na tu gal tiesiog nezinai to gerimo, ten jokiu milteliu nelieka jame ismaisius. As sakau tiesiog per daug vandens, per daug vilnos, tai ir nesigavo.
O ps Vijapinavija labai lygiai nudazyta. Galetum pasidalinti kokia koncentracija kokia kiekiui vilnos naudojai  4u.gif



drinks_cheers.gif tikrai, kad nezinau to gerimo. biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 22, 09:16)
dzūke[/b], kas parasui?  unsure.gif Ateme?  unsure.gif

Nu jo unsure.gif , jau antrą kartą unsure.gif ir ne tik parašą biggrin.gif - buvo nuoroda į albumą-negalima, palikau šiokią tokią frazę-negerai unsure.gif Nors gal 95% skelbimuose su albumais parašuose ir nieko, pvz. ir žollia temą patvirtino su albumu paraše g.gif
Nesuprasi, kažko užkliuvus doh.gif , gal biolaukas netinka lotuliukas.gif
Tuoj ir rašyt negalėsiu biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzūkė: 22 kovo 2011 - 09:38
QUOTE(dzūkė @ 2011 03 22, 10:37)
Nu jo unsure.gif , jau antrą kartą unsure.gif  ir ne tik parašą biggrin.gif  - buvo  nuoroda į albumą-negalima, palikau šiokią tokią frazę-negerai unsure.gif  Nors gal 95% skelbimuose su albumais parašuose ir nieko, pvz. ir žollia temą patvirtino su albumu g.gif
Nesuprasi, kažko užkliuvus doh.gif , gal biolaukas netinka lotuliukas.gif
Tuoj ir rašyt negalėsiu biggrin.gif



g.gif Pakliuvai nemalonen. g.gif Juk pas tave tas albumas gi be kainu buvo? Nekomercinis? Tik pintines ... Ko jiems nepatiko kazi... g.gif
Atsakyti
QUOTE(kadabra @ 2011 03 22, 10:31)
Trakst, na tu gal tiesiog nezinai to gerimo, ten jokiu milteliu nelieka jame ismaisius. As sakau tiesiog per daug vandens, per daug vilnos, tai ir nesigavo.
O ps Vijapinavija labai lygiai nudazyta. Galetum pasidalinti kokia koncentracija kokia kiekiui vilnos naudojai  4u.gif

kazi o jeigu pameginti su kokiu 5-iu metu slyvu ar vysniu kompotu dazyti??? misliju , kad tas uogas tikrai reikai perkosti , ar ne? g.gif ... mirksiukas.gif

as cia biski sarkazminu, ir tik todel, kad jus saunuoles,o as tai doh.gif niekad nesiimciau tokio darbo...

QUOTE(dzūkė @ 2011 03 22, 10:37)
Nu jo unsure.gif , jau antrą kartą unsure.gif  ir ne tik parašą biggrin.gif  - buvo  nuoroda į albumą-negalima, palikau šiokią tokią frazę-negerai unsure.gif  Nors gal 95% skelbimuose su albumais parašuose ir nieko, pvz. ir žollia temą patvirtino su albumu paraše  g.gif
Nesuprasi, kažko užkliuvus doh.gif , gal biolaukas netinka lotuliukas.gif
Tuoj ir rašyt negalėsiu biggrin.gif

cia zinok ir isgeres nesuprasi...mano gal 2 men tvirtino...lygioj vietoj kabinejosi... feee...as tai dar per 3-iuosius asmenis aiskinausi, nes moderatore vopshie nesukalbama...
Atsakyti
sauniai pirstinaites atrodo, tik reketu panesiot, paziuret kaip su sniegu reaguos ar nagu nenudazys
Atsakyti
Juperi, nu su marinuotais burokeleis tau jau tikrai pavyktu. lotuliukas.gif Arba melyniu uogiene irgi gerai jama. lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Trakst @ 2011 03 22, 10:53)
Juperi, nu su marinuotais burokeleis tau jau tikrai pavyktu.  lotuliukas.gif Arba melyniu uogiene irgi gerai jama.  lotuliukas.gif

vo vo vo... apie sitas ir pamirsus buvau thumbup.gif lotuliukas.gif
aaa...dar labai gerai moku dazyt baltus drabuzius su raudonu vynu thumbup.gif va cia tai irgi niekad neprasaunu
Atsakyti
gausit tuoj velniu visos biggrin.gif
tie gerimai tai ziauriai pirstus daze, ale perplaunant vilna jokio dazo neleido.

va maniskes:

user posted image
Atsakyti
..su raudonu vynu ir man patiktu smile.gif)
dar , skaiciau , galima su svogunu lukstais ar plauku dazais..tiesa, as gi daziau viena sali su chna ir basma- tokie pigus milteliai- gavosi zaliai ryzai margas- gaila neturiu nuotraukos
aciu visom uz pagyrimus pirstinem- man si ziema buvo pirstinine...koncentracijos nelabai pamenu-atrodo du pokelius yupi (avietini ir gervuogini) istirpinau kokiam litre ir pamerkiau pirstines..vis pamaisydavau-rankos dazesi ziauriai-koki bruda mes geriam ir dar vaikam duodam..bet pirstines kai skalavau, tai visiskai dazu nebeleido ..o drauge nesioja ir nesiskundzia- sako nedazo..mezginys matomai buvo sintetinis, nes nenusidaze visai..
Papildyta:
Kadabra, tobulai subtiliai grazios...
Atsakyti
QUOTE(Vijapinavija @ 2011 03 22, 11:12)
..su raudonu vynu ir man patiktu smile.gif)
dar , skaiciau , galima su svogunu lukstais ar plauku dazais..tiesa, as gi daziau viena sali su chna ir basma- tokie pigus milteliai- gavosi zaliai ryzai margas- gaila neturiu nuotraukos
Kadabra, tobulai subtiliai grazios...


na va, patvirtinai, nes mane cia jau su uogienem ir kompotais maise cool.gif biggrin.gif .
Mes kazkaip neperkamm to gerimo, as youtube klipa pamaciau, tai kazkokio amerikietisko Kool Aid nusipirkau (o galejau gi iki maximikes nulekt- but pigiau atsieje tongue.gif ).
Su svogunu lukstais esu dazius lietuviska vilna - gavosi sodri tamsoka geltona spalva.
Ikelk daugiau savu darbu - idomu ir dekui uz ivertinima.
Atsakyti
Kadabra thumbup.gif bigsmile.gif man tokios a la indenisku motyvu...nu nezinau kodel- bet pirma tokia mintis buvo

Vijapinavija- tvarkingos pirstinytes thumbup.gif

Kadabra, vienus maiso su zemem ir purvais, o tave su uogienem ir kompotais...jauti skirtuma? lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Juperi: 22 kovo 2011 - 10:18
Abra Kadabra, thumbup.gif . O ko nepasakoji kokia čia vilna...
Atsakyti