Įkraunama...
Įkraunama...

Katinas šlapinasi ne vietoj

QUOTE(belekas77 @ 2011 03 16, 22:27)
O ar gali buti tokiam jauna akmenys? Aisku pas veterinara reikes nuvezti butinai

pas jus tikriausiai katinas pradejo zymeti teritorija juk jam tik 8-9 men, pats tas periodas biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos,
Gal turit patarimu kaip isnaikint katino slapimo kvapa is ilgu odiniu batu doh.gif (isigere i vieno bato aula) Ir actu tryniau ir skalbiniu minkstikliu... Ir nakciai ismetu i lauka (t.y. atvira balkona) Nu, dvokia nesvietiskai... doh.gif O batai labai mieli... Butu labai gaila atsisveikint...
Atsakyti
QUOTE(Arvika @ 2011 03 16, 21:47)
Uošvių katinas ir balom varydavo visur (8 metų),nesuprato, kas jam užėjo. Vėliau pastebėjo,kad daug laka, o diagnozė buvo- cukrinis diabetas. Prieš tai tą patį darė,kai akmenukų turėjo, bet ne tokiom balom. Tad man tas sysiojimas suaugusių gali būti ženklas, kad kas negerai su sveikata.



Na nepanašu, kad jam su sveikata problemos, tą greitai pastebėčiau. Gera išmanau šį reikalą. Katinas visai toks koks buvo visą savo gyvenimą, linksmas, ėda, miega, laka normaliai, nei mažai, nei daug, kočioja kitas kates, murkia ir gyvena tiesiog niekuom nekitaip nei buvo. Dabar jis yra uždarytas svetainėje, šiandiena prašėsi išleidžiamas. Išleidau tai prisiusiojo į dėžutę, kuri padėta kitoms katėms, nes jos kitur vaikšto po namą, o kur katinas būna tai dėžutė po laiptais, tai katės jau nepaklius į tą dėžutę. Uždarytas būna trečia diena iki kol yra uždarytas niekur nepridarė. Tad kodėl kai tik išėjo iš svetainės iškarto į dėžutę ir grįžo atgal....
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2011 03 17, 12:07)
Sveikos,
Gal turit patarimu kaip isnaikint katino slapimo kvapa is ilgu odiniu batu  doh.gif (isigere i vieno bato aula) Ir actu tryniau ir skalbiniu minkstikliu... Ir nakciai ismetu i lauka (t.y. atvira balkona) Nu, dvokia nesvietiskai...  doh.gif  O batai labai mieli... Butu labai gaila atsisveikint...


deja bet dar as ir pati neradau tokio produkto, kuris visiskai panaikintu katino slapimo kvapa smile.gif o idomiausia net jei as pati neuzuodziu, tai vistiek uzuodzia kitas katinas doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Kipsiuke @ 2011 03 18, 11:31)
deja bet dar as ir pati neradau tokio produkto, kuris visiskai panaikintu katino slapimo kvapa smile.gif o idomiausia net jei as pati neuzuodziu, tai vistiek uzuodzia kitas katinas doh.gif

Su katinu, tai jau kaip nors... g.gif Bet svarbiausia, kad man besiuostu ir aplinkiniams, nes nebegaliu nesiot doh.gif
Atsakyti
Daug naudingos informacijos ta tema:

http://www.sos-gyvun...mas14/topic374/

Atsakyti
Katinas galisirgti, nesvarbu, kad jam tik 8 mėn. gal kur peršalo, ar skersvėjy pabuvo ir viskas. Jeiguvisą laiką darė tik į dėžutę, o dabar ne, tai nori kažką parodyti. O iš šlapimo taip pat nesuprasite ar viskas gerai. Reikia daryti bent jau šlapimo tyrimus.
Nes vizuliai gali nesimatyti nieko doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Smilguna @ 2011 03 17, 11:07)
Sveikos,
Gal turit patarimu kaip isnaikint katino slapimo kvapa is ilgu odiniu batu  doh.gif (isigere i vieno bato aula) Ir actu tryniau ir skalbiniu minkstikliu... Ir nakciai ismetu i lauka (t.y. atvira balkona) Nu, dvokia nesvietiskai...  doh.gif  O batai labai mieli... Butu labai gaila atsisveikint...


pabandyk sanera enzym, kvapa tikrai isnaikins thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Silver Felis @ 2011 03 17, 20:53)
Uždarytas būna trečia diena iki kol yra uždarytas niekur nepridarė.


Dėl tų uždarymų, aš girdėjusi esu, kad ilgiau laikant uždarytą katiną viename kambaryje būtent tas kambarys pasidaro jo namai, " o visur kitur reik pažymėt nes čia gi ne namai ir mano kvapo nėra " g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Eiryn: 20 balandžio 2011 - 17:44
QUOTE(Eiryn @ 2011 04 20, 19:42)
Dėl tų uždarymų, aš girdėjusi esu, kad ilgiau laikant uždarytą katiną viename kambaryje būtent tas kambarys pasidaro jo namai, " o visur kitur reik pažymėt nes čia gi ne namai ir mano kvapo nėra "  g.gif

maniskis, nors vaiksto po visa buta laisvai, kartais ,,pazymi" vieta prie dezutes lotuliukas.gif bet vistiek as ji labai myliu wub.gif
Atsakyti
SOS, irgi prasau pagalbos. Musiskiam jau 6 metai, visada tvrakinguolis buvo ir se tau - pradejo varyti visur, kur papuola. Itariu, kad nelabai susigyvena su dukra, bet jai jau 2 metukai tuoj, o pradejo jis myzcioti tik dabar... Is pradziu piktybikai "nebeiskesdavo" jei nepastebeje netycia uzdarydavom kur nors (kambaryje, balkone, ect.), nors seniau tai nebudavo problema, o ir uzdarytas juk ne pusdieniui buna. O dabar jau niekas nesvarbu - ant rubu, ant lovos, i rankine-siandien net prie musu nusitaike i bulviu maiseli pavaryti... Ir supranta, kad blogai daro, nes kartais dar net neradus balos, o jis jau didelem akim bega sleptis. Is pradziu bandziau nekreipti demesio, galvojau gal stresuoja del ko, praeis. Paskui pradejau barti, pykti, ir per nosi yra gaves - situacija ta pati... Ka daryti, kaip elgtis? Labai nesinori deportuoti is namu, bet kaip toliau gyventi?
Atsakyti
QUOTE(Dinushka @ 2011 04 25, 19:50)
SOS, irgi prasau pagalbos. Musiskiam jau 6 metai, visada tvrakinguolis buvo ir se tau - pradejo varyti visur, kur papuola. Itariu, kad nelabai susigyvena su dukra, bet jai jau 2 metukai tuoj, o pradejo jis myzcioti  tik dabar... Is pradziu piktybikai "nebeiskesdavo" jei nepastebeje netycia uzdarydavom kur nors (kambaryje, balkone, ect.), nors seniau tai nebudavo problema, o ir uzdarytas juk ne pusdieniui buna. O dabar jau niekas nesvarbu - ant rubu, ant lovos, i rankine-siandien net prie musu nusitaike i bulviu maiseli pavaryti... Ir supranta, kad blogai daro, nes kartais dar net neradus balos, o jis jau didelem akim bega sleptis. Is pradziu bandziau nekreipti demesio, galvojau gal stresuoja del ko, praeis. Paskui pradejau barti, pykti, ir per nosi yra gaves - situacija ta pati... Ka daryti, kaip elgtis? Labai nesinori deportuoti is namu, bet kaip toliau gyventi?

Negali būti, kad tai sveikatos problemos?
Atsakyti