Įkraunama...
Įkraunama...

Katinas šlapinasi ne vietoj

Sveiki, kas galejo nutikti, kad katinas eme slapintis ne i savgo dezute o kambariuose? Tiksliau mano vieno kambaryje biggrin.gif. Siaip vaiksto ir i savo tualeta, bet jau kelintas kartas gryzus is darbo randu siurpriza biggrin.gif. Pirmus du kartus privare po kompo stalu, gavo pylos, isbandziau ta reikala paskaites, kad reikia ikisti jo nosi ten kur privare, tam kartui padejo, po kokius poros savaiciu vel prasidejo, antra diena is eiles privaryta jau ne po stalu, bet ant stalo prie kompo. siaip jis ta vieta prie kompo labai megsta, daznai ten miega, tai kazin kas jam uzejo, kad dabar myza ten. Gal serga, ar gali buti del to? Ar cia del morciaus gali buti, bet nepanasu, kad jam butu morcius, nes visiskai nepaasikeite jo elgesys, o ir kiek skaiciau tai jie per morciu tik pazymi mysciodami visur, o cia privaro vienoj ir toj pacioj vietoj visa bala. ar cia kazkokie kaprizai? Beje jam apie 8-9 men. O tik parsivezus is karto dare i dezute, nei karto nebuvo pridirbes per visa laika iki siol g.gif ...
Atsakyti
Nu viskas paprasta. Katinas žymi teritoriją. Pats tas amžius, kada pirmi žymėjimai įsisiautėja. Nesuprantu, kaip galite kišti nosį katinui į jo šlapimą ir tokiu būdu jam aiškinti, kad taip elgtis negalima? Visų pirma, tai katinas nekaltas, jį veikia instinktas, o kaltas jūs, kad nenuvežate katino kastruoti.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Toumei: 16 kovo 2011 - 20:14
QUOTE(belekas77 @ 2011 03 16, 20:56)
Sveiki, kas galejo nutikti, kad katinas eme slapintis ne i savgo dezute o kambariuose? Tiksliau mano vieno kambaryje biggrin.gif. Siaip vaiksto ir i savo tualeta, bet jau kelintas kartas gryzus is darbo randu siurpriza biggrin.gif. Pirmus du kartus privare po kompo stalu, gavo pylos, isbandziau ta reikala paskaites, kad reikia ikisti jo nosi ten kur privare, tam kartui padejo, po kokius poros savaiciu vel prasidejo, antra diena is eiles privaryta jau ne po stalu, bet ant stalo prie kompo. siaip jis ta vieta prie kompo labai megsta, daznai ten miega, tai kazin kas jam uzejo, kad dabar myza ten. Gal serga, ar gali buti del to? Ar cia del morciaus gali buti, bet nepanasu, kad jam butu morcius, nes visiskai nepaasikeite jo elgesys, o ir kiek skaiciau tai jie per morciu tik pazymi mysciodami visur, o cia privaro vienoj ir toj pacioj vietoj visa bala. ar cia kazkokie kaprizai? Beje jam apie 8-9 men. O tik parsivezus is karto dare i dezute, nei karto nebuvo pridirbes per visa laika iki siol  g.gif ...



Mano 8 metų katinui užėjo taspats... doh.gif ant lovos, tiesiog ant grindų, ant odinio fotelio, į bliūda ir t.t. Ir pridaro irgi daug. Kastruotas.
Atsakyti
QUOTE(Silver Felis @ 2011 03 16, 20:14)
Mano 8 metų katinui užėjo taspats...  doh.gif ant lovos, tiesiog ant grindų, ant odinio fotelio, į bliūda ir t.t. Ir pridaro irgi daug. Kastruotas.


Ir mano kastruotam buvo tas pats, o pasirodo akmenys(šlapimtakyje) buvo kalti
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2011 03 16, 21:16)
Ir mano kastruotam buvo tas pats, o pasirodo akmenys(šlapimtakyje) buvo kalti



Bet po didelę balą pridarydavo? ar po mažai?
Atsakyti
O ar gali buti tokiam jauna akmenys? Aisku pas veterinara reikes nuvezti butinai
Atsakyti
QUOTE(Silver Felis @ 2011 03 16, 20:19)
Bet po didelę balą pridarydavo? ar po mažai?


Po mažai, bet vistiek tai balutė
Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2011 03 16, 21:34)
Po mažai, bet vistiek tai balutė



Na va o manasis didelę balą, pridaro kai senis koks. Žinau kai su inkstai būna ar šlapimo takais tai dažnai ir po mažai šlapinasi, ir ilgai tupi kol padaro, plius būna su krauju arba nebūna. O dabar tai grynai toks parazituojantis pridarymas ne vietoje.
Atsakyti
QUOTE(Silver Felis @ 2011 03 16, 20:39)
Na va o manasis didelę balą, pridaro kai senis koks. Žinau kai su inkstai būna ar šlapimo takais tai dažnai ir po mažai šlapinasi, ir ilgai tupi kol padaro, plius būna su krauju arba nebūna. O dabar tai grynai toks parazituojantis pridarymas ne vietoje.

Uošvių katinas ir balom varydavo visur (8 metų),nesuprato, kas jam užėjo. Vėliau pastebėjo,kad daug laka, o diagnozė buvo- cukrinis diabetas. Prieš tai tą patį darė,kai akmenukų turėjo, bet ne tokiom balom. Tad man tas sysiojimas suaugusių gali būti ženklas, kad kas negerai su sveikata.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Arvika: 16 kovo 2011 - 20:49
Mano katinas kol buvo nekastruotas taip ir "žymėdavo" padarydavo didžiausias balas, traukdavau iš balų albumus, drabužius ir visą kitą, kol neiškastravau. Žymėjimas liovėsi.

Kai domėjausi kodėl jis pradėjo myžčioti kastruotas, tai apart klausimų kiek dažnai, kokia poza ir kokiu kiekiu, sulaukiau ir klausimų apie - ar vyko namuose remontas, ar atsirado naujas žmogus, ar atsirado naujas gyvūnas, ar buvo dėžutė pernešta į kitą vietą ir t.t. Matyt tiek faktoriai katino gyvenime irgi veikia per šlapimo puslę.

Atsakyti
QUOTE(busycat @ 2011 03 16, 21:51)
Mano katinas kol buvo nekastruotas taip ir "žymėdavo" padarydavo didžiausias balas, traukdavau iš balų albumus, drabužius ir visą kitą, kol neiškastravau. Žymėjimas liovėsi.

Kai domėjausi kodėl jis pradėjo myžčioti kastruotas, tai apart klausimų kiek dažnai, kokia poza ir kokiu kiekiu, sulaukiau ir klausimų apie - ar vyko namuose remontas, ar atsirado naujas žmogus, ar atsirado naujas gyvūnas, ar buvo dėžutė pernešta į kitą vietą ir t.t. Matyt tiek faktoriai katino gyvenime irgi veikia per šlapimo puslę.



Manasis senai kastruotas. Namuose niekas nepasikeitė, nieko naujo neatsirado. Grįžom iš parodos su kitom katėm tai pridarė į tašę, vakar ant kilimėlio kur prie durų ir ant lovos. Laikau uždarytą svetainėje, ir galvoju kas čia jam užėjo. Gal sakau koks senatvinis...
Atsakyti
Senam katinui manyciau kad problemos su sveikata (akmenys pvz) ir gyvunas pasako apie tai taip kaip moka.

Jaunam katinui tai duociau 99%, kad teritorijos zymejimas- pas mane katinai irgi zymi ne lasiukais o balomis doh.gif
Siulyciau katina kastruoti ir kuo greiciau. KOl dar nesuzymejo VISU namu, nes paskui jis tose vietose gali ir toliau sysioti tik jei dabar tai daro del teritorijos zymejimo veliau i tas vietas reaguos mazdaug taip "oooo tualetas persikele i nauja vieta- kruuutai" lotuliukas.gif

Atsiminkit kad po kastracijos dar mazdaug apie menesi hormonai tebeveikia wink.gif taigi reiketu katina atriboti i nedidele erdve kol hormonai veikia.

o nosies kysimas i sisiuka tai pats didziausias briedas koks begali buti ! Gyvunui jo slapimas NESMIRDI !!!!! jam tai yra budas perduoti informacija !!!! (atsiminkit reklama apie "Brisiau kas cia? ... pats tu sunsnukis! Aj antsnukis ko iskart nesakei? lotuliukas.gif thumbup.gif )
Atsakyti