Įkraunama...
Įkraunama...

šlepetės, batukai, kojinės, pirštinės

rodausi savo brokava rezultata biggrin.gif . bet dazyti patiko, ieskosiu priimtiniausio budo ir tobulesiu flirt.gif
bg merinosu sluoksna:

user posted image

p.s. antra spalva tai tokia pobaise, ale pirma - man visai nieko.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 21 kovo 2011 - 17:16
Kadabra, o su kuo dažei?

Čia toks savotiškas veltinis - nesakysiu kad man gražu, bet kainos geros bigsmile.gif :
http://www.etsy.com/.../arianemariane#
Atsakyti
Woolas parodo koks netvarkingas ir tiek.tokie matomai jau zmones. o Viktorija tik lateksu prekiauja ?gal galima kontaktus ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 17:19)
Čia toks savotiškas veltinis - nesakysiu kad man gražu, bet kainos geros bigsmile.gif :

blink.gif . aina saaaau..Nuvelčiau sau per mėnesį kokias 3 kepures ir jau gana bigsmile.gif
Karosimi, čia lateksas www.siaudinukas.lt Tel. 8-675-89223
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo žollia: 21 kovo 2011 - 17:31
QUOTE(žollia @ 2011 03 21, 18:27)
blink.gif . aina saaaau..Nuvelčiau sau per mėnesį kokias 3 kepures ir  jau  gana bigsmile.gif
Karosimi, čia lateksas www.siaudinukas.lt Tel. 8-675-89223

aha... ir dar palekt i kokia Kroatija galetum...


Kadabra... pirma ir man visai nieko...nu bet antra doh.gif vaikel, kiek vilnos pagadinai doh.gif
Atsakyti
Besijuokianti, daziau su Kool Aidu, internete pasiziurejau info. Patiko greitas budas, mazai terliojimosi (vilna dazesi mikrobangineje apie 4min.). Pavelus, pamatysiu rezultato kokybe: kaip tas dazas laikosi. Bet siaip tai bandysiu ieskoti rimtesniu dazu.

QUOTE(žollia @ 2011 03 21, 18:27)
blink.gif . aina saaaau..Nuvelčiau sau per mėnesį kokias 3 kepures ir  jau  gana bigsmile.gif
Karosimi, čia lateksas www.siaudinukas.lt Tel. 8-675-89223


Zollia, kai tu busi is Paryziaus... biggrin.gif 4u.gif
Papildyta:
QUOTE(Juperi @ 2011 03 21, 18:46)
aha... ir dar palekt i kokia Kroatija galetum...
Kadabra... pirma ir man visai nieko...nu bet antra doh.gif  vaikel, kiek vilnos pagadinai doh.gif


nepergyvenk - viskas kontroliuojama - kiekvienai spalvai po 80gr tik biggrin.gif 4u.gif
galesiu dabar rozes sukti tongue.gif , siaip tai is tos pirmos spalvos tai jauciu visai nieko butu: ziedlapis toks, ziedlapis anoks lotuliukas.gif ...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kadabra: 21 kovo 2011 - 17:50
Ta pirma visai idomi, bet man atrodo , kad per mažai dažo .Kiek sssuprantu čia dar šlapia vilna ane ax.gif
Gaila, kad iki tolei negalėjai rožiu sukt lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Katinytis: 21 kovo 2011 - 17:57
Jo, tas sultis aš irgi nusižiūrėjus buvau. Ale mes tokie šiuolaikiški, kad mikrobangės kokie 10 m. kaip atsisakėm, tad dažymas kool aidu neišdegs. Aš vis žiūrinėju kokių tekstiliių dažų, ale nieko priimtino nerandu.

Ta antrą tai dar kartą dažyt galima kokia geltona g.gif .
Galvoju gal Katios paklaust ar jei neprekiauja dažais, nes savo saite rašo, kad tie dažai eko pas juos. O dar pas rusus indiškus mačiau kažkokius, kurie patiko, bet negi siūsies dabar kelias tūbeles dažų...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Besijuokianti: 21 kovo 2011 - 18:01
kadabra
šakės pirma pagalvojau, kad čia dar vis į woolo temą lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Po to supratau kad čia pati smile.gif
Aš tai net neapsiimu dažyt, nes bijau kad š gausis
Papildyta:
riešinės 124 USD... neblogai.... blink.gif blink.gif
Papildyta:
estetikos viršūnė http://www.etsy.com/...ref=seller_info
Papildyta:
O čia smagiai, tik norėčiau pamatyt po kokjio mėnesio dėvėjimo http://www.etsy.com/...-felted-woollen
Papildyta:
o čia kai norėsit suvilioti vyra http://www.etsy.com/.....made/clothing lotuliukas.gif

uoj fludinu jau - atsiprašau
Atsakyti
QUOTE(Katinytis @ 2011 03 21, 18:56)
Ta pirma visai idomi, bet man atrodo , kad per mažai dažo .Kiek sssuprantu čia dar šlapia vilna ane  ax.gif


per daug vandens ipyliau, pagailejau uzjuriniu miltuku biggrin.gif . Siaip tiesiog merkiant vandenin matesi kaip vilna geria is vandens dazas ir pastarasis tiesiog svieseja akyse, tad galams ir neuzteko tongue.gif

QUOTE(Besijuokianti @ 2011 03 21, 18:57)
Jo, tas sultis aš irgi nusižiūrėjus buvau. Ale mes tokie šiuolaikiški, kad mikrobangės kokie 10 m. kaip atsisakėm, tad dažymas kool aidu neišdegs. Aš vis žiūrinėju kokių tekstiliių dažų, ale nieko priimtino nerandu.

Ta antrą tai dar kartą dažyt galima kokia geltona g.gif .
Galvoju gal Katios paklaust ar jei neprekiauja dažais, nes savo saite rašo, kad tie dažai eko pas juos. O dar pas rusus indiškus mačiau kažkokius, kurie patiko, bet negi siūsies dabar kelias tūbeles dažų...


cia ne sultys, o kazkoks limonadas. bet isivaizduok kiek jis sveikas, jeigu net vilna nenuplaunamai nudazo doh.gif . bet ten gi amerika biggrin.gif .
as pagalvojau, o musikiai Yupi, ar kokie indentiski, ar taip nedazytu g.gif , tik gal pas mus spalvu ivairoves nera.
dazu reikia e-bay paieskoti. maciau, kad ten net ir kazkokiu dziovintu augalu parduoda eko dazymui.
o mikrobange savo pries kokia 10metu mamai atidaviau, nes jai buvo gaila pagalvoti, kaip as ja link konteinerio tisiu biggrin.gif . tai va, naudojo moteriske namie ne pagal paskirti - vietoj duonines doh.gif . Tai siandien prisiminem jos pirmykstes funkcijas. Mes siaip namie irgi tokios technikos nenaudojam.

QUOTE(srauni_upe @ 2011 03 21, 19:30)
kadabra
šakės pirma pagalvojau, kad čia dar vis į woolo temą  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif


supratau, brungioji, tongue.gif
Atsakyti
Katinyti, uzmirsau parasyti, kad ten vilna dar slapia, tik nugrezta dziovinimui. Tai sakai, kad spalva keisis, ane, tikriausiai svieses?
Atsakyti
Yupi identiški, aš jau ištyrinėjau. Youtube netgi ir su jais buvau radus dažymo pamokėlę. Skirtumo tarp jų jokio.
O šiaip tai yra maistiniai dažai, kuriais masiškai dedami į vaikų tortus, grybukus ir želė.
Atsakyti