Įkraunama...
Įkraunama...

Katinas šlapinasi ne vietoj

QUOTE(Ereses @ 2011 05 16, 22:53)
Sveiki, mano katinui irgi uzejo tokia problema doh.gif Dabar jam 8 men, pradejo sysioti ant lovos, lyg ir nurasyciau, kad jau laikas kastruoti, bet, kad jis ir rimtesni reikala daro ant lovos, ar tai gali buti rujojimo priezastis? Aciu 4u.gif

Pas mus ta pati problema, kakot nekakoja, bet sisioja kur užeina, nors ir į dėžutę daro. Jam 8 mėn, prieš 2 mėn iškastravom, nepadeda, veterinorius sakė, kad čia toks charakteris. Nežinau ką daryt, o kai mylimiausius batus apmyžo, galvojau pritrenksiu. Dabar kelias dienas katilinėj laikom, bet jis gudruolis sugeba bešokinėdamas duris atsidaryt. Du katinus turėjau, bet šitas pirmas toks doh.gif . Su vyru šnekam, nieko kito nelieka tik migdyt, nes tas kvapas jau vaidenas doh.gif , persmirsim kaip kokie mižniai.
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 07, 23:25)
Pas mus ta pati problema, kakot nekakoja, bet sisioja kur užeina, nors ir į dėžutę daro. Jam 8 mėn, prieš 2 mėn iškastravom, nepadeda, veterinorius sakė, kad čia toks charakteris. Nežinau ką daryt, o kai mylimiausius batus apmyžo, galvojau pritrenksiu. Dabar kelias dienas katilinėj laikom, bet jis gudruolis sugeba bešokinėdamas duris atsidaryt. Du katinus turėjau, bet šitas pirmas toks doh.gif . Su vyru šnekam, nieko kito nelieka tik migdyt, nes tas kvapas jau vaidenas doh.gif , persmirsim kaip kokie mižniai.

Ištirkit šlapimą. Reikėtų atmesti sveikatos problemas.
Atsakyti
QUOTE(Colomba @ 2014 02 08, 00:27)
Ištirkit šlapimą. Reikėtų atmesti sveikatos problemas.

Kitą savaitę vešim pas daktarą arba migdyt arba tirt, nors jis jau sakė, kad charakteris kaltas, taip suprantu nepagydoma ax.gif
Atsakyti
Sveiki ! Norėčiau paklausti, kas gali būti katinui jei jis šlapinasi ne savo dėžėi? Jam 4 metai. Šią vasarą jį daug kur vėžiojomės, gali būti dėl to? ( tipo, kad pamiršo savo vietą). Mama man sakė, kad jei būtų akmenligė, jis elgtusi kitaip. (Esu dukrytė, prisijungiau, nes būną klausimų su kuriais gali pasidalinti su kitais žmonėm, tai yra gana gerai! ) Pirmą kartą tai įvyko prieš kelias savaites, jis apsisisiojo gulėdamas šalia manęs. Ir dar tą pačią dieną, kai važiavom pas senelius, jis dėžėje gulėdamas vėl apsisisiojo! Prašau padėkit, mama sakė, jei jis toliau sisios visur-užmigdys!! Aš to leisti negaliu, labai prie katiniuko prisirišau... protest.gif
Atsakyti
QUOTE(Kraeta @ 2014 08 27, 21:01)
Sveiki ! Norėčiau paklausti, kas gali būti katinui jei jis šlapinasi ne savo dėžėi? Jam 4 metai. Šią vasarą jį daug kur vėžiojomės, gali būti dėl to? ( tipo, kad pamiršo savo vietą). Mama man sakė, kad jei būtų akmenligė, jis elgtusi kitaip. (Esu dukrytė, prisijungiau, nes būną klausimų su kuriais gali pasidalinti su kitais žmonėm, tai yra gana gerai! ) Pirmą kartą tai įvyko prieš kelias savaites, jis apsisisiojo gulėdamas šalia manęs. Ir dar tą pačią dieną, kai važiavom pas senelius, jis dėžėje gulėdamas vėl apsisisiojo! Prašau padėkit, mama sakė, jei jis toliau sisios visur-užmigdys!! Aš to leisti negaliu, labai prie katiniuko prisirišau...  protest.gif

Rinkti šlapimą, vežti pas vetus, kad ištirtų ar viskas gerai.
Atsakyti
QUOTE(Kraeta @ 2014 08 27, 21:01)
Sveiki ! Norėčiau paklausti, kas gali būti katinui jei jis šlapinasi ne savo dėžėi? Jam 4 metai. Šią vasarą jį daug kur vėžiojomės, gali būti dėl to? ( tipo, kad pamiršo savo vietą). Mama man sakė, kad jei būtų akmenligė, jis elgtusi kitaip. (Esu dukrytė, prisijungiau, nes būną klausimų su kuriais gali pasidalinti su kitais žmonėm, tai yra gana gerai! ) Pirmą kartą tai įvyko prieš kelias savaites, jis apsisisiojo gulėdamas šalia manęs. Ir dar tą pačią dieną, kai važiavom pas senelius, jis dėžėje gulėdamas vėl apsisisiojo! Prašau padėkit, mama sakė, jei jis toliau sisios visur-užmigdys!! Aš to leisti negaliu, labai prie katiniuko prisirišau...  protest.gif

Man rodos, jis taip protestuoja pries veziojimasi. Mano kate sisioti eme, kai namie atsirado kitas katinelis. Deja, nezinau, kaip tai iveikti.. O jus sumazinti stresa tai galit-nesivezioti daugiau katino.
Atsakyti
Musu katyte irgi pradejo sisioti kur papuola...tiksliau-ne visai kur papuola,o susiradus kazka minksta...mano lova jau du kartus buvo susisiota ir sumyzti visi kilimai,laikrasciu jokiu niekur negalima palikti...itariam stresa-mano dukra beveik visa vasara nebuvo namie,biski pabuna ir vel isvaziuoja,o as dirbu ir irgi praktiskai tik pernakvot griztu,na,ir ne zaidimai su kate tada galvoj-pamaitini,deze sutvarkai ir viskas...o dukra ji kaip savo mamka priima,tai mastom,gal pasijuto palikta (nes ir liudejo ziauriai,mazai ede)...jei nesusitvarkys per rugseji,kai jau vaikas bus namie-reikes kazkaip slapima surinkti ir vezt tirt... g.gif Gal man kersija kad demesio neskiriu...islepinta ji pas mus... g.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 08, 00:10)
Kitą savaitę vešim pas daktarą arba migdyt arba tirt, nors jis jau sakė, kad charakteris kaltas, taip suprantu nepagydoma ax.gif

neskubekit migdyti. tokios problemos gali kilti del ligos,del streso, gal kraikas nepatinka ,ar vieta,kur stovi dezute. gal katinukas buna ilgai vienas namie? o gal yra kitas gyvunelis,su kuriuo jis nesutaria? tai gali buti netgi uz lango i kiema ateinantis kitas katinas,kuris jam nepatinka. savo elgesiu jis nori jums kazka pasakyti,nes kitaip kalbeti nemoka. galima daug ka pakeisti,reikia tik kantrybes ir atrasti priezasti . migdyti- lengviausias kelias, kelios sekundes ir katuko neber...
Atsakyti
As isvis neisivaizduoju kaip galima migdyt sveika jauna katina tik del to kad myza...8 men.-taigi cia dar vaikas....ir juk tai seimos narys...negi negaila?negi nemylit? O gal ir myza del to kad jauciasi nemylimas-yra juk ir tokiu katinu... g.gif Sakyciau,kol neisisprende problema,reiketu ar i kambarius neleist kur yra minkstu daiktu kuriuos galima apmyzt,batus irgi galima kazkur i uzdara vieta sukist-kad nebutu salygu kur smile.gif As dabar va visus kilimus pasalinau,tapkes uzdariau,kol kas antra diena ramu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Maja Di @ 2014 02 08, 00:10)
Kitą savaitę vešim pas daktarą arba migdyt arba tirt, nors jis jau sakė, kad charakteris kaltas, taip suprantu nepagydoma ax.gif


Na migdyti dėl ''sisojimo'' ne vietoje... Nežinau...
Mūsų katytė taip protestavo dėl laivės...

Viskas prasidėjo kai nusivežę į kaimą ją išleidome į lauką. Grįžus atgal į Vilnių, į butą mums katytė pradėjo ''sisioti'' į lovą.
Ilgai kovojau.
Gal pora metų kentėjau, bet kai ji tai pradėjo daryti po du, tris kartus į dieną... Mes tiek patalynes neturėjom smile.gif Nespėdavo džiūti kaldros... pagalvės...
Tad teko ją atiduoti vyro tėvams į kaimą.

Na ir ką Jus galvojat?
Ten ji didžiąją laiko dalį praleisdavo kambaryje, bet kada norėdavo tada galėdavo išbėgti į kiemą. Ir ten visi bajeriai baigėsi.

Gal paieškokit kam atiduoti...
Gal kas priglaus, kas gyvena nuosavame name?
Atsakyti
QUOTE(Rotta @ 2014 08 31, 21:03)
Gal paieškokit kam atiduoti...
Gal kas priglaus, kas gyvena nuosavame name?


Neįsivaizduoju kam būtų galima įsiūlyti ne vietoje besišlapinantį katiną... Gal kam reikia? smile.gif Mes saviškį atiduotume su džiaugsmu, nes situacija analogiška ne vienai čia aprašytai. Katinui bus 5metai, namie niekas nepasikeitė, o va jau ne pirma kartą pradeda drožt kur papuolė ant lovos, spintoj, ant kilimo. Jau kaip būna pikta, kad norisi šveist jį per langą. Dabar apgyvendintas balkone, bet visą gyvenimą jo ten nelaikysi.
Spintoj kai prisisiojo, nukrito vaiko striukė nuo pakabos, sušlapo rankovytė, išdžiuvo, nepamatėm, apvilkom ryte skubėdami, tai kai pasiėmiau vakare prasmirdusį vaką iš darželio, galvojau numirsiu iš smarvės ir gėdos...
Atsakyti
QUOTE(diamaja @ 2015 05 13, 11:49)
Neįsivaizduoju kam būtų galima įsiūlyti ne vietoje besišlapinantį katiną... Gal kam reikia? smile.gif Mes saviškį atiduotume su džiaugsmu, nes situacija analogiška ne vienai čia aprašytai. Katinui bus 5metai, namie niekas nepasikeitė, o va jau ne pirma kartą  pradeda drožt kur papuolė ant lovos, spintoj, ant kilimo. Jau kaip būna pikta, kad norisi šveist jį per langą. Dabar apgyvendintas balkone, bet visą gyvenimą jo ten nelaikysi.
Spintoj kai prisisiojo, nukrito vaiko striukė nuo pakabos, sušlapo rankovytė, išdžiuvo, nepamatėm, apvilkom ryte skubėdami, tai kai pasiėmiau vakare prasmirdusį vaką iš darželio, galvojau numirsiu iš smarvės ir gėdos...

Ar jūsų katinas kastruotas ? Jai taip - tai greiciausei jis turi bėdų su sveikata .... Ir tokiu būdu tai rodo ....
Ar bandėt apsvarstyt ?
Atsakyti