Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Na, mano atsiliepimai apie kunigą Kęstutį iš Vytauto bažnyčios tik patys geriausi wub.gif wub.gif wub.gif Saviškę krikštijau būtent ten. Šiaip aš viena auginu vaiką, niekad nesituokiau ir pan., bet kunigas jokio blogo žodelio apie tai nepasakė, tik išeinant pasakė, kad kai jau rasiu savo antrąją puselę, kad priimtumėme santuokos sakramentą smile.gif wub.gif
Krikštyjom penktadienio pavakare kartu su brolio dukryte, daugiau nieko nebuvo ir buvo labai graži šeimyninė šventė, ne konvejeris, kaip čia kažkas užsiminė. Per krikštynas kunigas labai gražius, prasmingus žodžius kalbėjo, taip pafarydamas šią šventę labai įsimintiną wub.gif
Atsakyti
Bernardinai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Diakonas Andrius wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Mes krikštijom Kaune Panemunės bažnyčioje. Ten yra toks kunigas Rimantas. Nuostabus žmogus. Girdėjau, kad pas jį daug kas eina. thumbup.gif
Atsakyti
Mes krikštyjom Vilniaus Arkikatedroje Bazilikoje. Krykštijo kun. Ričardas Doveika. Labai mielas iš šmaikštus kunigas. smile.gif
Atsakyti
Bernardinų bažnyčioje. Vienuolis J. Sasnauskas..iš tiesų buvo šventė..tiek nuoširdžių ir gražių žodžių wub.gif
Mėnesį prieš krikštynas tuokėm krikšto tėvus Žvėryno bažnyčioje. Buvo konvejeris doh.gif ..nieko negirdėjom, ką šnekėjo kunigas, sau po nosim murmėjo, valdiškai iš knygelės paskaitė...Labai nusivylėm schmoll.gif
Atsakyti
na, mamytes, padejote apsispresti del baznycios pasirinkimo. Jau anksciau buvau nusiziurejusi Bernardinu baznycia, bet dar vis abejojau..Dabar tik belieka nuspresti data biggrin.gif
Atsakyti
Mes norime krikštyti Šv.Jonų bažnyčioje Vilniuje, nes būtent šioje bažnyčioje aš susipažinau su savo vyru,todėl norim čia pakrikštyti savo mergytę.Gal kas jau esate krikštyję šioje bažnyčioje ar šiaip ką nors žinote apie ją.Praverstų bet kokia informacija. aciuks.gif
Atsakyti
Pirma išsiaiškink, ar joje apskritai krikštija, nes bažnyčia neparapijinė (paprastai sakramentai teikiami tik parapijinėse bažnyčiose, nors būna išimčių).
Šiokia tokia info smile.gif
Atsakyti
geras,šito nežinojau.Ačiū
Atsakyti
Mes krikštysim vasario mėn. Šv. Dvasios bažnyčioj, pas kuniga Viktora, kadangi ten buvo mūsų sutuoktuvės ir aš ten krikštyta ir šiaip bažnyčia l.graži... smile.gif
Atsakyti
Mes savo sūnų norim krikštyti balandžio 8 d., bet pasirodo, kad tai kažkoks didysis šeštad. ar kažkas panašaus, nu šiuose dalykuose aš nesigaudau, nes nelabai tikinti, tai va įdomu ar krikštys tą dieną? Gal žinot?
Atsakyti
QUOTE(jurate84 @ 2006 02 15, 13:26)
kažkoks didysis šeštad. ar kažkas panašaus, nu šiuose dalykuose aš nesigaudau, nes nelabai tikinti, tai va įdomu ar krikštys tą dieną? Gal žinot?

Tas kažkoks Didysis Šeštadienis yra viena diena prieš Velykas. Tą dieną krikštijama Mišių metu visos tikinčių bendruomenės akivaizdoje.
Atsakyti