Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Jus man sakykit ar tikrai toj Jeruzales baznycioj reik tu pamokeliu? Nes mes joje tuokemes ir planavom pasikrikstyt vaikiuka, bet ka daryt jei mes ir krikstateviai gyvenam kitam mieste?
Atsakyti
O pamokėlės dabar tikriausiai visose bažnyčiose yra. Aš ėjau kalbėtis su kunigu dėl savo mažojo krikštynų Šv. Mergelės Marijos prisikėlimo bažnyčioj (Žvėryno) - tai sakė kad pamokėles reiks lankyti. O krikštysim joje, nes esame šios parapijos gyvetojai, ten esame abu su vyru pakrikštyti, ten tuokėkės.
Atsakyti
QUOTE(sigita @ 2006 04 28, 12:19)
O pamokėlės dabar tikriausiai visose bažnyčiose yra. Aš ėjau kalbėtis su kunigu dėl savo mažojo krikštynų Šv. Mergelės Marijos prisikėlimo bažnyčioj (Žvėryno) - tai sakė kad pamokėles reiks lankyti. O krikštysim joje, nes esame šios parapijos gyvetojai, ten esame abu su vyru pakrikštyti, ten tuokėkės.

Mes planuojam irgi Zveryno baznycioje apie birzelio viduri pries Jonines krikstyti smile.gif ,mano vyras ten krikstytas ax.gif ,be to siuo metu Zveryne gyvename,tik mes sliubo neeme g.gif bet susituoke,tikiuosi cia neproblema g.gif
Ar butinos tos pamokeles?Musu krikstateviai jauni dar besimokantys,laiko tikrai netures schmoll.gif ir kaip ten del masiniu krikstynu?
Buciau dekinga uz bet kokia informacija apie sia baznycia ir kunigus bigsmile.gif
Atsakyti
Štai ir mūsų kleckas pakrikštytas thumbup.gif krikštyjom Petro ir Povilo bažnyčioj,nelabai patiko, kad vienu metu krikštyjo 5 vaikučius ir išdavė paprastą popieriaus lapą atspauzdintą kompiutėriu ir krikštatėvio pavardės neįrašė patys namie tušinuku įrašėm schmoll.gif schmoll.gif bučiau žinojus geriau bučiau krikštyjus kokioj atokioj nuo Vilniaus bažnytėlėj doh.gif
Atsakyti
GAl kas krikštijo savo vaikutį Jokūbo bažnyčioje? Noriu savo mažiuką krikštyt, ir sakė jog ten yra labai fainas vienuolis Pijus. Gal kas gali papasakoti kaip ten
Atsakyti
Mes krikštijom Bernardinų bažnyčioj pas vienuolį, buvo nuostabi ceremonija viskas taip paprasta bet kartu ir ypatinga, bažnyčia nors ir truputį apgriuvus bet be galo didinga. O krikšto liudijimas tiesiog į rėmelius dėti ir matomiausioj vietoj pakabinti. esam visi labai patenkinti nes manau geriau ir negalėjo būti. thumbup.gif
Atsakyti
Nu va aš savo mažylį ir jau pakrykštijau biggrin.gif Krikštijome Jokūbo bažnyčioje pas vienuolį Pijų. BUVO SUPER. Krikštijo tik vieną mūsų mažylį, ir viskas vyko be galo šiltai. Prisiminimai liko tik patys šilčiausi ir nuostabiausi. Vienuolis Pijus be galo gražiai ir šiltai bendravo su vaikiuku, o aš vos laikiausi neverkus doh.gif
O į pamokėlę mes taip pat ėjom, bet jis labai gražiai ir trumpai paaiškino kas yra krikštas. Ir kai išėjom tai nei krikštatėviai, nei mes nepasigailėjom jog dalyvavom ir sugaišom laiko.
Atsakyti
o mano abu vaikiukai krykstyti Paberzes baznytelei (sunus pas teva Stanislova,o dukra pas dabartini kuniga-l.faina zmoguti)mus l.graziai prieme ir naujas kunigas l.saunus jau pasiruoses stala musu lauke(kava sausainiai arbata)na tai krikstynos l.smagiai praejo.
Atsakyti
mes zadam savo pipiriuka krikstyti, ne miesto baznycioje, o netoli varenos yra tokia mazyte baznetele.senovine, statyta dar is akmenu, kunigas thumbup.gif ir nereikes jokiu pamokeliu lankyti, nes kazkokia nesamone susigalvojo.toje pacioje baznycioje mane krikstino, abu su vyru ejom prie pirmos komunijos, tuokemes.tai dabar ir tesim seimos tradicijas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(zaniatja @ 2006 03 24, 22:45)
galvojam dukryte krikstyt kauno prisikelimo baznycioj. Ten tuokemes, tai labai patiko... Krikstynose tenai nebuvau, tai nezinau, kaip ten... Vat cia skaiciau komentara, kad patiko tenai ax.gif


Mes ką tik pakrikštijom sūnų Prisikėlimo bažnyčioj. Ypatingo įspūdžio nepaliko. Aš labai norėjau krikštyt ten, nes yra atskira krikštykla. Man atrodo ten krikštija ne kelis vaikus iškart, bet konvejeriu, t.y. vieną paskui kitą. Kai mes atėjom, viena šeima išeidinėjo. Bet kunigas toks neišraiškingas buvo, burbėjo po nosim skaitydamas iš tokios papkės, visai nuotaikos nesukūrė. Vistik labai svarbu ne tik bažnyčia, bet ir kunigas.
Atsakyti


Sveikos mamytės, 4u.gif

Džiaugiuosi už visus pakrikštytus ir dar nepakrykštytus vaikus. bigsmile.gif

Labai norėčiau sužinoti, ar teko lankyti pamokėles? g.gif Mano mažiukai dar nekrykštyti. Planuoju lyg ir Bernardinų bažnyčioj. bigsmile.gif Sakykit, mamos, kurios ten pakrykštijos savo pupuliukus, ar teko lankyti pamokėles?

Didžiausia problema iškyla dėl pamokėlių. Nes dėl jų atsisakinėja vos ne krykštyti. schmoll.gif
Atsakyti
Kazkaip nieko nerandu apie Kauno Katedra. Girdejau tik, kad ten krikstateviams reikia i pamokeles vaikscioti. O gal kad zinote ka nors tiksliau?
Atsakyti