Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Katedroi wub.gif
Atsakyti
QUOTE(gylyte @ 2010 06 09, 09:25)
Savo mažylį krikštijom Šv.Onos bažnyčioje pas kunigą Kęstutį Latožą. Šioje bažnyčioje mes susituokėm, todėl ir vaikelį nusprendėm krikštyti ten pat. Kunigas labai geras ir humoro jausmo nestokoja ir su vaikais bendrauti moka, ir šiaip labai mielas žmogus (mus tuokė taip pat jis)  biggrin.gif  Krikšto apeigos truko neilgai, apie 30 min., viskas vyko bažnyčioje, o ne zakristijoje (esu girdėjusi, jog kiose bažnyčiose krikštyja zakristijoje).

Jei čia tas pats kunigas, kuris ten vadovauja bent jau trečius metus, tai galiu atsiliepti apie jį ne iš gerosios pusės.
Šv. Onos bažnyčia neparapijinė, todėl ten turi teisę kreiptis visi, bet jis gi mat sudaręs mišias lankančių sarašą - tipo parapiją pasidarė.
Mes toje bažnyčioje tuokėmės, dar kai nebuvo to kunigo, ir jis atsisakė krikštyti mūsų vaikutį, nes nelankom pas jį mišių. Manau, esu visiškai teisi teigdama, kad pasielgė jis visai nekrikščioniškai ir nežmogiškai.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Spurgiucs: 15 birželio 2010 - 11:09
QUOTE(Spurgiucs @ 2010 06 15, 12:09)
Jei čia tas pats kunigas, kuris ten vadovauja bent jau trečius metus, tai galiu atsiliepti apie jį ne iš gerosios pusės.
Šv. Onos bažnyčia neparapijinė, todėl ten turi teisę kreiptis visi, bet jis gi mat sudaręs mišias lankančių sarašą - tipo parapiją pasidarė.
Mes toje bažnyčioje tuokėmės, dar kai nebuvo to kunigo, ir jis atsisakė krikštyti mūsų vaikutį, nes nelankom pas jį mišių. Manau, esu visiškai teisi teigdama, kad pasielgė jis visai nekrikščioniškai ir nežmogiškai.


Pritariu, kad kunigas pasielge negražiai verysad.gif Bet manau, kad čia tikrai ne tas pats kunigas, nes musų jis net neklausė ar lankome pas jį mišias. ir noriai sutiko pakrikštyti mūsų vaikelį. Beto jis tikrai šiai bažnyčiai vadovauja ne trečius metus, nes mes pas jį tuokėmės prieš šešerius smile.gif
Atsakyti
Kur dar kaunieciai krikstyja savo vaikiukius?
Atsakyti
Mes krikstyjome vaikus Dievo gailestingumo sventoveje Vilniuje. Buvo tikrai nuostabios krikstynos ir kunigas viska pravede labai graziai. Mes galejome pasirinkti norime su misiomis ar be. Kadangi vaikai mazi galvojom kad prades zyzti tad pasirinkome be misiu. Taip pat per krikstynas giesmes giedojo ir grojo mergina su gitara, skambejo nuostabiai. Kriksto tevai su vaikais ir mes is paskos izengeme i baznycia visi kartu. preis ieinant kunigas sake kad tevai turi palaiminti savo vaikus pries kriksta. Viskas vyko labai sklandziai ir graziai. Visi sveciai ir mes patys buvome suzaveti.
Atsakyti
Mes vyresnėlę krikštyjome Vilniaus Žveryno bažnyčioje, man ji labai graži wub.gif
Tačiau laukė keletas nemalonių staigmenų: prašėme, kad būtume vieni- krikštyjo dar vieną vaiką, viskas vyko bažnyčios užkampyje, nes tuo pačiu metu vyko dar viestuvių čeremonija doh.gif Dabar ruošiames jaunesniosios krikštynoms, tai ieškosime kitos bažnyčios mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(sunflow @ 2010 06 20, 22:18)
Mes vyresnėlę krikštyjome Vilniaus Žveryno bažnyčioje, man ji labai graži  wub.gif
Tačiau laukė keletas nemalonių staigmenų: prašėme, kad būtume vieni- krikštyjo dar vieną vaiką, viskas vyko bažnyčios užkampyje, nes tuo pačiu metu vyko dar viestuvių čeremonija  doh.gif  Dabar ruošiames jaunesniosios krikštynoms, tai ieškosime kitos bažnyčios  mirksiukas.gif

Žvėryno bažnyčioj pastoviai krikštas vyksta šoniniam kairiam kampe(ten tipo mazasis altorius...), nors ir buna visa baznycia laisva sad.gif
Atsakyti
Krikštijom Bernardinų bažnyčioje. wub.gif viskas buvo thumbup.gif labai gražiai šnekėjo, davė vaikučiui pirštuką į aliejuką įkišt biggrin.gif labai gerai vaikas jautės (8,5men buvo).
Kr. duktą krikštijom Lentvario bažnyčioj. Irgi super thumbup.gif buvo žiema, tai leido pakrikštyt kambarėly. Gražiai ir jaukiai viskas vyko
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo murkse: 21 birželio 2010 - 07:44
nors mes is Kretingos, taciau savo dukryte krikstysim Pakutuvenu baznycioje. ji man labai jauki wub.gif
Atsakyti
Mes ruosiames krikstyti dukryte mazoje medineje Tabariskiu Kristaus Karaliaus baznycioje wub.gif
Atsakyti
Mes rugpjucio menesi maziuka krikstysim N.Vilnios naujojoje baznycioje,labaaai fainas ir geras kunigelis joje. 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jurga99 @ 2010 06 11, 16:01)
na va be problemu susitarem su kunigu liepos 24d.sv.Mykolo baznycioj net laika patiems pasirinkti leido.kokia grazute maza baznytele  thumbup.gif ,su kunigu net sms susibendravom  lotuliukas.gif

na va pakrikstyjome sioje baznycioje o kunigas koks fainas,visada sypsosi lotuliukas.gif
Atsakyti