Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

Sveiki, norėjau paklaust gal kas krikštijote Kauno Vytauto Didžiojo Švč.M.Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje? Čia šalia senamiestyje netoli rotušės. Būtų įdomu išgirst Jūsų atsiliepimus. Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Mes nusprendėm rinktis Riešės bažnyčią, vakar buvom pas kunigą, paliko tikrai gerą įspūdį. Planuojame kartu ir patys susituokti bažnyčioje, patiko tai, kad viską smulkiai išaiškino ir nekėlė jokių nesąmoningų sąlygų.
Atsakyti
Krikstijom Visu Sventuju baznycioje 4u.gif Vilnius. Patiko kad be problemu data ir laika susitart galima ir viena vaikuti krykstija.O tai man buvo labai svarbu wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sinaudra: 24 kovo 2010 - 16:54
QUOTE(_PuMa_ @ 2010 03 24, 15:49)
Sveiki, norėjau paklaust gal kas krikštijote Kauno Vytauto Didžiojo  Švč.M.Marijos ėmimo į dangų bažnyčioje? Čia šalia senamiestyje netoli rotušės. Būtų įdomu išgirst Jūsų atsiliepimus. Ačiū 4u.gif


Sveika,
esu dalyvavus keliose krikstynose toje baznycioje, kunigas pats nuostabiausias is visu, ir krikstynoms ten viena populiariausiu vietu, todel vienas minusas tas, kad niekad nemaciau krikstynu vieno vaiko, susirenka nuo 3 iki 10 krikstyjamu vaiku, siaubingas susigrudimas. Vien del to man krikstynu ceremonija praranda iskilminguma sad.gif
Atsakyti
planuojam krikstyti Sv onos baznycioj Vilniuje. gal kas girdejot atsiliepimus? ax.gif
Atsakyti
Sveiki,ruosiames savo suneli krikstiti,Zveryno baznycioje.Gal kas neseniai ten krikstijo savo vaika?Kokie ten reikalavimai?
Atsakyti
Sveikos, mamytės! Gal kuri turite R.Doveikos telefoną? 2005-iais jis mus sutuokė Arkikatedroje, norėtume pas jį krikštyti savo sūnelį, bet turiu tik senus kontaktus verysad.gif
Atsakyti
mes kaune, sobore. tikrai buvo gražu ir iškilminga
Atsakyti
QUOTE(peduke @ 2010 03 24, 17:39)
Mes nusprendėm rinktis Riešės bažnyčią, vakar buvom pas kunigą, paliko tikrai gerą įspūdį. Planuojame kartu ir patys susituokti bažnyčioje, patiko tai, kad viską smulkiai išaiškino ir nekėlė jokių nesąmoningų sąlygų.

Mes irgi ten pat ax.gif Kunigas taip pat patiko, tik jau uzsirezervavus vieta radau skunduose pasisakymus, kad megsta pinigus.. bet mums ne zodzio neuzsimine unsure.gif Kada Jusu svente?
Atsakyti
QUOTE(Mandra Sandra @ 2010 04 09, 09:06)
mes kaune, sobore. tikrai buvo gražu ir iškilminga


Esu girdejus, kad sobore krikstyja tik pareigunu vaikus? g.gif ar is tikruju ar krikstina visus norincius?
Atsakyti
As labai noreciau kad suneli krikstytu brolis Astijus Berbardinu baznycioje. Gal kas zinote kaip galima ten patekti kaip su juo susisiekti.. Bucaiu dekinga uz informacija..Lauksiu i AZ 4u.gif
Atsakyti
Sveikos, gal žinote, kurioje bažnyčioje Vilniuje norint pakrikštyt vaiką nereikia santuokos sakramento tėvams? būčiau dėkinga 4u.gif
Atsakyti