Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Mes ateinanti savaitgali krikstysim Vilniau Sv. Kryziaus baznycioje, nes ten dabar paskirtas kunigas R. Doveika, kuris mus tuoke wub.gif
Atsakyti
QUOTE(she @ 2010 03 26, 01:08)
Sveika,
esu dalyvavus keliose krikstynose toje baznycioje, kunigas pats nuostabiausias is visu, ir krikstynoms ten viena populiariausiu vietu, todel vienas minusas tas, kad niekad nemaciau krikstynu vieno vaiko, susirenka nuo 3 iki 10 krikstyjamu vaiku, siaubingas susigrudimas. Vien del to man krikstynu ceremonija praranda iskilminguma sad.gif


Cia kalba apie Kauno Jezuitu arba Svc. Mergeles Marijos emimo i dangu baznycia. O koks kunigas ten krikstyja dabar? Gal kas galetu parasyti? 4u.gif 4u.gif Mus ten tuoke kun. Kazenas, labai noretumem pas ji ir krikstyti, bet jis jau Vln. sad.gif
Atsakyti
QUOTE(Emanuel @ 2010 07 28, 00:03)
Merginos, noretume savo maziuke krikstyti Petro ir Povilo baznycioje..bet skaitau atsiliepimus, kad ten konvejeris, nors pati pries kelis metus tapau kriksto mama ten irgi konvejeryje.....nejau negalima susitarti atskiriai??? nes labai noretume papulti pas kunigeli kuris mums sutuoke...toksai plikas vyrukas kuris visad maloniai sypsos, is jo sklinda kazkokia labai gera aura smile.gif..gal zinot?

Mes si sekmadieni krikstijom. Kai rasemes buvome vieni,o kai atvaziavom tuo metu dar 2 vaikucius su mumis krikstyjo. Kunigas kalbejo greitakalbe, jokio sventiskumo ir nepajautem, nes kitu vaiku fotografai nuolat pries mus lakste, o kitas plykas kunigas vis iseidavo paziuret,kada as ateisiu sumoket uz ceremonija.Nei gero zodzio nei palinkejimu neisgirdau. Bjauru, niekam nepatariu.
Atsakyti
Merginos, gal kas esat krikstije vaikiuka Vilniaus Kalvariju baznycioje? kaip ten viskas vyksta? Buvome pamokelese, tai pasirodo, kad krikstys kelis vaikus vienu metu...Beje, kadangi busiu krikstamote, tai nelabai zinau, kokiu dokumentu reikia... blush2.gif ar uztenka tik paso? ax.gif blush2.gif
Atsakyti
Mes savo dukrele praeita penktadieni krikstijom Palaimintojo Jurgio Matulaičio bažnyčioje smile.gif Viskas vyko labai fainai biggrin.gif Buvome vieni biggrin.gif
Reikejo vaiko gimimo liudijimo ir kriksto teveliu asmens dokumentu (paso arba korteles)
Atsakyti
QUOTE(Angelikai @ 2010 08 24, 17:52)
Mes si sekmadieni krikstijom. Kai rasemes buvome vieni,o kai atvaziavom tuo metu dar 2 vaikucius su mumis krikstyjo. Kunigas kalbejo greitakalbe, jokio sventiskumo ir nepajautem, nes kitu vaiku fotografai nuolat pries mus lakste, o kitas plykas kunigas vis iseidavo paziuret,kada as ateisiu sumoket uz ceremonija.Nei gero zodzio nei palinkejimu neisgirdau. Bjauru, niekam nepatariu.

Čia kaip papuola, pvz. kai mes krikštyjom dukrytę buvome vieni, ir dėmesio mums visiems išties labai daug skyrė thumbup.gif visiems dalyvavusiems labai patiko biggrin.gif
Atsakyti
Sveikos, o mes sumasteme Kernaveje sunuti pakrikstyti, gal zinote kaip ten kunigelis, nes uzrase mus venuoles, tai as jo net nemacius.
Atsakyti
QUOTE(Norvegė @ 2010 09 02, 10:01)
Čia kaip papuola, pvz. kai mes krikštyjom dukrytę buvome vieni, ir dėmesio mums visiems išties labai daug skyrė  thumbup.gif visiems dalyvavusiems labai patiko  biggrin.gif


Mes si 6dieni savo dukryte irgi krikstyjome Petro ir Povilo baznycioje. Buvome tik mes, nors pusvalandis pries musu krikstynas vyko masines, apie 10 vaiku krikstijo. Vaizdas buvo ziaurus, zmoniu daug, triuksmas, vaikai klykia, zodziu man toks jovalas lb nepatiko, todel dziaugiuosi, kad mes gavome atskira laika. Kunigas fainas pakliuvo, kaip rase kazkuri mamyte toks plikas, lb maloniai sypsosi smile.gif snekino maze, o ta ji tampe uz rubu lotuliukas.gif Atmosfera buvo jauki ir sventiska, todel negalima vienareiksmiskai teigti, kad sitoj baznycioj visada viskas blogai, cia jau matyt kaip kam papuola mirksiukas.gif
Atsakyti
mano draugai preiš kelis mėnesius Vilkijoj krikštyjo, labai patiko. Kunigas nerealus ir ceremonia graži smile.gif
Atsakyti
Sveikos, man tai labai grazu, kai krikstija per ceremonija tik viena vaikeli, galvojam apie Vytauto baznycia, kazin kaip ten? kelis krikstija is karto ar tik viena?
ir dar maciau kazkas Rumsiskes minejo, gal ir krikstijo ten savo atzalele, pasidalinkit ispudziais 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(@qua @ 2010 09 07, 09:47)
Mes si 6dieni savo dukryte irgi krikstyjome Petro ir Povilo baznycioje. Buvome tik mes, nors pusvalandis pries musu krikstynas vyko masines, apie 10 vaiku krikstijo. Vaizdas buvo ziaurus, zmoniu daug, triuksmas, vaikai klykia, zodziu man toks jovalas lb nepatiko, todel dziaugiuosi, kad mes gavome atskira laika. Kunigas fainas pakliuvo, kaip rase kazkuri mamyte toks plikas, lb maloniai sypsosi smile.gif snekino maze, o ta ji tampe uz rubu lotuliukas.gif Atmosfera buvo jauki ir sventiska, todel negalima vienareiksmiskai teigti, kad sitoj baznycioj visada viskas blogai, cia jau matyt kaip kam papuola mirksiukas.gif



mamyte gal pamenate kunigo varda...sitas kunigelis mus sutuoke, noriu pas ji krikstyti savo princese smile.gif nuostabus zmogus:)
Atsakyti
Mes savo krikstasuni krikstijom Bernardinu baznycioj, o pakrikstijo brolis Arūnas Peškaitis, tai istikruju labai ir man ir visiem patiko, zmogus skleide labai malonia siluma, emocijas, vidine ramybe, nuolat sypsojosi ir tikrai dziaugiuosi, kad butent jis pakrikstijo musu berniuka. kada nors kai turesiu savo lialiu tikrai noreciau, gryzti butent ten. mirksiukas.gif
Atsakyti