Įkraunama...
Įkraunama...

Kokioj bažnyčioj krikštijot (-ysit) vaiką?

mes tai krikstyjom baznycioj, kurioj kuniga del pedofilijos ismete is darbo.
Atsakyti
Gal kas krikstijote senojoj Kauno Prisikelimo baznyteleje ( Aukstaiciu g,) g.gif I didziaja nenoriu schmoll.gif
Atsakyti
gal kas zinot...
Ar A.Hitleris buvo krikstytas?
Ir kokioj baznytelej?
Atsakyti
QUOTE(aciakaba @ 2010 02 05, 14:11)
Gal kas krikstijote senojoj Kauno Prisikelimo baznyteleje ( Aukstaiciu g,) g.gif I didziaja nenoriu  schmoll.gif


Mažojoj bažnytėlėj krikštai nevyksta 4u.gif Tik didžiojoj.
Atsakyti
Mes planuojam krikštyti Šv. Petro ir povilo bažnyčioj Vilniuje 4u.gif Tik dar galutinai nenusprendėm, iš tikrųjų labai jau konvejeriu ten viskas vyksta..
Atsakyti
sia vasara mes krikstysim savo dukryte. planuojam krikstyti Pakutuvenu baznytelej. ji maza, bet labai jauki thumbup.gif
Atsakyti
Gal kas krikstyjot Prisikelimo baznycioj? g.gif (didziojoj)
Atsakyti
QUOTE(Rytinė pašvaistė @ 2010 02 05, 20:08)
Mažojoj bažnytėlėj krikštai nevyksta  4u.gif Tik didžiojoj.

oi kaip gaila verysad.gif aš ten buvau krikštyta, tai galvojau ir savo pupa ten krikštyti šią vasarą verysad.gif
Atsakyti
sveikutes
mes planuojam krikstyti savo angeleli Kulautuvos baznytelej, ten mes ir susituokem, maza kukli medine turi tokio sarmo wub.gif
gal kam yra teke ten krikstyti savo vaikiukus? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Emerencija @ 2010 02 03, 14:42)
Gal kas nors žinot ar šitoj bažnyčioje visada po vieną vaikutį krikštija? ar čia tik jums taip pasisekė? g.gif

Esame buve ne vienose krikštynose Aleksoto bažnyčioje ir visos buvo atskiros - t.y. krikštijamas tik vienas vaikas.

Mano paslaugos
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo airina4u: 12 kovo 2010 - 15:45
laba diena 4u.gif

gal kas nors yra krikstyje, ar gurdeja apie Cekiskiu baznytele, Kauno raj.???
Atsakyti
Mes krikstijome Vilniuje,zveryno baznycioje wub.gif Man si baznycia daug geru prisiminimu kelia,miela sirdziai ir tai yra musu seimos baznycia wub.gif biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti